IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st August 2007, 21:34
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от acer
Дам трябваше...
Ще взема да намаля темпото, че за 3-та седмица - 7кг.
Понеже съм ненаспан тия 2-та дни, днеска обиколките ми дадоха уникално голям зор, наотгоре на това ги направих по грешка 2 бройки повече... (17).
Сега се чувствам все едно съм теглил влак.
Ако, някой се интересува как го постигам това...
6 дена в седмицата бягане, зрънчо с мляко на закуска (не винаги, други храни избягвам) и пилешката супа по обяд всеки ден закон.
Правя голяма грешка, че след тичане като си дойда вкъщи (10-15мин), се наливам яко с кола и много лед, ама жаждата е толкова голяма, че след като направя 1-та глътка имам чувство все едно наливам живот в себе си. Предполагам е много вредно.
Бързам да изчистя сега, че като стане студено e много по-трудно, а и тъкмо ще се заема с фитнес.
Сега отивам да спя, ако ще анджелина джоли и холи бери да мечакат не ме интересува, дето легна там заспивам.
значи вместо кола пробвай минерална водица и вместо тапото зранчо по добре плодова салата ако имаш средствата де иначе също става и некой зеленчук ... шото до колкото разбирам си само на пилешка супа през целия ден . за това толкова барзо отслабваш ... защото вместо да се храниш пълноценно и здравословно ти гладуваш не намалявай обиколките защото организма ти е свикнал с еди колко си и просто няма да има ефект после с по-малко ами тури малко храна в устата си това е от мен
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st September 2007, 10:13
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Само пак ще спомена за протокола, че не е нужно да забавяш темпото а да го забързаш. Аз без добавки и "химии" свалям 7-8кг за 3 седмици, а аз не мога да се похваля с гъз 117 и предполагам знаеш че колкото са повече мазнините толкова по-бързо падат, ама в последствие става трудно А и + това хранителния ти режим като съдя по това което си написал е под всякаква критика, от което си вадя извода, че тия кила моментално след като започнеш да ядеш нормално пак ще се върнат. Така че за 3 или 4 път ти казвам не празнувай още, а преосмисли изцяло стратегията си. Това е последния ми пост в тая тема.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st September 2007, 20:58
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Мерси stivn. Ми не хапвам баш "зрънчо" използвам корнфлекс сутрин и през деня по 1-2 редбула. Не малка сума от доходите ми отиват за малко, но качествена храна. Иначе това за обиколките не го знаех, не съм ги намалял сега само по морални причини. )

Ceko ти си "фитнес маниак", а аз просто "потребител" аз съм... нищо.
За протокола "не съм се хвалил", а казвам какви са фактите за разлика от други хора, които се заблуждават и казват "имам малко мазнинки за чистене". Започнах с този режим за да засиля нещата, всяка седмица малко по-малко увеличавам храната като салати и подобни.
Тестени изделия и сладки си позволявам да ям в ограничени количества и то само веднъж седмично докато не стигна до желаните килогрими.
Много ясно, че не мога да продължа само със супи, аз мога, но ще получа гастрит или нещо подобно (вече езика ми стои на петна).
Далече съм от празника Много постоянство в спорта, само полезни храни и никва лакомия.
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd September 2007, 09:35
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Aз ти казвам, че това със супичките и неяденето е глупост и не се прави така. На мен когато свалям много често проблема ми е, че не мога да го погълна всичкото, а не глад. Ама като искаш да се мъчиш и да го караш по женската процедура прав ти път, не мога нищо да те принуждавам.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd September 2007, 15:05
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Досега не съм видял да си написал, каква е процедурата.
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd September 2007, 17:58
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

При нормални условия тялото набавя енергия от разграждането на въглехидратите. Излишната енергия се складира под формата на бяла мастна тъкан. Само когато се спрат или намалят драстично въглехидратите тялото започва да черпи от мазнините, понеже те са по-трудни за разграждане. Тогава тялото изпада в състояние, наречено кетоза, при което черния дроб разгражда мазнините до мастни киселини и кетони, които могат да се използват за енергия. Тогава е задължително да се увеличи приемът на пълноценни(животински) белтъчини. С други думи ти е нужна Ниско Въглехидратна Дета (НВД) нещо подобна на тази:
Код:
07:00 170 гр месо + 100гр овесени ядки
10:30 170 гр месо + 100гр ориз
12:30 170 гр месо + салата
16:00 170 гр + зелена салата (марула и лук примерно)
19:00 170 гр месо + зелена салата  
22:00 170 гр месо преди лягане
Часовете са примерни и може да си ги направиш както ти е удобно, стига да гледаш да имаш около 2 часа между храненията. Също така на всеки четвърти ден добавяш 200гр ориз или картофи на храненето в 12:30. Това е цялата философия.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th September 2007, 14:49
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

По това, което си написал излиза че, днешното ми ядене е грешно??

08:00 около 100 грама корнфлекс + прясно мялко.
13:00 200 грама пилишко месо + 200 грама млечна салата + питбул и кола.
Към 18:00 6-7км бягане
И вечерта минерална вода + салкъм грозде или 1л сок от ананас.
Така се храня всеки ден от 3 седмици насам и ефекта е -7кг общо.
Сега почнах по-бавно да свалям, трябва да увелича спорта.

За храната изглежда доста правдоподобно, но ми е малко трудно да се храня през 2 часа, понеже работата не ми го позволява много (като време), но трябва да се пробвам.
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th September 2007, 19:37
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Грешно е, да. А като нямаш възможност за нормална храна пий протеин докато си на работа и тва е.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th September 2007, 09:17
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

лелее, вода и грозде! бая ферментация ша става през нощта
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th September 2007, 18:52
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Обичам естествените неща, не всякакви химии, колкото и да са безвредни (проблеми със стомаха).
Намирам няква купичка и така ще си мъкна храната кат някакво бабе. За фементацията... да си по-далече от мене или си носи кислородна маска.
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тичанедруги
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.