IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th November 2006, 23:58
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране Да ме стегнете ако може...

Здравейте. На 28 год. съм, 1.68, 50 кг, но годинките започват да си казват думата. Харесвам си тялото, при положение че съм и раждала нямам кой знае от какво да се оплача, но корема и дупето определено са ми меки.Съжалявам за кофти определнието,но това е точната дума. Съгласна съм да спазвам и най-строгия режим стига ефекта да е да станат стегнати. Може би тук е момента да спомена,че от гледна точка на свободно време просто нямам такова за да ходя минимум три пъти в седмицата на фитнес. Ако някой от знаещите тук се наеме да ми направи някаква програма,която да изпълнява в домашни условия ще съм му изключително признателна.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th November 2006, 12:27
Djindjer Djindjer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Здрасти.
Ако решиш да обърнеш внимание само на дупето и корема ще сгрешиш. Колкото е хубави и слаби да са ти краката и ръцете ще стоят смешно до добре трениран корем и седалище. Така, че препоръчвам това. Хубаво би било да направиш две или три кръгчета.
И следва храненето. Според мен най-добрият режим за за изчистване на мазнини, защото нямаш нищо за сваляте и НВХ (Ниско-Въглехидратно Хранене) 5-6 пъти на ден през 3 часа. Има в нета доста калкулатори за дневен разход. Изчисли си калориите и се върти около тях. Ако ти се струва прекалено просто ограничи хляба, тестените, сладките и фаст фудс храните и газираните напитки.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st November 2006, 19:47
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Djindjer
...
Благодаря ти, още от днес започвам, някои от упражненията вероятно ще ми е трудно да иззпълнявам, но ще се постарая. За хранителния режим...трудна работа без сладко, но почвам и ще видим докъде ще я докарам. Благодаря ти още веднъж. Всъщност исках да питам, един път дневно ли да тренирам ( сутрин предполагам ) или и вечер?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd November 2006, 09:19
kozmo kozmo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Ако само целиш стягане то няма никакво значение кога ще тренираш,но ако искаш да сваляш килограми то по-добре е рано сутрин когато има и клетъчен глад,ако добавиш и L-carnitine ще ускориш процеса.А относно сладкото ,просто е необходимо да го направиш.В тази възраст метаболизмът започва да се забавя и ти трябва да редуцираш храненето.И първото което можеш да изхвърлиш са тъй наречените празни въглехидрати.Другото са тестените изделия.По-важно не кога ,а да си постояна в заниманията си ,тогава успехът е гарантиран
__________________
Фитнес БГ
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd November 2006, 10:47
Djindjer Djindjer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Всъщност исках да питам, един път дневно ли да тренирам ( сутрин предполагам ) или и вечер?
Тренирай когато ти е удобно, но НЕ всеки ден. 3 или 4 пъти седмично е добре. А ако си много амбицирана и нямаш търпение в някои почивните дни можеш да потичаш (но си остави поне ден-два почивка )
Поздрави!

kozmo, девойката е 50 кг. За къде да сваля Какъв L-carnitinе, какви 5 лева?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd November 2006, 19:28
kozmo kozmo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Ами аз сам бил фитнес инструктор на времето ,а и съм притежавал в последствие фитнес зала ,и съм си изградил стереотип да не казвам на кой какво трябва да постигне ,а само да го съветвам как,така че..........
__________________
Фитнес БГ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Даместегнетеакоможе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:10.