IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 18th December 2007, 16:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бали
Здравейте,от моята операция мина месец вече,чудя се дали е нормално като пипам белега по цялата му дължина да напипвам бучици ,в началото симетрично на двата белега и на единия по средата и в края.....?
някой ако знае да пише,че не прочетох нищо такова ,а съм на преглед чак на 04.01......мерси предварително
Нормално е... И аз като теб се бях притеснила, при това единият белег ми беше релефен докъм началото на третия месец... Но питах док и каза, че уплътненията ще спаднат от само себе си. Нали започват и да зреят - тогава също е въззможно да ги усещаме по-релефни, но е нормално...
Отговори с цитат
  #72  
Стар 18th December 2007, 16:32
бали бали не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Мерси,така вече е по-спокойно
Отговори с цитат
  #73  
Стар 27th January 2008, 13:51
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

http://images23.snimka.bg/005038581.jpgИзвинявам се за лошото качество, но апарата ми нещо се скапва. На 19 ден от операцията сам и мисля че изглежда добре белега. След два дни започвам да го мажа и масажирам.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 27th January 2008, 13:57
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
Всички ли си мажат белезите?
аз не
Отговори с цитат
  #75  
Стар 27th March 2008, 19:42
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ, вече три месеца мажа със ЗЕРАДЕРМ но като гледам не намирам особена разлика в цвета и в състоянието на белезите.Само него използвам и се чудя колко време ви беше нужно на вас за да се скрият и позаличат тия белези че като гледам скоро ще дойде времето за плаж, а след третия месец още се виждат моите белези.Благодаря
Отговори с цитат
  #76  
Стар 27th March 2008, 22:38
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

зерадерма си го купих днес за 52,60, но още не съм го ползвала. В указанието пише а испоред док да се нанася сутрин и вечер. мадеказола съм го ползвала доста, както и Контратубекс, но от мадеказола съм по-доволна. Тоя контратубекс съм го мазала по 1 година и успоредно с ултразвук, но незнам...няма особенни подобрения. Все пак както е казано по горе всичко си е до организъм. На някои белезите минават бързо и може и да изчезнат а при мен все са трайни и нямам нито един махнал се от как се помня
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #77  
Стар 8th December 2012, 16:39
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Аз да попиша малко и тук...относно белезите...
Днес свалих лепенките,засега окончателно и се намазах с кремчето за белези,което купих от клиниката,в която се оперирах.
Притеснява ме,че единия белег ми е по-болезнен,тя и самата гърда е по-болезнена.Иначе белезите са много малки и са точно в гънката,ама единия ми е по-кофти.
Мъж ми казва,че си внушавам,защото от единия белег/болезнения/ доктора дръпна малко конче.А по принцип конци не махахме,доколкото разбрах били някакви саморазграждащи се.
Писна ми вече всеки ден съм с нов проблем и лоши мисли
Отговори с цитат
  #78  
Стар 8th December 2012, 16:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз като се оперирах моя док. ми каза до месец и половина, когато ми беше първия контролен преглед никакви кремове за белези. Пък незнам.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 8th December 2012, 17:52
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Шоки,всеки лекар казва различно за третирането на белезите,то си е до метод на работа.
Мен по-скоро ме тревожи,това че единия от белезите като го пипна и около него ми прибоцква,а при другия ги няма тези кофти тръпки.
Аз съм "ветеран" откъм белези и сега обогатих колекцията с още два.Примирила съм за естетичния им вид,каквито станат-такива.Ама чета едни "ужаси" в стари теми и косите ми настръхват
Отговори с цитат
  #80  
Стар 9th December 2012, 10:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Белезите са мажат когато напълно са зарастнали. Така че, Деска, щом имаш неприятни усещания около единия белег по-добре не го мажи засега (и не се фърляй във филми също! ). А на теб какво кремче ти дадоха в болницата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какизглеждахабелезитевиследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:49.