IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th August 2007, 19:44
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране Тичане и други

Здравейте! Знам, че тука има хора, които се занимават професионално със оформянето на телата си, така че бих искал, ако може някой друг съвет.

Искам да изчистя мазнините си, вече 2-ра седмица тичам всяка вечер.
Започнах от 5 обиколки, вече съм на 10, като последните 2 ги правя на доста по-бързо темпо. Не съм засичал, точно колко време тичам, но е около 20 мин. Намалил съм "доста" храната и от 190/101кг вече съм 96.3кг. Мускулите, които имам не са големи, средни и последното нещо, което желая е да стана някаква висока закачалка.
Затова след тичане тренирам и по 20-30 мин с дъмбели и домашна лежанка. Лягам и ставам с лицеви опори.
В момента фигурата ми много ме притеснява.
Рамене 107 см, бицепс 35см, корем 107см, задни части 114см. Но, както казах последното нещо, което искам е да стана като вейка.
Та въпросите ми са:
Как е по-правилно да се тича в моя случай? Не мисля да увеличавам обиколките повече от 10, а само скороста. Това за футболното тичане, не ми харесва особенно, а и доколкото знам е вредно за сърцето. Но, ако има знаничетелно по-голям ефект.
Да наблягам ли сega повече на фитнеса, (повече ядене по-трудно отслабване), или да се изчистя първо и тогава?
На 19 години съм и твърдо съм против каквито и да е добавки (понеже не съм запознат, а и не искам). Обмислям и дали да почна преди работа бягане/каране на колело.
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th August 2007, 19:52
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Въпрос към тебе: 107 см да нямаш предвид гръдна обиколка. И тоя гъз 114 при корем 107 Спри тия дъмбели и домашна лежанка ефект няма. Спри и лицевите опори. Прави интервално бягане по 20 минути сутрин на гладно и не се излагай, а хващай лъжицата с л-карнитина.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th August 2007, 21:19
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Да 107 гръдна обиколка, моя грешка.
Ми, незнам дали си гледал по discovery channel показваха за 2002/2003-година в САЩ сумаити хора поизмряха от някакви хранителни добавки. Не казвам, че на тукашните им има нещо, просто не ми вдъхват доверие. Толкова ли е голяма разликата като и така свалям по 4кг за 14 дена? И въпросче интервално бягане?
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th August 2007, 12:01
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Свалянето на мазнините не е математика и за 70дена няма да си свалил за постоянно 20кг гарантирам ти, особено ако не знаеш какво правиш. Не знам къде си гледал че хора измират от добавки ама това е пълна простотия. Добавките имат много слаб ефект и затова се считат за безопасни.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th August 2007, 14:42
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Няма нищо безопасно на тоя свят!
acer препоръчвам ти да не си купуваш евтини добавки.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th August 2007, 17:45
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Няма да си купувам никакви карнити и подобни.
Преди 5 години махнах 28кг за 3 месеца, сега пак ще го направя но за повече време, че тогава бях пожълтял.
Все пак мерси.
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th August 2007, 17:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: Тичане и други

Цитирай:
Първоначално написано от acer
Здравейте! Знам, че тука има хора, които се занимават професионално със оформянето на телата си, така че бих искал, ако може някой друг съвет.

На 19 години съм и твърдо съм против каквито и да е добавки (понеже не съм запознат, а и не искам).
щом не щеш-не щеш! никой няма да ти ги дава насила я! иначе, което не знаеш-можеш да го научиш-стига да искаш.
то и витамините се пият като добавки, но човек може да си ги набавя и от плодовете и зеленчуците -въпрос на избор.

Вярно е, че у нас реално никой не следи за качеството на добавките и доколко съдържанието отговаря на етикета, което кара човек да се замисли за какво да си дава парите, но все пак може да се ориентира кои са качествените продукти, ако има интерес.

дано има кой да ти даде нужните ти съвети.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th August 2007, 19:51
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

А така, alfa най-добре ще ти каже. Аз все пак не разбирам. И като те устройва през 5 години да махаш по 28кг за 3 месеца няма проблем тогава. Не яж нищо 1 месец и може всичките 96.3 да махнеш. Пробвай!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th August 2007, 21:10
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Последната година качих, понеже се отпуснах.
Не ме разбирай погрешно имам ужавенията към хаповете, просто ме е страх.
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th August 2007, 22:29
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Информирай се, за да не ти се смее всеки със стаж малко над 1 месец.
http://www.bb-team.org/faq/comments/708/
http://www.bb-team.org/articles/comments/882/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тичанедруги
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.