IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th February 2007, 19:09
GEPARD GEPARD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране Не унищожавайте телата си !

Видях малко неща от форума в, които прочетох много простотии. Всички ние тренираме за да изглеждаме добре, за да ни харесва как жените се заглеждат в телата ни , изкуственото тяло си личи от километри, изкуствено напомпани мускули в грозна асиметрия е единственото, което ще постигнете със стероиди, креатини и тем подобни шизофрении. Обръщам се главно към момчетата , които сега започват : момчета не вземайте нищо. На 23 съм , не съм вземал нищо, никакви "протеини" , "креатини" , естествени стероиди си имам достатъчно, тренирам от няколко години и тялото ми е съвършенно. Яжте си рибата, телешкото и пилешкото, тренирайте , изглеждайте перфектно без да се тровите с така наречените "добавки" !!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th February 2007, 19:28
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

за стероидите си прав обаче за добавките не те са безвредни но разбира се някой имат и странични ефекти и не трябва да се прекалява в дозирането обаче се съгласи че не всички хора могат да са генетично надарени и да имат еднакви финансови възможности да си купуват необходимите им храни при тренировки така че добавките за тях са по лесният начин да си набавят необходимите им вещества за оптимален напредък но и аз съм съгласен че не трябва да се почва от рано с добавки и т.н първо трябва да се използва максималният потенциал на тялото и да се добие достатъчен опит в залата който да гарантира правилното изпълнение на упражненията и основни знания за добавките и възстановяването
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th February 2007, 23:50
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране Re: Не унищожавайте телата си !

Цитирай:
Първоначално написано от GEPARD
Видях малко неща от форума в, които прочетох много простотии. Всички ние тренираме за да изглеждаме добре, за да ни харесва как жените се заглеждат в телата ни , изкуственото тяло си личи от километри, изкуствено напомпани мускули в грозна асиметрия е единственото, което ще постигнете със стероиди, креатини и тем подобни шизофрении. Обръщам се главно към момчетата , които сега започват : момчета не вземайте нищо. На 23 съм , не съм вземал нищо, никакви "протеини" , "креатини" , естествени стероиди си имам достатъчно, тренирам от няколко години и тялото ми е съвършенно. Яжте си рибата, телешкото и пилешкото, тренирайте , изглеждайте перфектно без да се тровите с така наречените "добавки" !!
Да, прав си, млади момко!
Забрави свинското в списъка с месата
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th February 2007, 13:03
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Дразнят ме много такива изказвания. Това да сравняваш креатин и протеин със стероиди е просто недопустимо. Но наистина си прав, че в началото не трябва да се взима нищо, дори и добавки. И я си покажи снимка да видим за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th February 2007, 16:32
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Яжте си рибата, телешкото и пилешкото, тренирайте , изглеждайте перфектно без да се тровите с така наречените "добавки" !!
70% храна 20% добавки и 10% тренировка изтощителна това е моята рецепта приятел..
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th February 2007, 19:02
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Няма какво да се дразните.. момчето е право и аз съм против добавки камоли стероиди и глупости от всякакъв вид.. и много просто ще ви кажа за "вашия" креатин.. защо при поемане на креатин 1 месец следващия спираш ?! Защото бъбреците се увреждат от него и така като спреш 1 месец си мислиш че нищо му няма.. все едно да пушиш 1 месец и 1 да спреш! Разбира се че няма да си като този който пуши без да спира но вредата си е напълно реална! А замислете се сами първо дали наистина тренирате заради ВАС самите или заради някой друг.. и ако наистина тренирате заради ВАС сте готови да рискувате здравето си! (да не говорим че в други форуми на 15 години с по 2 месеца стаж питат за бинаболи от къде да си набавят!) Живи и здрави!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th February 2007, 19:59
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
да не говорим че в други форуми на 15 години с по 2 месеца стаж питат за бинаболи от къде да си набавят
Батка тук съм шокиран.. Имам приятели взимат стероиди но са със по 2 3 г стаж и имат добри тела.. но специално за добавките несъм съгласен Аз например преди да почна бях 58кг за първите 2м. и половина само с бирена мая мас-гейнар и креатин , Етил естер , и Моно хидрат + Глутамин качих до 70кг. това са 12кг за отрицателно време... Е храната никой тук не е забравя естественно такаче тук специялно за бързо дръпване на красиво тяло може да поспорим за добавките... познавам хора които вдигат без добавки и ефекта е нулев...
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th February 2007, 20:17
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Квото и да си говорим без добавки сме за никъде !!! Та това си е храна , която е необходима за теб самия ! Представете си един 100 килограмов мъж , който трябва да яде над 4000-5000 калории за да е над нормата си (димек за да качва) и как да ги набавя ? Като яде ли ?
Ако този мъж иска да не взима "глупостите" като протеин и т.н. как ще качи ? Трябва да изяжда над 3 килограма месо на ден и отделно още отлкова извари , ядки и сякви други храни и не стига че се е натъпкал като свиня ами и ще отива в залата да се пъни след като е преял за да му мръднат килцата.
Ето за какво служи една добавка....да си набавиш необходимите въглихитрати , белтъци и още мноого други важни за разтежа на муслула...неща
Тъи , че спрете да плуете върху храната си , защото това , което вие ядете постояно- без да спирате. Преяждате за да се въстановите , за да избегнете претрениране , за да въстановите , сички тия храни дето ги изяцдате - аз ги пия !!!!
П.С. Скоро ще кача и цялостна диета за ваше съжеление със доста добавки , ама все на някои ще му е полезна.
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th February 2007, 20:24
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Абе батка тия стероиди не ми ги хвали!Няма значение на колко години си стаж никога не е късно да те съсипят!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th February 2007, 20:47
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Квото и да си говорим без добавки сме за никъде !!! Та това си е храна , която е необходима за теб самия !
Аз добавки не ползвам. На мен не са ми необходими.
Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Представете си един 100 килограмов мъж , който трябва да яде над 4000-5000 калории за да е над нормата си (димек за да качва) и как да ги набавя ? Като яде ли ?
Да, именно като яде. 5000 калории не са много при правилен подбор на храните. И аз мога да ям (и съм ял) по толкова. А не съм 100 кг.
Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Тъи , че спрете да плуете върху храната си , защото това , което вие ядете постояно- без да спирате. Преяждате за да се въстановите , за да избегнете претрениране , за да въстановите , сички тия храни дето ги изяцдате - аз ги пия !!!!
Аз не преяждам, даже си оставам гладен понякога
Цитирай:
Първоначално написано от Miteto_bs
познавам хора които вдигат без добавки и ефекта е нулев...
А аз познавам такива на химия и добавки, при които ефекта също е нулев
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неунищожавайтетелатаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.