IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th January 2007, 22:00
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Аха нещо зех да сващам значе ще вдигам с по малко килограми докато свикна и така дано стане по барзо че ми се проваля тренировката по тоя начин
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th January 2007, 22:35
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

в никакъв случай не ти се проваля
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th January 2007, 22:36
Аватара на justex
justex justex не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 288
По подразбиране :)

Ако забелязвате написах и двете неща не само да намали тежеста в едната ръка но и общо и друго
не е супер тъпо защото доколкото разбрах човека мисля има временен проблем и мисля че няма да му се отрази.
Но аз не съм професионалист.
Просто съдя от себе си.
Болеше ме дясната китка. Затва намалих натоварването на нея рака а на др. си беше нормално по простата причина че не исках да губя тренинг
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th January 2007, 22:38
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от justex
Ако забелязвате написах и двете неща не само да намали тежеста в едната ръка но и общо и друго
не е супер тъпо защото доколкото разбрах човека мисля има временен проблем и мисля че няма да му се отрази.
Но аз не съм професионалист.
Просто съдя от себе си.
Болеше ме дясната китка. Затва намалих натоварването на нея рака а на др. си беше нормално по простата причина че не исках да губя тренинг
ще пробвам тоиа начин че ми допада и няма да губя тренинг притесниме факта дане ми се оформи дясната гърда повече от лявата..
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th January 2007, 23:00
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Малоумно е да правиш с дисбалансиран лост, но в крайна сметка ти си решаваш. После като ти се оправи няма да може да вдигаш като хората, понеже ще си свикнал на дисбаланс и проблема ще се задълбочи, но ти явно си решил "да не губиш тренинг".
А най-разумно в случая е да вземеш по-така леки дъмбели (към 15 кила) и да правиш с тях за да не се "конкурират" ръцете така да се каже.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th January 2007, 23:01
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Абе пичове няма какво да спорим!По-малко кг. за да се тренират и двете ръце равномерно
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th January 2007, 23:12
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Ясно утре ще намаля килограмите не само на лежанката ми катето срещна проблем с лявата рака
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st January 2007, 03:57
kir4o19 kir4o19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 31
По подразбиране

при всички положения намаляне на тжеста на цяло и тренировка за двете едновремено това правилното упражнение !!! чето болките идват от травма която си си направил преди време или от не добре загрят мускул загрявай минимум 10тина минути преди тренировка добре всичики мускули навсякъде започвай с загряваша серия на упражнението което започваш и така са сигурност не стигаш до трявми ако не сложиш 150% тежест от силата си или не правиш упражнението неправилно!!!!!!!!! а при лежанка малко ми е страно да те боли бицепса според мен е рамо но болката е при теб ти знаеш по добре!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st January 2007, 09:35
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kir4o19
при всички положения намаляне на тжеста на цяло и тренировка за двете едновремено това правилното упражнение !!! чето болките идват от травма която си си направил преди време или от не добре загрят мускул загрявай минимум 10тина минути преди тренировка добре всичики мускули навсякъде започвай с загряваша серия на упражнението което започваш и така са сигурност не стигаш до трявми ако не сложиш 150% тежест от силата си или не правиш упражнението неправилно!!!!!!!!! а при лежанка малко ми е страно да те боли бицепса според мен е рамо но болката е при теб ти знаеш по добре!!!!!!!!!
И аз незнам от каде идва тази болка не е голяма но от лявата страна ми натежава доста повече и немога понякога даси доварша серията поради този проблем
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st January 2007, 10:40
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Не те боли бицепса,най-вероятно си развил т.нар.епикондилит....Това е възспаление на тъканите около лакътната става(по-точно мишничната кост),подобни на фасции,но са над костта..Лечението се състои в покой от тренировки и добро хранене..Най-добре отитди на травматолог и изясни нещата...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Броблемлевиябицепс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.