IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th August 2012, 22:03
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Шоки, къде се изгуби?

Колкото до имплантите - би трябвало вече всички, четейки тук, да са разбрали, че всеки док си лобира за определена марка. Аз бях наясно още от самото начало, че искам МакГан. Още преди да си избера лекар, параметри и пр.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th August 2012, 08:41
maichetto maichetto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Това, че повечето момичета са с импланти Макган и Ментор, не означава, че останалите марки не са качествени! Хирурзите, при които са си правили манипулацията са им ги препоръчали, вероятно са им по- изгодни. Всичко е въпрос на избор, все пак хирурзите препоръчват, НИЕ избираме!
Leniiii, аз съм доволна от имплантите Nagor, казвам го понеже питаш, но не се ангажирам да ти ги препоръчвам! Чети във форумите и вземи решение.
Хубав ден.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th August 2012, 12:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е да, имаше хирурзи , които силно лансираха ПИП като най-добри, но между тях имаше и хирурзи, които не им се довериха и прецениха, че не са качествени. Така че има значение и хирурга. Никога не си застрахован на 100% , но все пак логично е да избереш хирурга с най-малко оплаквания и грешки.
Да Бижу, всеки хирург си има мнение, но все пак както казах има разлика от хирург до хирург. Трябва добре, ама много добре да се избере хирурга.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th August 2012, 11:58
Leniiiiii Leniiiiii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря за мненията! Като ги поставя, ще дам и своето Хубав ден момичета
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th November 2012, 12:55
djidjinka djidjinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте, миналата година, септември месец, си направих операция:
Д-р Живко Кънев, импланти МакГан, 310 кубика, кръгли, разрез под гърдата, средна проекция, под мускулно.
ходих на много лекари, докато си избера, д-р Кънев ме прегледа и беше категоричен за няколко неща:
1. поради малки ареоли отказва да прави разреза през тях. (показа ми снимки на неуспешни такива разрези)
2. няма да ми постави капковидни импланти, защото имах малък, но високо разположен бюст, няма как такъв имплант да ми стои добре.
3. тъй като съм спортистка и имам силна мускулатура ( гребкиня съм), ако искам под мускулно поставяне, ще остана 1 ден допълнително в болницата, за наблюдение.
след операцията останах 2 нощи в болницата, след това сестра ми дойде с колата да ме взема, не съм от София, но останахме още една нощ в хотел, придвижването с колата беше болезнено (пеша е почти невъзможно, защото не можеш да се изправиш добре)... на другия ден преди пътуването пих един течен аналгин и почти не го усетих, не е най-приятното нещо, но в никакъв случай не е страшно. този аналгин беше единственото болкоуспокоително, което съм приела, след 10 дни де изправях сама от легнало положение, на 15-тия се върнах на работа, на 40-тия на тренировка... операцията не е тежка (имам и други операции не козметични, но тази нищо не е...), резултата е възхитителен, точно това, което исках, след посещения на лазер, в същата клиника, ходих на море без горнище на бански (дори не си купих ), а едната жена с нас беше много изненадана, когато научи за операцията, въобще не си личи (имайте предвид, че аз съм доста спортно изглеждаща и стегнатите гърди не се открояват, изглеждат, като на тренираща жена) лекарят е страхотен, болницата и професионализмът му, са гарантирани. успех.
П.С.: щом лекарят ти ти препоръчва конкретен имплант, или се съгласяваш или търсиш нов лекар, аз препоръчвам Кънев
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th November 2012, 12:58
djidjinka djidjinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 2
По подразбиране

поправка, 310 грама, нямам идея колко кубика са това, но имаше само едни по-малки 295г.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УвеличаваненабюстимплантиNagor
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:55.