IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 27th November 2008, 15:59
elieli elieli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Ами на 25-ти беше.В 4.30 след обяд и 7.10 си бях в стаята.Събудих се нормално на масата още.Болки нямах,освен в гърлото малко.С бинтован нос и тампони,които ми махнаха на другия ден след обяд.Като цяло това е.Нищо страшно няма.Оттоци имам чак днес под очите,но не са сериозни.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 27th November 2008, 22:22
lil4o lil4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: varna
Мнения: 9
По подразбиране

elieli,не разбрах 4ак на другия ден следобед ли те изписаха.и преди да те пусне ти махна тампоните.питам с подробности защото вмомента не живея във варна и имам бебе,а ми се налага да правя операция.носът ми е запушен от пове4е от три години и все не ми оставаше време за него и така като ме прегледа доктора установи 4е имам пукнат хрущял и изкривена насна преграда и оттам се е полу4ила и гърбица която много ме дразни и загрозява с две думи мразя носътси.и лигавицата ми е запо4нала да расте и съответно ми запушва каналите.и така сега трябва да ми режат лигавицата ,ами каза 4е три операции в една.малко ме е страх,но няма на къде ако искам да дишам и да изглеждам добре.сега тегля кредит и кати ме удобрят ще си запазя 4ас за операцията.така ще ми е много интересно твоето развитие,дано да стане това което искаш,и аз някакси му имам доверие
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th November 2008, 10:03
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lil4o
моляте,обясни ми по подробно ако имаш време.кога запо4на операцията,колко време беше,кога те изписаха.как излезе от упоиката аз мисля тези дни да му се обадя,но ме е хванало базето
Здравей lil4o, искам да ти кажа, че няма от какво да се страхуваш, аз също се оперирах при д-р Недев миналия месец, не мога да кажа, че се получи това, което исках, но още чакам, според доктора е минало много малко време и това все още не е крайния резултат. Иначе като цяло съм много доволна от отношението преди и след операцията. Моята също започна след обяд към 4, а на другия ден пак горе долу по същото време ми махнаха тампоните и ме изписаха, оставаш в клиниката само за една нощ и после отиваш чак след седмица да ти махнат гипса, това е.
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 28th November 2008, 15:21
lil4o lil4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: varna
Мнения: 9
По подразбиране

kimberli,благодаря за инфото ,4е ще трябва да търся бава4ка за бебока,дано не се стресира като ме види с гипса 4е една седмица ще ме гледа така а като махне гипса давали ти нещо като предпазен гипс докато спиш,защото 4ух 4е някои доктори дават такова нещо.а какви лекарства изписва
Отговори с цитат
  #65  
Стар 28th November 2008, 16:47
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Няма защо Да и аз съм чувала за някакъв гипс, който си слагаш след това, но на мен не ми е давал такова нещо. Иначе ми изписа едно спрейче, което да си впръсквам и да си правя промивки и някакви капки за нос, но аз не си ги взех, тъй като нямах нужда от тях. Поне за това се радвам много, че мога да дишам нормално.
lil4o, да кажеш като си запазиш дата, да стискаме палци
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29th November 2008, 00:02
lil4o lil4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: varna
Мнения: 9
По подразбиране

kimberli,elileli моля кажете ми,къде си правихте изследванията преди операцията.в коя клиника и колко пари4ки горе долу.ставали и от здравната каса или не си заслужава да 4акам по кабинетите.
още нямам 4ас,4акам одобрение за кредит направо ужас баш сега ли тази криза дано скоро да стане 4е само за това мисля
Отговори с цитат
  #67  
Стар 12th January 2009, 19:04
edimi edimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здарвейте момичета,
Май и аз ще се оперирам при Недев. Моля Ви споделете още впечталения, най-вече- доволни ли сте от крайния резултат. Кога се върнахте на работа след операция? Благодаря Ви
Отговори с цитат
  #68  
Стар 12th January 2009, 22:33
anelia_lux anelia_lux не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

и на мен ми е интересно на кой ден от операцията можеш да си на работа.А и защо сте си правили по две операции,тк повечето правят едновременно и гърбица и връх и колко време след едната можеш да направиш втората. Явно Недев наистина е много добър.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13th January 2009, 09:51
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

Аз вчера бях на консултация за ринопластика и ми казаха, че до 10 ден е абсурд да се върна на работа. Заради отоците.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 13th January 2009, 10:05
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Абсурд чак не е, много зависи от организма, от самата операция и от хирурга. Ако не бяха гипса и лепенките, на третия ден нямаше да ми личи че ми има нещо. Махнаха ми ги на 10тия ден и имаше само леко подуване на носа На работа се върнах след 2 седмици, само защото имах болничен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякоиправиллисиринопластикаприНЕДЕВвъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:38.