IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th June 2009, 14:53
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Недев също е УНГ
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th June 2009, 15:45
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikitta_pl
Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Недев по-добър ли е от Джамбазов?
Недев доколкото знам не е УНГ-по-горе правилно са ти писали кой е с най-много успешни ринопластики
Изпревариха ме и ти отговориха,че е САМО УНГ-доцент,прави само уши и носове.Има собствен метод за оформяне върха на носа,публикуван в най-престижното американско списание за такива медицински работи,благодарение на тоя си труд станал доцент.
Не мога да твърдя,че е по-добър или пък по-лош от Джамбазов,но до колкото знам не прави такива операции по здравна каса и може би за това не е толкова популярен/Недев/.Очарована съм и от носовете,които е правил Джамбазов
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th June 2009, 20:28
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Благодаря на всички, които са писали по темата! Хората са казали "В спора се ражда истината". Така или иначе колкото повече информация, толкова по-добре. До сега съм била на консултация единствено и само при Джамбазов и да си призная чувствам, че е ТОЙ! Но все пак ще отида да видя какво ще ми каже въпросния Джуров или Джоров /не съм сигурна в изписването /. Следващата седмица имам уредена среща с него и непременно ще споделя след това какво е станало. Често казано правя го чисто информативно, тъй като наистина доста ми го похвалиха. Нямам намерение да се лутам по срещи при този или онзи и да се чудя и мая кой от многото доктори да избера. Аз вече съм направила своя избор. Мисля, че по-трудното е да събера смелост, защото нон стоп слушам около себе си как едва ли не това ще бъде най-голямата грешка в живота ми. А на всичкото отгоре, тъй като и приятелят ми беше с мен на срещата ми с Джамбазов /аз поисках така/, всеки път , когато стане въпрос за това, не пропуска да отбележи как дори и самият доктор ми е казал, че процента на неуспешните операции е много голям и в повечето случаи се налага и втора такава. А и все пак лицето е опасна зона за интервенции и имало не знам си какви капиляри, синуси и тем подобни, които не дай си Боже, могат да бъдат увредени, и, и, и......Е как да взема окончателно решение ми кажете!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th June 2009, 08:07
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

ка, ако не се чувсваш добре и носа ти е голям комплекс, давай - направи го! Но ако имаш малки несъвършенства и другите те харесват, а и ти самата смяташ, че макар и не перфектен, сегашния ти нос не те загрозява, то по-добре си спести това изживяване, което наистина за съжаление понякога може да бъде доста разочароващо и травмиращо.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th June 2009, 20:46
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Емико, не искам да се изкарвам мъченица, но предполагам, че всички които са тук ме разбират за какво говоря. Постоянно съм в битка със себе си - да рискувам ли или да остана с носа, в които винаги ще виждам малката гърбица и изкривената носна преграда. От еднна страна искам промяната толкова отчаяно, а от друга - ужасно ме е страх. И тъй като никой, от обкръжението ми не може да ме разбере как се чувствам споделям с вас, защото в тази "битка", за съжаление съм сам сама!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th June 2009, 21:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ka, аз просто си "пуснах пердето" и го направих.Не съжелявам изобщо, дори и след първата не много успешна ринопластика.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th June 2009, 23:18
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Ох, Reason, не знам кой ден и на мен ще ми писне и веднъж завинаги ще приключа с тези дилеми.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th June 2009, 08:00
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Щом за теб тази промяна е толкова важна, не го мисли повече, а и като чета, си се насочила към правилния хирург. Мисли позитивно и всичко ще бъде наред!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th June 2009, 14:53
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ka
Емико, не искам да се изкарвам мъченица, но предполагам, че всички които са тук ме разбират за какво говоря. Постоянно съм в битка със себе си - да рискувам ли или да остана с носа, в които винаги ще виждам малката гърбица и изкривената носна преграда. От еднна страна искам промяната толкова отчаяно, а от друга - ужасно ме е страх. И тъй като никой, от обкръжението ми не може да ме разбере как се чувствам споделям с вас, защото в тази "битка", за съжаление съм сам сама!
Ка, и аз имам подобен проблем - имам гърбица на носа, преградата ми си е ОК, в анфас естествено не си личи, но в профил не мога да се гледам, затова и никога не се снимам в профил. Признавам, носа ми винаги ми е бил комплекс и до 6 месеца - година ще се отърва от противната гърбица (Аз лично съм решила да изчакам есента или зимата, а дотогава ще събирам още инфо и парички ) Иначе ми писна да ми казват, че са "били свикнали да си ме гледат такава", или "харесвали си ме такава", "проблема бил само в главата ми" и други подобни глупости - сякаш го правя за някой друг, а не за себе си. Но като си припомня подигравките от детство - "Гаргамел" ми го насади сестра ми, също и "Като ходиш на море предупреждавай спасителя като влизаш във водата да плуваш по гръб да не те помисли за акула..." ама хайде, това са глупости...
Предполагам, че и мен ще ме хване шубето, когато момента дойде, но пък толкова много хора са се подложили на подобна интервенция и са преживели и операцията, и възстановяването и сега се радват на хубавите си носленца (а и други хора им се радват ). Рискът го има, затова всеки сам за себе си преценява.
Кураж и успех !
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th June 2009, 18:07
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Благодаря ти, simone, за подкрепата, и на всички останали! Като чета това, което си написала все едно слушам близките ми /като изключим подигравките, които се е наложило да изтърпиш/. Пожелавам ти също успех, както и на всички останали, които са по-решителни и вече са взели твърдо решение да пристъпят към действие.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Джуров
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:21.