IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 4th June 2008, 19:03
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
не искам някой да ме обвини,че 'прокламирам силикона'-тук такъв страх цари от него,че чак и аз се смразявам
Тук няма чак такъв страх,но в един друг форум,направо може да ви линчуват, ако разберат,че сте със силикон в устните!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 4th June 2008, 21:31
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Джангъл, за колко време ги слагаш тия пароли, бе жена? Пак не е активна. Пусни ми я на Лс, ако искаш, защото колкото пъти вляза и пробвам да видя, паролата никога не е активна

КЕИС? Направо ме учудваш как залитна в друга посока. Преди не искаше да чуеш за силикон, а сега вече разпитваш за доктор

Истината е, че мен ме е страх и затова до сега не съм пробвала, а и не всеки лекар би се справил добре, а после връщане назад няма...
Така е авче ама ето на сложих временен филър и кво нищо ,видяхме и оперативното какво стана със мастната тъкан сама казваш не стават големи и май нямам много голям избор ,за сега събирам само инфо така и така сега няма да мога лятото та да видим и аз мисля за Тонев поне Пловдив ми е познат вече
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #143  
Стар 21st October 2008, 19:25
ivelina70 ivelina70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,казвам се Ивелина на 39 години съм.Наскоро дъщеря ми каза че иска да си сложи силикон в устните(тя е на 17).Аз искам да я подкрепя и да знам всичко възможно за интервенцията.Изчетох почти всички теми във форума на тема устни,но искам отново да ви попитам няколко неща; 1.Кой е най-добрия пластичен херург в Пловдив,който поставя силикон? 2.Какво и най-добре да си сложи силикон или някакъв друг филър? 3.Колко струва процедурата? 4.Какви са рисковете? и последно 5.Някой може ли да ми прати снимки преди и след и да ми напише точно къде се поставя силикона? Знам че това са много въпроси,но искам да знам всичко възможно. Благодаря Ви предварително за отговорите!!!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 21st October 2008, 20:06
ivelina70 ivelina70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Мерси, а ти колко кубика имаш и можеш ли да ми пратиш снимка преди и след? Дано не ставам нахална.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 21st October 2008, 20:54
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
и аз ще слаггам силикон при тонев ,мина 1 месец след к-ната и сега ще звънна за час ,някой има ли тел за консълтазюци на Тонев
мисля,че няма да ти сложи,колко съм го молила и всеки път ме връщаше
Отговори с цитат
  #146  
Стар 28th January 2009, 03:54
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

здравейте,преди 4 г. БОЯДЖИЕВ ми прави ринопластика и силикон в устните.Резултата-крив нос и криви устни-ОБЕЗОБРАЗИМЕ.Носа 6те го поправям някога,когато се престраша,но бихте ли ми дали съвет какво да направя с горната устна-едната и половина е много по-голяма от другата и виси грозно.дали да ми я намалят оперативно и при кой или да увели4а другата половина?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 28th January 2009, 16:26
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
и аз ще слаггам силикон при тонев ,мина 1 месец след к-ната и сега ще звънна за час ,някой има ли тел за консълтазюци на Тонев
мисля,че няма да ти сложи,колко съм го молила и всеки път ме връщаше
а кой ти сложи на тебе..
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #148  
Стар 28th January 2009, 16:27
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Мисля,че същият
Отговори с цитат
  #149  
Стар 28th January 2009, 22:09
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

аз още не съм се решила ...но сега съм готова ,но немога да намеря койд а ми сложи ... ...искам съвсем мъничко...само да ми се повдигне горната устна че ми се губи..
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #150  
Стар 29th January 2009, 08:57
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

[quote="sisiapostolova"]аз още не съм се решила ...но сега съм готова ,но немога да намеря койд а ми сложи ... ...искам съвсем мъничко...само да ми се повдигне горната устна че ми се губи..[/quot

Отиди про Бояджиев. Той ще ти сложи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:57.