IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th February 2014, 23:07
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
О забравих , ВИЕ с правилния правопис и технически грешки , колко сте сте БЕЗГРЕШНИ и за тва влизате още в раздел мамопластока .. хаха
Не ти разбирам чувствата, но явно ти идва повече напрежението.Не желая безсмислени нападки, така че, мисли преди да пишеш нещо друго умно...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th February 2014, 23:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
tyning, мацо, не се вълнувай толкова от чуждите проблеми, че вече втори пост пишеш почти без правописни грешки!
Всичко е много индивидуално и виждам, че и ти си на това мнение, само да не започнете сега някакви глупави спорове, че ще извадя пръчката !

Всеки добре трябва да прецени сам за себе си плюсовете и минусите от такава операция и което натежи на везните това да избере. limonka спомена, че обича да се катери, а това е по специфичен спорт и наистина ако си сложи импланти после може да съжалява.

Знам, че гърдите са ви много важни и аз ви разбирам, но ако не са толкова зле като форма, може да сте си много секси и без да имате големи гърди. Ако говорим за мъжките предпочитания и там нещата са индивидуални, но аз лично ако трябва да гледам по отделно на женските части от тялото от врата надолу, на първо място ми е дупето !

Това за мен е най сексуалната женска част от тялото на жената. Разбира се за един цицоман, гърдите ще са на първо място, но истинските ценители на женската красота не се вторачват в отделните части, те гледат цялостното излъчване. Женските дупета обаче са си най сексуалната част от тялото !!!

PS: Имах няколко правописни грешки и сигурно и още ще има, гледах да ги редактирам максимално бързо и дано никой не ги е видял
Определено като се пише бързо и доста грешки се допускат

Последно редактирано от Pufpaf : 17th February 2014 на 23:20
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th February 2014, 23:23
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

истинските ценители на женската красота не се вторачват в отделните части, те гледат цялостното излъчване. Женските дупета обаче са си най сексуалната част от тялото !!! супер вярно е това

PS: дано сега не стане мода да се слагат дупета, че ще стане страшно)))
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th February 2014, 23:44
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Ах колко сме духовити ....
Разбирам, че чувството ти за хумор е толкова малко колкото и ръстът ти, но поне го компенсирай с мълчание, то ще ти отива страшно tyning!
Все пак цяла година не спря да ревеш и ореваваш почти всяка тема из този сайт и все за това колко ти малеят, колко ти теснеят - все за теб се четеше и слушаше...от никъде няма глътка свеж въздух...време е да си дадеш заслужена почивка, че вече си на изчерпване...Вече си "супер секси" и се радвай на новият си вид, вместо да вееш из темите негативизъм
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th February 2014, 23:48
limonka limonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Мен най много ме притеснява това, че колкото повече време минава, толкова по-голям е рискът от някои усложнения, например контрактура. Статистикете навсякъде са различни, но за мен всико повече от 5% е прекалено много, а статистическите данни са за много по-високи числа. Много се радвам, че си така доволна tyning, аз обаче съвсем си промених мнението и след като се отказах от операцията много ми олекна. Пък и за парите мога лесно да си измисля други приложения. Приятелят ми винаги ми е харесвал тялото, харесва и големи гърди, но и той до последно не беше сигурен, дали това е добра идея. Така че сега остана само да говоря пак с лекарката (което ще направя утре) и после да си живея без комплекси
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th February 2014, 23:54
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Верно е че , вече съм доволна от резултата си и ням смисъъл повече да влизам тук , тъй като все още съм скоро оперирана за тва влизам ... но ти явно ще има да влизаш още дълго тук , тъй като не ти стиска да си реализирш вижданията
tyning, аз съм реализирала своите мечти и виждания доста отдавна -от първият път (нямах нужда от втори опит...) и определено преди теб.Доволна съм от това, което съм постигнала, но не го навирам постоянно в очите на останалите.Влизам тук, защото с някои от мацките станахме близки и ми е приятно да контактувам с тях или да ги чета. Радвам се, че си доволна от резултата - отправих ти моите искрени пожелания веднага след операцията ти. Ще се повторя - харесвам хората, които преследват мечтите си...но и ми се повдига от такива, които се мислят за единствени и неповторими...
p.s. а и не мисля, че като надуя устните си до неузнаваемост, стана колкото висока толкова и широка- например 155см. ръст с 1500 кубика ще стана по-щастлива от сега!

Последно редактирано от de_ni_ : 17th February 2014 на 23:57
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th February 2014, 00:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Много лошо за теб , ако смяташ , че Стоянов би направил нещо неестетично и гротестко
Не мисля, че ИС ще направи нещо неестетично или грозно, мисля, че той притежава правилен поглед за нещата, които създава...Стремежът към красивото и симетричното би трябвало да е от първостепенно значение при него и при всички, които се занимават с естетически манипулации.
Проблемът не е в Стоянов, а в прекомерното ти желание да занимаваш всички със себе си - tyning това, tyning онова....Тя темата не е за теб, но ти не издържаш отново да станеш центъра в нея...
p.s. ти нали беше решила да си починеш от писане тук...що размисли?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th February 2014, 00:42
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

[QUOTE=tyning;796727][QUOTE=de_ni_;796725]Не мисля, че ИС ще направи нещо неестетично или грозно, мисля, че той притежава правилен поглед за нещата, които създава...Стремежът към красивото и симетричното би трябвало да е от първостепенно значение при него и при всички, които се занимават с естетически манипулации.
Е тва исках да чуя от теб мила , колко си сладка....[QUOTE=[/QUOTE]
Мерси мила и ти си много сладка.....
Всичко по-горе написано е вярно, но все пак човекът работи за пари... а за пари, човек е склонен да си затвори очите пред очевидното))))
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th February 2014, 00:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Защо е тази неприязън, на какво се дължи, на какво ? Та това е само един интернет форум ве хора, какво значение има кой колко пише и какво ! Опитвам се да разбера причините защо се стигна до тук, защо така се сдърпахте ! Толкова ли много единият е причинил дискомфорт на другия и това да е било трупано дълго време и сега всичко да се отприщи.

И двете сте ми симпатични и би било глупаво заради този конфликт някоя от вас да спре да пишеш във форума. То всеки от нас все някога ще спре, но е дота тъпо това да стане след подобни караници. То в този форум и без това почти няма активност и много малко хора пишат. Мъдрите хора не постъпват така, те не биха стигнали до такъв конфликт, това вашето са някакви емоционални изблици.

Аз доста се изненадах от de_ni_, като разбрах, че не и е било приятно писането на Тунинг в темите. Мен примерно трудно някой би ме изнервил със писаници във форумите, дори и да не ме кефи нечие мнение, просто си го игнорирам мислено и той по никакъв начин не може да ме издразни.

Нека има мир и любов, аз не виждам кой какво ще спечели от такива конфликти !

Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th February 2014, 01:04
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Нека има мир и любов........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамдаотменяоперациятасиКаквоставапарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.