IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd December 2007, 14:06
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: 4

Ами dava ,тя също писа ,че е получила инфекция при Тонев нека да разкаже по подробно да не се получи пак някакво недоразумение..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #122  
Стар 3rd December 2007, 14:10
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Как си сега, Malvina? Отдавна не си писала...сега се сещам за твоите перипети. Дано всичко да е ок!
Ами как...без бюст, но с денонощни опити за бебе

Много искам гърди, но го отложих във времето. За кога точно не е ясно, но това е положението
Отговори с цитат
  #123  
Стар 3rd December 2007, 14:18
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Здравей Малвина!Надявам се си по добре,когато попаднах на този форум твоята история беше първата на която попаднах и благодарение на теб сега аз не съм поредната окипазена от това животно Калудов ..Много съжалявам за случилото се с теб ,претърпяла си толкова болка и разочерованание и се възхищавам на духа ти и смелоста ти ,надявам се скоро да има хубави новини да получиш един хубав подарък за Коледа заслужаваш го ,а когато много искаш нещо то става ..Късмет и дано всичко с теб се оправи скоро...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd December 2007, 14:39
bora70 bora70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: plovdiv
Мнения: 11
По подразбиране за Тонев

това го пиша не защото имам против нещо човека а за да предпазя някой друг а мойта тема и аз не знам защо е изтрита питах ако някой има информация за фалове на Михайлов да сподели защото след всичко изчетено се двоумя между Тепавичарова и него мисля че те са с най малко фалове а при мен да се избегне обиране на кожата трябва да ми се поставят над мускула защото аз не исам белези от лифтинг а Тепаичарова явно е много добра но ми се эижда и зла явно толкова и е писнало от тези момичета и цици че имам чуството че работи с безкрайна досада и нежелание а пък нещо като не се прави с любов то не става затова се чудя и защо ми е интересно като си поръчаш импланти и си ги платиш не можеш да ги видиш преди операцията като чета от вас те могат да ти сложат някакви боклуци а ти да си платиш най скъпите Е ми това явно е България алчни бедни хора финансово и духовно

извинете разбрах че инфекцията на Малвина е от Тонев но историята ми е верна момичето се казва Петя и е от Пловдив
__________________
interesuvame koi e nai-dobria plast.xirurg v Sofia
Отговори с цитат
  #125  
Стар 3rd December 2007, 17:15
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Как си сега, Malvina? Отдавна не си писала...сега се сещам за твоите перипети. Дано всичко да е ок!
Ами как...без бюст, но с денонощни опити за бебе
Много искам гърди, но го отложих във времето. За кога точно не е ясно, но това е положението
Ей ама, разбира се, че първо бебчо, пък после и цици
Успех, успех ти желая!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #126  
Стар 20th January 2008, 04:37
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Моля ви кажете ми има ли някои,който да си е правил силиконово дупе или увеличаване на подбедрици,защото ходих при него на консултация,но нямяше снимков матерял за да се ориентирам как работи,ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете с някякво инфо.Д-р Тонев ми каза че импланта за седалището се поставя над мускула,това няма ли да го направи видим при навейдане и т. н.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 20th January 2008, 08:46
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Повдигане на седалището чрез протези – глутеална имплантация
Глутеалните импланти се поставят, когато пациентът желае да увеличи обема или да направи по-изпъкнала глутеалната си област. Понякога това е единствената мярка, позволяваща видимо повдигане на профила на седалището. Това се постига, като под големия седалищен мускул над зоната за сядане се поставят две специални силиконови протези. Операцията се провежда под обща анестезия. Разрезът е в областта на опашната кост. След операцията е необходимо носенето на еластично бельо денем и нощем в продължение на 2 месеца. Значително физическо натоварване се избягва до края на втория месец след операцията.

Това е най-общата информация за операцията, можеш да потърсиш в нета за "gluteal implants". Общо взето е рядка процедура за България, изпълнява се от малко лекари.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 2nd April 2008, 17:27
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Много готин човек,толкова мил и въпреки напрежението и уморителния ден,той е все така любезен с пациентите.И не само той и целият му екип.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 19th April 2008, 22:17
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Аиде и аз да се похваля,направих си нови подбедрици(прасец)при Д-р Тонев,целия персонал е много готин и имаха невероятно добро отношение,като се има предвид,че съм непослушен пациент .На 16.04.2008 в 10:30ч. ме вкараха в операционната,поставиха ми епидурална упойка(в гръбнака),след предварителна уговорка с анастезиолога,че ще си тръгна ходейки от там защото съм мноооого страхлива и винаги си мисля най лошото..Почерпиха ме с едно омагьосващо коктейлче(халюциогени)и всичко започна.Поставиха ми симетричен имплант,който на пипане е доста мек,профил-3 см.,широк-6.3 см,дължина-19 см в 12:30 ч. всичко приключи,свалиха ме в стаята,но упойката продължи да действа до 15:00ч.и ми казаха да си почивам.Веднага след като ме отпусна станах и отидах да изпуша една цигара...веднага бях изловена...направо им изкарах акъла на всички доктори сестри и т.н.Питаха ме какъв човек съм та си ходя все едно не ми е правено нищо,защото ми бяха казали,че след втория ден ще започнат раздвижване и ще ходя първоначално с бастун?Да ама нищо подобно единствено имах чувството че съм с мускулна треска и нищо повече.С две думи след 3 ч. от операцията започнах да ходя,даже ми бяха сложили една сестра да стои плътно до мен,но аз и се измъквах заради тези цигари.Сега на четвъртия ден съм с малко оттоци по краката,но аз не се спирам.Дренажи не са ми поставяли.Много съм щастлива,това което мога да видя до тук ми харесва много,прасеца ми е като вретено много финно,дано да остане така и след като ми спаднат оттоците..дано да съм доволна накрая,но трябва да изчакам,без превръзка ще ги видя в понеделник.ще кача снимки преди и след.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 19th April 2008, 22:25
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

О-о-о-о щях да забравя,благодаря на Д-р Тонев и целия екип Само да отбележа,че там в екипа имаше един много готин сладур...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТоневquotКаспелаquotquotДовериеquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:09.