IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd November 2007, 15:34
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Циците не са ми мръднали.Качих 17 кг . През цялата бременност носех сутиен-потник като тези за след мамопластиката.И за щастие нито една стрия не ми се получи никъде.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd November 2007, 00:20
KANELLA KANELLA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 48
По подразбиране

ох момичета,да ви кажа и аз с тази идея за второ дете- живот и здраве,си сложих малко по -малко сс от колкото възнамерявах.Понеже сега имам син на 1,5 и плануваме момиче/дай боже /за след 3-4 години,та си сложих малки гърди-290сс при основа 0сс :P . много ме притесняваше мисълта за поодпускането на гърдите след една бременност и кърмене и не ми се мисли ако гърдите ми са по-големи на какво ще заприличат.Че ще има подмяна ,ще има ,въпроса е да не се нацепи кожата или увисне в повечко Сложих по-малки импланти и с мисълта за по леко и плавно отпускане на мускула ,понеже както писах по горе бях плоска ,а и гръдния ми мускул е по-стегнат
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th January 2008, 10:48
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

всъщност какви са измененията при бремнност? гърдите ти нарастват ,а кагото имаш силикон стават още по големи или? някой ще обясни ли
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st February 2008, 21:02
Bibs Bibs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета да ви попитам-след като така или иначе се налага корекция след бременността и повторна операция,дали не е по добре по време на самата бременност да не сте с протезите и след това като родите пак да си ги сложите? Предварително се извинявам ако въпроса е малко глупав,но ако някой все пак може да ми отговори ще съм му много задължена
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2008, 22:05
megs megs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 59
По подразбиране

На мен доктор Тонев относно промяната на гърдите след раждане и по време на кърмене ми каза, че всичко е строго индивидуално, така че няма как да знаем какво ще стане. Освен ако нямаш друго раждане преди операцията и да съдиш по него евентуално.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st February 2008, 22:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз при всички положения смятам да не кърмя. Даже се съмнявам, че ще мога, въпреки че всикчи лекари твърдят, че при подмускулно не се засягали жлезите.
partalinaa, а твоите гърди на колко време бяха, когато забременя и роди?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd February 2008, 00:58
Bibs Bibs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Нем,не съм раждала все още,та за това питам .Благодаря за отговора все пак,megs
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th March 2009, 00:52
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Аз съм раждала със силиконови импланти. Не съм имала никакви проблеми, но определено визуално ми се промениха след раждането. И си ги смених. Но пък сега повечето производители предлагат безплатна смяна в рамките на 5 години, така че, можеш да се възползваш от тази опция. Ако разбира се, ти се променят.
А дали тази подмяна важи за след раждане, когато е почти 100 %, че ще се поразвалят Не ми се вярва да ги сменят ...
Ако някой знае нещо да пише.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th March 2009, 00:55
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Мисля да раждам след 1 - 2 години и много се чудя за операцията на бюста. Все пак не ми се чака
Моля раждалите с инпланти да споделят
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th March 2009, 10:18
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Аз съм раждала със силиконови импланти. Не съм имала никакви проблеми, но определено визуално ми се промениха след раждането. И си ги смених. Но пък сега повечето производители предлагат безплатна смяна в рамките на 5 години, така че, можеш да се възползваш от тази опция. Ако разбира се, ти се променят.
А дали тази подмяна важи за след раждане, когато е почти 100 %, че ще се поразвалят Не ми се вярва да ги сменят ...
Ако някой знае нещо да пише.
Тази подмяна важи в рамките на времето което е посочено от производителя.Дали си разждал или не няма значение
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконбременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:02.