IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 1st December 2009, 18:22
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
1 спасен човек искрено ме радва и знам, че има смисъл да продължавам.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 3rd December 2009, 00:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Мдааа, имаше един шабшал тук (забраЙх му всички никове) дето разби няколко профила и гепеше снимките от ЛС-тата.
Така веднъж ми прати снимка на мен и сина ми с няк`ви много гадни намеци. Аз първо се поуплаших, ама после откачих и директно го питах иска ли да се видим до два три дни.
Бях си наумила да се запъна и да го намеря, с всякакви методи... съвсем сериозно, това с детето ми дойде прекалено.
Точно след пет минути ми прати някакво шеговито извинение, сигурно се усети, че е прекалил... даже и не казах на мъжа ми.
От тогава внимавам с излизането от анонимност, не че ще ми направи нещо тоя комплексар, ама е много неприятно преживяване.
Това са разни гнусни непрокопсаници, дето само се правят на мъже и се крият зад хакерските си умения...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 3rd December 2009, 01:20
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Е и аз мога да дам коментар по повуд-повуда.
Всеки е със своята причина да влезе във форума. Кой за съвет от изпатили и препатили, кой за развлечение и да прочете нещо ново, и стигаме до тези които явно са най-често тук, търсещи хорското внимание и състрадание от другите.
Аз лично открих форума в момент, в който имах нужда от съвет но нямаше от кой да го получа, поради простата причина че малко са хората тук минали по моя път и на още няколко съфорумци, но главната причина поради която пиша е, че този форум може да бъде колкото полезен- то толкова и вреден.Ние самите решаваме какъв да бъде той за нас. Съгласен съм с Рошелката, че няма от какво да се крием стига само да знаем как да го поднесем обаче.Във форума аз също съм анонимен, поради причината, че никому не е нужен мой пик за да прочете този пост.
От там нататък всички знаем какво следва на лична...



Марто
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Излизанеотанонимност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.