IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 3rd February 2012, 22:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

princesavm, ти при кой ще ги сменяш?
Аз сега се замислих пък за постоперативното пазене. Малката ми е на година и 9 месеца, много често я нося на ръце, вдигам я да я сложа в кошарата, на столчето за кола, в снега я нося... В цялата еуфория по смяната, хич не се сетих за това, че ще трябва да се пазя
Отговори с цитат
  #852  
Стар 4th February 2012, 08:49
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

При кой ще ги сменям е другата ми голяма дилема ...
Първата ми операция е при доц. Анастасов. Трябва да кажа че съм доволна от резултата, особено имайки предвид трудния случай, който бях! А за майсторството на разрезите през ареолата, нямам думи - нищо не си личи, справил се е отлично.
Сега обаче не знам какво ми прищрака и на мен за Тепавичарова ... и много се чудя ... Ще се консултирам и с нея, и ще реша.Иска ми се до няколко дни да имам дата и да минава.Толкова повече съм се притеснила за всичко, че не е истина. Мисълта,че първият път мина добре, а сега евентуално няма да е така, направо ме побърква...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #853  
Стар 4th February 2012, 09:00
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

И втория път ще мине добре при когото и да се оприраш. Джобовете са ти вече оформени, просто ще трябва да се махнат старите имланти и да се сложат на тяхно място новите. Това е работа за 20 мин. Мен ако питаш иди си при Анастасов.
Отговори с цитат
  #854  
Стар 4th February 2012, 09:09
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Демили , благодаря ти и за успокоението, и за съвета
Вероятно при Анастасов ще си отида, не знам дори защо се чудя, просто човек като почне да си създава сам филмите, спасение няма ...
Иначе ще мина и при Тепавичарова , искам да чуя и нейните виждания. Аз сега съм със сравнително малък кубик (290 кръгли) и искам малко да го увелича, хем да е една идея по-видимо, но хем да не прекаля ... та пак пада едно четене и гледане на диаметри, проекции , профили, чудеса ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #855  
Стар 4th February 2012, 09:33
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Рrincesavm, Тепавичарова избягва да работи през ареолите, но дори и да отидеш при твоя хирург имай предвид че през ареолите едва ли ще може по-голям кубик, а също и това че повторно отваряне през ареолите може в значителна степен да влоши вида на периареоларния цикатрикс - аз съм точно такъв случай. От това което чувам - моят съвет е доц. Тепавичарова, тя ще те посъветва за максимален кубик, който може да ти се постави и разрез под гърдата....знам, че не ти се иска втори разрез, но така ще запазиш добрия вид на ареолите, ще си осигуриш по-големия кубик, който искаш, а разрезът под гърдата не се вижда толкова....наистина. Успех!
Отговори с цитат
  #856  
Стар 4th February 2012, 09:42
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Благодаря ти , Virginia
Всяко мнение е добре дошло за мен
Честно казано аз съм си задавала точно такива въпроси - дали е добре повторен разрез през ареолата ... и какъв кубик може да влезе. Също така, предполагам,че след като е втора операция, ще е много по-лесно да се "нацели" къде да е разреза под гърдата.
Ще го обсъдя и с двамата ... преди да взема финално решение за всичко.
Ти при кой си се оперирала?
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #857  
Стар 4th February 2012, 10:03
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Оххх и аз да се изкажа С ПИП сам от 2007 при Динев надмускулно 310. Твърдо сам решила да ги сменям. След 2 седмици имам консулатация с доктор в Chicago, че тук живея сега, но цената му е доста висока $ 8000, а от четеното от последните страници виждам, че докторите са обявили добри цени. ТОва включна и нови импланти или не (извинявам се глупавия въпрос, но от години не чета форума и не съм много в час). А ако чакам докато се прибера в БГ края на лятото ще се побъркам, пак тук много пари и не знам. Честно казано си мисля доктора да се смили над мен и да ми даде някаква цена, която ме устройва. Искам да мина посмускулно вече, и по-големи импланти, но мажа ми не дава (едно време имах спор с мама колко да сложа, сега с него,ама така е който плаща-поръчва музиката ). Късмет на всички и събирайте пари за смяна, тези импълнти само притеснения създават.
Отговори с цитат
  #858  
Стар 4th February 2012, 10:28
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Адинка,
Много добре проучи нещата. Този доктор в Чикаго ... до колко имаш информация за него? Да ти кажа 8000 долара не е чак толкова висока цена за САЩ, цените варират доста , но стигат и до 15000. Според мен, трябва да е надежден лекаря, иначе по-добре си хвани самолета до България, и ги дай парите при някой, от който има предимно положителни отзиви.Иначе смятам, че е добре да ги преместиш подмускулно.
Това е мое лично мнение
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #859  
Стар 4th February 2012, 10:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka Виж мнението
Оххх и аз да се изкажа С ПИП сам от 2007 при Динев надмускулно 310. Твърдо сам решила да ги сменям. .....
Тук подмяната на ПИП върви около 2000 евро с новия имплант. Обаче това при все, че не искаш друга корекция. Ако искаш да минаваш подмускулно ще се оскъпи със сигурност. И все пак аз също съм да си изчакаш като се върнеш тук да ги смениш. В САЩ масово слагат салинни, само не давай някой хирург да те убеждава да ти слага от тях. И са фенове на кръглите и надмускулното. Не съм мислила, че ще го кажа, но ми се струва, че в БГ има 2-3 специалисти, които са задминали хамериканците по естетични резултати.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #860  
Стар 4th February 2012, 13:16
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Здравейте, момичета!
princesavm, моят разрез е отдолу и да ти кажа много съм доволна. Вярно е че съм с надмускулни, но белегът изобщо не е мръднал, седи си точно в гънката, а с времето съвсем избеля и не си личи освен, ако не знаеш че е там. Но се замислих, при реоперация, на същото място ли се реже, където е стария белег? После дали това се отразява на начина по които изглежда белега?
Пуу с това пусто подмускулно и аз го мисля. Ама не ми харесва бре. Пък постоперативно възтановяване, по-твърди импланти(нещо, което не харесвам) за да не ги смачква мускула и още 100 неща. Макар че ме успокоява мисълта че аз гръден мускул нямам почти, смисъл не е развит. Като пиле съм хаха Но по-скоро май пак клоня към надмускулно, а вече живот и здраве след първото детенце ще мисля за репозициониране. Така и така, тогава ще се наложи операция заради увисването.
Вярно голямо проучване и сравняване ще пада.
Между другото, мислех си при подмяната, щом ще се използва вече създадения джоб, колко ли по-големи импланти ще са ми нужни за да се запълни минималното увисване, което има при мен? Защото хич не искам по-големи цици.
__________________
330сс
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:03.