IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd February 2009, 23:16
анита69 анита69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 11
По подразбиране Здравейте!

Здравейте момичета.Искам да попитам след операцията много големи ли са болките на следващия ден,имам предвид на изписването.Аз съм от провинцията и ще трябва да пътувам с кола.Ще мога ли или ще е по добре да остана в София няколко дена.Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd February 2009, 23:24
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Здравей,
в никакъв случай не планирай да пътуваш с кола на следващия ден.Аз живея на 15мин. с кола от болницата ,където се оперирах и прибирането ми беше пълен кошмар По-добре остани ден ,два след операцията
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd February 2009, 23:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също те съветвам поне 1-2 дни да останеш ...Аз пътувах 4-5 км до нас и от неравнините по пътя направо умирах от болка...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th February 2009, 00:55
анита69 анита69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Благодаря ви много.Но май ще се наложи да стисна зъби.Като се има в предвид че операцията ми е на 12.02 изписват ме на 13,а нали 14 все пак е празник,не че ще ми е до празнуване ,но поне да съм в къщи.Но все пак Ви благодаря Ако всичко е наред ,разбира се...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th February 2009, 01:31
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Моята операция беше на 13 февруари миналата година.Уверявам те че празника на 14 въобще няма да те вълнува Мен трябваше да ме изпишат именно на 14 ,но аз като излязах от упойката и незнам какво ми стана като се затръшках на мъжа ми че искам да си ходим,просто нямах спиране.Явно обезболяващото което ми сложиха в системата си беше казало думата и въобще не исках да слушкам .Операцията ми беше в Бургас .Бяха минали около 5-6 часа от операцията като без да се вслушам в думите на мед.персонал и мъжа ми си тръгнахме за Варна.
Няма смисъл да обяснявам че пътуването беше кошмарно.Усетих всяка дупка и малка неравност по пътя въпреки че се прибирахме с Ауди А8 а то вози супер меко.
Съжалих милион пъти ,за глупоста си.Затова по добре си помисли относно това изкарване на празника в къщи....
Пожелавам ти успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th February 2009, 10:56
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Да,мила стои си в клиниката няколко дена поне...Така е наи -добре..болката наистина е голяма след излизането от опоиката..
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th February 2009, 11:06
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

аз се оперирах в пловдив и се закарах сама с колата си като бях сигурна, че ще се прибера с нея да, ама не, въобще няма да можеш да караш, болките не са непоносими, но движенията ще са ти ограничени, по-добре помоли някой да те вземе.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th February 2009, 13:10
mishonka mishonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Момичета два дена минаха от моята операция,болките в гърба са ужасни от спането по гръб.Гърдите ми са много напрегнати.Кога горе долу ще се почувствам отново човек?Кога започнахте да се изправяте сами от леглото?Имам чувството че тази болка никога няма да изчезне..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th February 2009, 13:15
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

mishonka, ще изчезне болката, но търпение трябва!
Карай някой да ти масажира гърба. Мен масажите ме облекчаваха значително.
Иначе от първия ден се изправях сама, без чужда помощ, но това си е индивидуално.
Пожелавам ти бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th February 2009, 13:22
mishonka mishonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

От първия ден се изправяш сама?Мале аз сигурно засега само ще си мечтая да се изправя сама.А настрани кога ще мога да спя,знам че сега е доста рано,опитвах даже но ме болят гърдите.Дано като ми махнат тези превръзки се почувствам по добре.Утре ще си видя гърдите,вече нямам търпение
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Здравейте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:41.