IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th March 2009, 18:38
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Нямам синини и отоци, просто долната част ми е останала крива. Не можах да си направя свестна снимка, обикновено не изглеждам толкова страшно...
Паролата е 1020

http://www.snimka.bg/album.php?album...4&pid=11035194
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th March 2009, 20:34
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Siss,нямаш снимки от преди операцията в профил, но на мен ми се струва,че има разлика и то към по-добро със сигурност,вижда ми се по-малък и по-правилен...Може би ти си имала други очаквания и затова се разочарова сега....Да видим какво ще каже доктора
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th March 2009, 22:13
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Имах гърбица и изкривяване, то се вижда, въпреки, че не съм в профил. Разбира се, че е по-добре, но и не съм имала големи очаквания за резултата. Не съм и досаждала на Динев с претенции.
С доктора говорихме и за леко повдигане, а всъщност сега имам дълъг остър и крив нос. Колкото и да се промени, не виждам как ще стане това точно по тия показатели.
А толкова много искам да греша... надеждата умира последна.

Теди, кажи под твоя гипс какво излезе. Дано де е нещо хубаво
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th March 2009, 23:46
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Siss,чела съм във форума, че има и не дотам доволни,но с твоя случай направо ме разби Предполагам, че няма да се промени съвсем, но дано да има поне някаква промяна. Идва ми наум само че доктора може да е оставил това, което не е могло да се оправи Но някакси е тъпо....Кога ще се видиш с доктора?
Аз днес бях на преглед, но не ми махнаха гипса, само го провериха да не се е разхлабил, във вторник ще ходя да го махат. Въоръжих се с още търпение и така...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st March 2009, 00:08
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

http://bezplatno.info/upload/viewer....237586793l.jpg
Като е надут е по-симетричен, цялата долна част е изместена вляво. Прилича ли на опериран нос? Кажете ми, че това ще се оправи.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st March 2009, 10:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Трябва наистина да проявиш търпение, защото от отоците /а те могат да бъдат различни от двете страни на носа/носа може да криви на една страна. Не се взирай в носа си от 20 см., гледай го поне от един метър, повечето носове погледнати от 20 см. са криви. Като цяло носа ти ще се променя поне следващите 3 месеца. Накрая пак може да се окаже, че не се харесваш, но така или иначе в момента нищо друго не можеш да направиш, освен да чакаш и с времето нещата да си дойдат на мястото.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st March 2009, 12:30
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Не че е голямо успокоение, но моят нос погледнат отдолу, също не е равен от двете страни, но и аз си мисля, че това с времето ще се оправи, както каза emiko....
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st March 2009, 14:02
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Благодаря ви момичета, че се опитвате да ме успокоите. И толкова ми се ще да сте прави. Но цялата ми подвижна долна част на носа е в ляво, а от едната страна върхът не е вдигнат и единят ми профил е дълъг и остър. Никой от семейство и познати не го харесва и въобще не забелязват, че нещо съм си правила.
Понеже не съм имала хубав нос мога да приема много несъвършенства в крайния резултат, но то като няма разлика от преди и сега се питам какъв беше смисълът от операцията.
Има ли вероятност върхът да ми се вдигне? Без втора операция.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st March 2009, 14:10
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Моят също не е съвсем симетричен, особено погледнат отдолу, постоянно се променяше, така че не се тревожи много,имаше моменти в които грам не го харесвах, после се пооправяше, така че се въоръжи с търпение Тази седмица носито ми става на 1 година
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21st March 2009, 14:27
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Има ли вероятност върхът да ми се вдигне? Без втора операция.
Не искам да те отчайвам, но от прочетеното във форума знам, че върха по-скоро пада след спадането на отоците. Но ти не губи надежда, при теб може да е обратното.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:23.