IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th March 2006, 22:40
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране приятелство между жени??

Аз от личен опит установих, че наистина няма приятелство между жени винаги е тая конкуренция и лека злоба която в края на краищата довежда до раздори та както забелязвате много съм се отчаяла в това отношение ,ако някоя има такова приятелство може ли да сподели каква е всъщност неговата тайна защото аз истински приятели съм имала само мъже!
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th March 2006, 07:01
iliana_22 iliana_22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 3
По подразбиране

здравей,евичка.аз имам такива приятелки и сьм много щастлива,че не са никак малко на брой-повече от 10 са.просто между вас трябва да няма тайни,трябва да си казвате всичко,което ви е неприятно в другия и за което той може да се поправи,трябва да си помагате,та дори и да е само морално.аз сьщо имам много приятели момчета.знеш ли кога разбираш,че един човек ти е истински приятел?когато и 2-мата/2-те попаднете в екстремна ситуация и си давате взаимно подкрепа.
__________________
KOGATO SE IZKA4VASH KAM VARXOVETE NA SHTASTIETO,NE BADI JESTOK S OKOLNITE,ZASHTOTO SHTE GI SRESHTNESH NA VRASHTANE!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th March 2006, 07:21
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Зависи какъв смисъл влагаш в думата"приятелство"и какво очакваш от приятелите си.Аз имам приятелки,но винаги поддържаме една здравословна дистанция-уважаваме правото си на личен живот,няма защо да знаем всичко,ама всичко една за друга;може да се обсъди проблем на някоя от нас,но не и само за това да се говори;знам,че поискам ли помощ,ще я имам,но не прекалявам с това.Приятелството е едно от най-важните неща,но не го и надценявам-знам,че при един конфликт на интереси ще търсим начин еднакво добър за двете(трите...),но ако това не стане,всеки ще се погрижи първо за себе си,после за другия,затова обикновено рядко се разочаровам.Не претендирам за 100%от времето и вниманието им,внимавам как се изразявам за неща,към които те са чувствителни и приемам,че за някои сме на различни мнения.Останалото-да ти е кеф с тях, да споделяш,да излизате заедно,всеки го знае.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th March 2006, 09:28
embaka embaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до embaka Изпратете съобщение чрез Yahoo до embaka
По подразбиране

И аз не съм съгласен за подобно приятелство между жена и жена или мъж и мъж. На мен ми е много по лесно да общувам с жена за каквото и да е. И ми е по лесно да споделя всичко с нея отколкото с някой мъж. А и тя може да ми даде много по добър съвет, но пък от друга страна това което не може да ти даде жената може да го получиш от мъж. Получава се едно допълване. От двете страни има различен начин на мислене. каквото и да е приятелството то е индивидуално.
__________________
По добре е да не кажеш нищо, отколкото да кажеш нищо!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th March 2006, 12:46
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

аз съм установила, че истинско приятелство между две еднакво амбициозни жени не може да има. просто амбициите пречат и рано или късно някой някого прецаква. затова в повечето случаи има приятелство между амбициозна и не чак толкова амбициозна жена, лидер и следващ. поне аз така мисля
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th March 2006, 14:09
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

[quote="pyceHka"]аз съм установила, че истинско приятелство между две еднакво амбициозни жени не може да има. просто амбициите пречат и рано или късно някой някого прецаква. затова в повечето случаи има приятелство между амбициозна и не чак толкова амбициозна жена, лидер и следващ.

много добре казано!Обаче какво е това прятелство така. А за момичета с които излизам и аз имам доста,както и такива с които всичко съм споделяла но се оказва в края на краищата че това нещо не продължава повече от 2 години и аз след тея 2 години вече не мога да разчитам на този човек,докато с момчетата дори да не се виждаме всеки ден,са ми помагали,това наричам аз приятелство не да ти дари бъбрек, но поне да разчиташ че ще бъде до теб ако ти се случи нещо
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th March 2006, 14:17
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

И аз не съм имала прятелка която да не се е опитвала да ме злепостави по някакъв начин за да се изтъкне тя,макар да го прави не толкова очевидно,мисля си че това е просто инстинкт защото даже понякога не се усещат май, остава вечната конкуренция и завист и може само да разчиташ да те изслушат или да излезнат с теб да пиете кафе.
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th March 2006, 15:52
rijko rijko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: kato me gleda6 ot kade sam ?:P
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до rijko
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
аз съм установила, че истинско приятелство между две еднакво амбициозни жени не може да има. просто амбициите пречат и рано или късно някой някого прецаква. затова в повечето случаи има приятелство между амбициозна и не чак толкова амбициозна жена, лидер и следващ. поне аз така мисля

Не е така мила моя!!!!!
Аз познавам 2 много красиви и амбициозни момичета.
Те си помагат в всичко!!!
Ако е едната е по напред -другата и помага да навакса!!
Вярвай ми това се случва
__________________
www.clubsabroso.com
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th March 2006, 17:10
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Между двама мъже единствено може да съществува истинско приятелство!Нито между жена и жена,камоли между мъж и жена! Може само ако мъжът е гей,мойта приятелка има такъв приятел...и аз съм спокоооен :P Но,всяко првавило си има изсключения...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th March 2006, 18:14
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Evi4ka истината е, че човек може да има много близки приятели, не само за 2 години. аз примерно съм приятелка с едно момиче вече 11 години и знам, че и двете бихме влезнали в огъня заради другата. обаче за целия живот на една личност такива са 1-2 човека. както са казали, човек има много познати, но малко приятели

rijko според мен грешиш, две еднакво напористи жени не могат да бъдат ИСТИНСКИ приятелки за дълго. винаги има елемент на надпревара, който рано или късно скапва нещата. преживяла съм го, пък и съм го виждала наоколо си достатъчно пъти само ми кажи колко дълго са приятелки тези момичета?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: приятелствомеждужени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:08.