IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 27th December 2010, 20:18
Аватара на fei4eto0o
fei4eto0o fei4eto0o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 12
По подразбиране

синини жълтиниии е и...???аз ги имах 1 месец ама не се жалвам!Всеки е индивидуален от гледна точка на това как се възстановявава,това че даден човек се възстановава по-бавно не е виновен лекаря,а организма му! а за Е.Георгиев(Нефертити) ми го препоръча Биляна Йотовска(момичета от кориците,бтв),тя е мн доволна от лекаря и нослето си,което е видимо!
__________________
Be yourself!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 2nd April 2011, 17:03
vasko16 vasko16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 2
По подразбиране nos

и аз май имам изместена носна преграда дишам по трудно с едната ноздра незнам от какво е но като малък имах един навик да си дърпам носа хващах го и го дърпах на ляво и на дясно може ли хрущяла да се деформира и да стане по крив носа и да не е еднакъв
Отговори с цитат
  #63  
Стар 18th May 2011, 16:10
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Нормално е да има отоци, това си е операция. И аз съм "за" студените компреси.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 18th May 2011, 17:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fei4eto0o Виж мнението
синини жълтиниии е и...???аз ги имах 1 месец ама не се жалвам!Всеки е индивидуален от гледна точка на това как се възстановявава,това че даден човек се възстановава по-бавно не е виновен лекаря,а организма му! а за Е.Георгиев(Нефертити) ми го препоръча Биляна Йотовска(момичета от кориците,бтв),тя е мн доволна от лекаря и нослето си,което е видимо!
Зависи и от лекаря ! Аз съм с две ринопластики , след първата бях като пребита , имах кръвоизливи на бялото на очите , отелно че на следващия ден ми бяха толкова подути че не можех да ги отворя ! а синините под очите ми седяха към 10-12 дена .Отделно че след синините ми останаха тъмни кръгове които никога преди това не съм имала !
Възстанояването беше трудно и много дълго ! След втората операция нямах никакви синини и се възстанових адски бързо !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th May 2011, 20:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от fei4eto0o Виж мнението
синини жълтиниии е и...???аз ги имах 1 месец ама не се жалвам!Всеки е индивидуален от гледна точка на това как се възстановявава,това че даден човек се възстановава по-бавно не е виновен лекаря,а организма му! а за Е.Георгиев(Нефертити) ми го препоръча Биляна Йотовска(момичета от кориците,бтв),тя е мн доволна от лекаря и нослето си,което е видимо!
Пхахаха,и на мен покрай обща приятелка на биляна ми беше препоръчан,чийто нос не е никак хубав според мен.Само един поглед е нужен върху ноздрите и върха на носа и веднага се познава кой е "майстора".
И що за глупости пишеш???Естествено,че възстановяването зависи и от хирурга,ОТ НЕГОВАТА РАБОТА И КАКВО Е ПРАВИЛ С РЪЦЕТЕ СИ ПО ВРЕМЕ НА ОПЕРАЦИЯТА.Защо мислиш,че операциите му са кратки...не ми отговаряй,ние си знаем,които сме били при него веднъж!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #66  
Стар 30th May 2014, 13:08
tedaaateda tedaaateda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Zdraveite ,napravih si
Operaciq predi 9 dena . Na sedmiq
Mi mahnaha lungetata i lepenkite .. Imah leka gybica koqto iskah da mi q premahnat no ,otnovo imam leka gyrbica .. Dali tiva sa vse oshte ottoci ili shte si ostane taka .. Molq vi daite mi mnenie
Отговори с цитат
  #67  
Стар 30th May 2014, 13:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако може да натиснеш тази гърбица и ако стои твърдо и не потъва, значи не е изпилена добре гърбицата. Ако е оток ще го усетиш, възможно е и да е калциране, но ние няма как да знаем !
Отговори с цитат
  #68  
Стар 30th May 2014, 13:29
tedaaateda tedaaateda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Mislq che e meko .. Boli me tam mnogo bez dori da go dokosvam .
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th August 2014, 18:05
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

.............

Последно редактирано от Emma123 : 10th August 2014 на 18:18
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Oтоцитеследоперациятапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.