IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1921  
Стар 19th August 2008, 18:57
maybybaby maybybaby не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: varna
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Не знам дали си внушавам, но последното което бях писал в темата за моя нос, беше че е останал леко кривнат в анфас.С всеки изминал месец, обаче формата му се променя и в момента точно за това, заради което си направих втората ринопластика е на 90% реалност.Ноздрите съвсем лекичко се различават, но това си е вече от прекалено вглеждане.Така, че смело мога да заявя, че Джамбазов е свършил перфектна работа.Понеже знам, че чете и форума, едно голямо БЛАГОДАРЯ!
еее супер!и аз много си харесвам нослето!БЛАГОДАРЯ и от мен!
  #1922  
Стар 19th August 2008, 19:01
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

bebelota радвам се, че всичко е минало успешно Мойто носле другата седмица прави 5 месеца и продължава да се променя. И при моите ноздри имаше леко разминаване, едната беше малко по- тесничка от другата. Сега са еднакви
  #1923  
Стар 26th August 2008, 09:17
DreamerR DreamerR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Пффф останаха само 2 дена ....дано всичко мине както трябва ,че се притеснявам супер много не от самата операция де ами от резултата...
  #1924  
Стар 26th August 2008, 09:35
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Нормално е да се притесняваш.Аз лично повече бих се притеснявала как ще протече самата операция,отколкото от резултата,не знам защо,но може би ако имам доверие в доктора,няма толкова да се притеснявам,че може да не се харесам.Но щом ти нямаш притеснения относно това как ще протече операцията,вярвам,че всичко ще е наред.Успех!Пожелавам ти всичко да мине много добре и резултата да ти хареса.
  #1925  
Стар 26th August 2008, 10:58
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

DremerR успех и от мен.
Операцията и последствията от нея минават за една седмица и после се забравя , остава резултата. Така ,че смело!
  #1926  
Стар 26th August 2008, 12:25
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Здравейте,искам да попитам някой който е ходил на консултация при Джамбазов,дали е проблем да занеса снимките които искам да покажа на диск?или по-добре да ги извадя
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #1927  
Стар 26th August 2008, 17:49
DreamerR DreamerR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Така да питам значи той ми каза 850 лева ,че е самата операция но упойки престой колко излиза долу горе ?
  #1928  
Стар 26th August 2008, 19:00
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

DreamerR, Джамбазов казва крайната цена включваща 2 дни престой плюс материалите - упойки, бинтове, марли, плаки и ала бала.Ако се налага да стоиш повече се заплаща, мисля че по 20 лв. на денонощие.
Успех!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #1929  
Стар 27th August 2008, 07:15
andjelina78 andjelina78 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 34
По подразбиране

предстои ми във вторник операция при Джамбазов и ме интересува след операцията през колко време се ходи пак за махане на тампони плаки конци и т.н.
  #1930  
Стар 27th August 2008, 13:55
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Тампоните ми ги махнаха на другия ден след операцията. Бяха много напоени и не бяха засъхнали за носа ми и от там и махането им беше абсолютно безболезнено. Напротов, даже изпитах облекчение, защото започнах да дишам през носа
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.