IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th June 2009, 19:07
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране Д-р Джуров

Чували ли сте нещо за д-р Джуров? Бил най-добрият лицево-челюстен специалист Аз за пръв път разбрах за него преди няколко дни и реших да поразпитам. Ако някой знае нещо ще бъда благодарна да споделите
P.S. Бил спасил и оправил носа на Пейо /от Биг Брадър/. До колкото разбрах, докторът, при който се е оперирал направо го е обезобразил
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th June 2009, 19:50
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Пеньо

Имаше някакъв Пеньо, не Пейо. Доколкото си спомням за първи път го оперираха в самото предаване. Преди това не е бил опериран и съответно обезобразяван.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th June 2009, 21:53
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Това, което чичко Гугъл ми каза е че човека се казва Антон Йорданов Джоров и е главен асистент в Катедра "Орална и лицево-челюстна хирургия" - "Обучението по Орална и лицево-челюстна хирургия цели усвояване на методите на изследване, диагностика и лечение на хирургичните заболявания на зъбите, устната кухина и лицево-челюстната област." Говори се за дентална медицина, орална хириргия, но не и за УНГ.Не е много далечно, но все пак различно.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th June 2009, 17:19
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране Re: Пеньо

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Имаше някакъв Пеньо, не Пейо. Доколкото си спомням за първи път го оперираха в самото предаване. Преди това не е бил опериран и съответно обезобразяван.
Да де, същият. Да, за Гугъла не се бях сетила, признавам си Т. е., Reason, ти мислиш, че той не е компетентен за такъв вид операции, така ли? Защото това, което ми обясниха е, че Джоров разбира и е специалист и в ринопластиките
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th June 2009, 18:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Лицево-челюстният хирург би трябвало да е компетентен и в оправянето на носове, но това е само по принцип. Въпросът е доколко е така в действителност. Направи сериозни проучвания, преди да се подложиш на операция.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th June 2009, 18:44
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Лицево-челюстният хирург би трябвало да е компетентен и в оправянето на носове, но това е само по принцип. Въпросът е доколко е така в действителност. Направи сериозни проучвания, преди да се подложиш на операция.
Хич не искам да се заяждам с тебе sibi или с Reason, но като кажете "чети повечко", "проучи нещата, преди операцията" и разни подобни реплики, много се дразня. Това да четеш хорските анонимни мнения за тоя или оня проучване ли му викате? Как се проучва един доктор? Как се оценява? Дайте алгоритъм. И да не е пластичен хирург. Как си избирате доктор, който да ви излекува грипа, примерно?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th June 2009, 19:08
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

tainichka, аз не мислех да се включвам в темата, защото не съм запозната с работата на въпросния доктор, но искам да ти кажа само, че ако недай си боже стане беля и меко казано останеш обезобразена, защото това все пак е лице, а ринопластиката се води най-сложната пластична операция тогава ще видиш, защо ти казват да проучваш и да четеш.
И още нещо, в Бг може би 70 % от операциите са неуспешни, това по мои наблюдения , няма да ти казвам, че уж светила в областта имат страшно сериозни издънки. Винаги има нещо недоизкосурено, казвам ти го с пълната отговорност на думите си!
Аз на твое място не бих рискувала в никакъв случай да се оперирам при този доктор, защото много ринопластики трябва да е направил един доктор за да се увенчае с успех едно толкова сериозно начинание.
Освен това, ако се случи така, че резултата е лош, ей тогава ще видиш какво е ХОДЕНЕ ПО МЪКИТЕ
Пожелавам ти успех в избора на хирург, но искам да те предпазя от необмислена крачка, която би коствала след това наистина много страдание!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th June 2009, 19:12
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

tainichka, ще ти го напиша като на военните:

прави едно: изчети темите с имената на хирурзите "ринопластици"
прави две: издади един лист и го разграфирай със 100 колонки и 10 реда.
прави три: в редовете пиши имената на хирурзите, а в колонките + или - за всяка една добра или лоша операция, за която изчиташ
прави четири: сборувай плюсовете и минусите и тегли чертата на края
прави пет: Избери своя хирург

Ако все пак искаш моето мнение, ето какво ще ти кажа в прав текст:
Джамбазов - номер едно в БГ за ринопластика
Николай Георгиев - 50/50
Тонев - чеп зеле не става от него
Емил Георгиев - виж какво съм написал за Тонев и го умножи по две
Сердев - погледни Емил Георгиев и го умножи по хиляда
За другите има много оскъдна информация, така че когато получа по-пълно инфо ще ги сложа някъде в тая класация.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th June 2009, 20:06
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

tainichka, под сериозно проучване имам предвид да се увериш, че въпросният доктор е направил достатъчно много ринопластики (успешни) и има необходимия опит, за да му се оставиш в ръцете. За съжаление научих колко е важно това по трудния начин и на собствен гръб. Много жалко, че нямаше на мен кой да ми каже да внимавам в чии ръце се оставям.
Иначе подкрепям Reason - с най-много ринопластики въобще и сполучливи такива в БГ е доц. Джамбазов. Останалите цитирани категорично бих ги изключила.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th June 2009, 20:43
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
tainichka, аз не мислех да се включвам в темата, защото не съм запозната с работата на въпросния доктор, но искам да ти кажа само, че ако недай си боже стане беля и меко казано останеш обезобразена, защото това все пак е лице, а ринопластиката се води най-сложната пластична операция тогава ще видиш, защо ти казват да проучваш и да четеш.
И още нещо, в Бг може би 70 % от операциите са неуспешни, това по мои наблюдения , няма да ти казвам, че уж светила в областта имат страшно сериозни издънки. Винаги има нещо недоизкосурено, казвам ти го с пълната отговорност на думите си!
Аз на твое място не бих рискувала в никакъв случай да се оперирам при този доктор, защото много ринопластики трябва да е направил един доктор за да се увенчае с успех едно толкова сериозно начинание.
Освен това, ако се случи така, че резултата е лош, ей тогава ще видиш какво е ХОДЕНЕ ПО МЪКИТЕ
Пожелавам ти успех в избора на хирург, но искам да те предпазя от необмислена крачка, която би коствала след това наистина много страдание!
Ами, именно и аз това ви казвам.
Как да го проуча този Джоров, за да съм сигурна, че няма да ме обезобрази. Освен да завърша хирургия, да стана професор и да го изправя мирно на изпит пред мене.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Джуров
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:20.