IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th November 2009, 09:36
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране Има ли връщане назад...

Здравейте, момичета!

Бих искала да науча малко повече за операциите на д-р Тонев. Има ли наскоро оперирани при него, че аз си записах час за 2 декември. Лошото е, че започнах адски да се страхувам от ...болката, която ще трябва да търпя.
И още нещо - има ли някакво значение, ако се окажа в месечен цикъл точно по време на операцията?!
Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th November 2009, 09:44
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Привет mdacota,

Моят съвет е да следваш мечтите си и да не се притесняваш от болките. Болките минават и се забравят и изобщо не би трябвало да те спират. Аз например се притеснявах повече дали всичко ще е наред, да няма проблем, усложнение, от колкото от болката. Все пак хората отдавна са го казали "Трай бабо за хубост".

По отношение на месечния цикъл, не е препоръчително да си точно в този период. Има доста изписано по темата, така че ако ти се случи по-добре отложи!

Желая ти успех и не се плаши! Както каза д-р Георгиев в предаването на Гала - всяка жена заслужава своите 300 кубика / някои повече, други по-малко /
Иначе на какви импланти се спряхте, какъв достъп?
Кураж и стискам палци всичко да е наред!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th November 2009, 10:01
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Привет mdacota,

Моят съвет е да следваш мечтите си и да не се притесняваш от болките. Болките минават и се забравят и изобщо не би трябвало да те спират. Аз например се притеснявах повече дали всичко ще е наред, да няма проблем, усложнение, от колкото от болката. Все пак хората отдавна са го казали "Трай бабо за хубост".

По отношение на месечния цикъл, не е препоръчително да си точно в този период. Има доста изписано по темата, така че ако ти се случи по-добре отложи!

Желая ти успех и не се плаши! Както каза д-р Георгиев в предаването на Гала - всяка жена заслужава своите 300 кубика / някои повече, други по-малко /
Иначе на какви импланти се спряхте, какъв достъп?
Кураж и стискам палци всичко да е наред!
Кристи, благодаря ти за светкавичната реакция на постинга ми.
Д-р Тонев не иска да ми сложи по-големи от 350 кубика...Кръгли, подмускулно, с разрез под мишницата. Това е начинът на работа на избраният от мен хирург. Хем съм нетърпелива, хем ме хвана ...шубето...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th November 2009, 10:45
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Има цяла тема за д-р Тонев, там сме говорили и за кубиците и за другите ти притеснения - една от първите, които излизат в раздел Мамопластика е, прочети я, ще намериш отговорите на въпросите си
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th November 2009, 12:31
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Изчетох сума теми. Сега съм по-спокойна, особено що се отнася до болката. Говорих и със секретарката на д-р Тонев за месечния цикъл. Тя каза, че това не е причина за отменяне на операцията. Успокои ме, че още същия ден ще мога да ставам, да се храня и т.н., и че медицинска сестра ще ме наблюдава през целите 24 часа в клиниката. Има голяма вероятност да съм първата за деня, понеже д-р Тонев казал, че аз съм по-леката операция от другата жена, която също има насрочена такава за 2 декември.
Сега нося сутиен размер 75 В при това с подплънки, смятате ли, че трябва да си поръчам 75 С за след операцията!?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th November 2009, 14:19
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Най-добре за сутиена да попиташ своя доктор.
Иначе и аз бях като теб, но ме изписаха със 75 D зашит отпред / 385сс/.
И 75 С ми става, но ми е по-неудобен, или на мен така ми се иска

Спокойно, настрой се психически, че болка ще има, но е напълно поносима, ще се грижат добре за теб и ще те обезболяват

По-добре да си първа да идва и да заминава, да не се притесняваш
Желая ти успех и те чакаме да се похвалиш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th November 2009, 21:16
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Права си, Кристи, трябва даспра да се треса...При мен явно се получава т.нар.сценична треска. Много се надявам да ми се получи добре операцията. Доктор Тонев ми каза, че при мен резултатът ще е страшно добър, заради това, което имам в момента...
Много се надявам да е прав.
И бъди сигурна, че няма да пропусна да се похваля и да пратя снимки на лична!
Много ти благодаря за хубавите думи!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th November 2009, 21:34
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Много се надявам да ми се получи добре операцията. Доктор Тонев ми каза, че при мен резултатът ще е страшно добър, заради това, което имам в момента...
Много се надявам да е прав.
mdacota, всички се надяваме да ни се получи добре операцията, едва ли има жена на която й е все едно как ще й се получи. Само че понякога се получава добре, друг път не толкова добре. Просто като се ляга на операционната маса човек трябва да е напълно наясно с рисковете които поема.
Иначе ти пожелавам всичко при теб да мине безпроблемно и да се радваш на едни красиви гърди. Не мисли за болката, тя отминава и се забравя. После само ще им се радваш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th November 2009, 22:23
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Сигурна съм, че всичко ще бъде наред, просто мисли за резултата след това. Болката минава и после няма да си спомняш почти нищо от нея, а както сигурно си прочела при всеки боли различно, някой дори не ги боли много. Не се страхувай, а сутиенът можеш да си го вземеш на място от клиниката - попитай все пак предварително дали има, но ако имаш придружител, в Пловдив има магазин на Триумф и може да отиде да ти го вземе и от там. Още първият ден няма да можеш да ставаш сама, но до теб ще има сестра 24 часа, така че всичко ще бъде наред! Стискам палци и аз и не се страхувай толкова!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th November 2009, 23:57
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Зависи кой ден ти е в цикъл...........аз съм една от оперираните в цикъл и нямах проблем......
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималивръщаненазад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:19.