IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th March 2007, 21:00
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Не бе според мен имаше предвиб че точно в една дозичка може да има повече кратин от теорин и т.н. се едно че той като си ги смеси ша има верно 5гр.кратин и 2глутамин и както и да е ебати тъпия спор хахаха
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th March 2007, 21:03
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bai BoRKo
Не бе според мен имаше предвиб че точно в една дозичка може да има повече кратин от теорин и т.н. се едно че той като си ги смеси ша има верно 5гр.кратин и 2глутамин и както и да е ебати тъпия спор хахаха
ми то си пише на опаковката - 2 гр креатин 3 грама глутамин примерно
аз съм много доволен от Gluta - Build - а на фирма Power Food
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th March 2007, 21:29
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bai BoRKo
Не бе според мен имаше предвиб че точно в една дозичка може да има повече кратин от теорин и т.н. се едно че той като си ги смеси ша има верно 5гр.кратин и 2глутамин и както и да е ебати тъпия спор хахаха
Правилно си ме разбрал. Пламене имам предвид, че може примерно таурина да е най-отдолу и си гребеш само другите. Иначе креатина много лесно може да разбереш дали е боклук или не
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th March 2007, 21:42
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko

Правилно си ме разбрал. Пламене имам предвид, че може примерно таурина да е най-отдолу и си гребеш само другите. Иначе креатина много лесно може да разбереш дали е боклук или не
сподели как можеш да разбереш , че да почерпя от опита ти.....
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th March 2007, 21:45
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Не ми е ясно защо се заяждаш ама както и да е. След като задаваш тоя въпрос явно или не си взимал креатин никога, или не е бил марков. Да не говорим и в комбинация с таурин...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th March 2007, 21:48
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Не ми е ясно защо се заяждаш ама както и да е. След като задаваш тоя въпрос явно или не си взимал креатин никога, или не е бил марков. Да не говорим и в комбинация с таурин...
не се заяждам Цеко, наистина те питам....нямаше емотиконче след думите ми.....кажи как разбираш дали креатина става или е боклук, без химичен анализ .....и без да се позоваваш на постигнатите резултати след приема...и по какво се различава марковия от обикновения креатин.... говори ми откъм химичен състав ....
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th March 2007, 21:54
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Аз знам как точно трябва да изглеждат кристалите или съответно праха.
Иначе още от първия прием се усеща, не е нужно да изпиеш цялата опаковка, за да разбереш, че е боклук. Има голям прилив на сила - ще усетиш, че си вдигаш нормалните килограми много много по-лесно. След седмица ще има и увеличение в макса. А таурина ускорява усвояването на креатина. Глутамина пък от своя страна действа за възстановяването след това. Трите заедно = , а комбинацията им излиза около 100лв на месец. При правилно хранене и на тебе ще ти разправят като ти видят снимките, че са фотошопнати
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th March 2007, 21:58
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

ок съгласен съм с теб за силата и за макса....явно съм вземал наистина креатин и глутамин а не нещо друго.....таурин никога не съм вземал, и не мога да кажа нищо....идеята ми беше, че ако креатина наистина е креатин, а не нещо друго няма значение на коя фирма е.....
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th March 2007, 22:02
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Фирмата винаги има значение за качеството И също е важно дали е бил монохидрат или фосфат, понеже пак резултатите са различни.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th March 2007, 22:07
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Фирмата винаги има значение за качеството И също е важно дали е бил монохидрат или фосфат, понеже пак резултатите са различни.
ок
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: колкостартирахтеналежанка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.