IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 25th March 2010, 11:06
MJ MJ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 8
По подразбиране

По отношение на милото обръщение-мишки-По добре е да си мишка,те поне се борят и оцеляват,отколкото да си овца-част от блеещото стадо.

liophy,завистта е лошо нещо,още повече когато е така подмолна Ако не беше да ревнат за банна,щяха да ревнат за нещо друго.Провокирана ситуация На теб лично,ти желая успех и сила да устоиш и на тази буря.
  #112  
Стар 25th March 2010, 11:08
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Льофи, защо не постнеш, това което си писал на лични на останалите?
Така и така си си направил труда да го напишеш веднъж, не смяташ ли, че бан-натите хора, макар и сгафили според теб, имат право да знаят? Все пак и те са ценни за форума, не само Иванин или Явор дават ценни съвети
Бановете перманентни ли са?
За хиляден път - част от баннатите са добре дошли (подчертавам добре дошли), стига да се ангажират със спазването на правило номер 15 (правило номер 4 в техния форум).
това го разбирам като премахване на бановете супер
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #113  
Стар 25th March 2010, 11:12
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Цитирай:
Първоначално написано от liophy

За хиляден път - част от баннатите са добре дошли (подчертавам добре дошли), стига да се ангажират със спазването на правило номер 15 (правило номер 4 в техния форум).
това го разбирам като премахване на бановете супер
Бановете ще бъдат премахнати, СЛЕД като видя те да се ангажират недвусмислено със спазването на правило номер 15. Всъщност то беше единствената причина за наказанието. И отново повтарям - това важи само за някои потребители. Други прекрачиха границата на разумното.
  #114  
Стар 25th March 2010, 11:13
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

В продължение на Бари:
Цитирай:
Първоначално написано от polimonka
Търпете да ви тъпчат като мухи,търпете да се базикат с вас.
Значи само на нас не ни става ясно как ни тъпчат като мишоци, но всички се опитват да ни помогнат Явно невидимото тъпкане не ни пречи, но пречи на някой друг, че нас ни тъпчат - всеки да си гледа своята паница, we don't want your help

Преди да отваряме чуждите очи, редно е ние да прогледнем и да оставим параноята и световните конспирации в света на приказките.
Викането срещу някой не те прави мъж или немишок, при положение, че викаш безпричинно и сам си търсиш конфликта.

И стига предубеденост, един прост факт за предубедеността - около 100 пъти се каза, че баннатите могат да се върнат, но ВСИЧКИ, които са извън форума, още се чудят дали бановете са перманентни и по-скоро вярват, че са, защото не искат да чуят какво им се говори. Други пишат "здрасти" и казват "сега ще ми се нахвърлят, щото казах здрасти" , което отново е в болната им фантазия и всякакви други абсурди.

И Пифко, слабите хора със слаби характери са родени такива, както и силните - да обвиняваш някой, че е жалък, защото такава е съдбата му, не е много мъжко.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #115  
Стар 25th March 2010, 11:13
polimonka polimonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от polimonka
мишоците от мъжки пол също
Пифко, ако ще влизаш да си изливаш болката и огорчението, поне показвай че си ти. Не се крий зад анонимността.

Наричаш мишоци хора като Димитроф и Спортакус. Интересно ми е дали би им го казал в лицето...

Единият е показвал многократно, че не цепи басма никому, заради което дори веднъж беше наказван.

Другият пък сам пусна тема за нов форум, преди да види някои неща. Доста бунтарско действие от страна на една мишка, не смяташ ли?
ооо ,аз ли се крия,дори съм казал на някой кой седи зад профила,и да ,мога да го кажа на всеки ,и на теб съм го казвал или си забравил.Хора които си сменят мнението само за да са угодни,не мислия ли ,че точно на мен лицемерието ми е непонятно ,а още по малко зависта
:D ставаш смешен с определенията си
  #116  
Стар 25th March 2010, 11:24
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Зо мишките денага се сетих притчата, дето две мишки паднали в буре с мляко и едната си казала "ще се мре" и се удавила, а другата се опитвала всячески да ислезне на повърхността и така избила млякото и на края се спасила. Та и "мишките" може да са борбени.

Цитирай:
Първоначално написано от MJ
Вижте новия там "свободен" ужким форум,от кой най-напред е създаден? От шепа отделили се Космо форумци.Вижте им и правилата-открито наложено диктаторство.И докато тук,все още някой се съобразява с вас,там може да си изхвърчиш,ей така,щото на админката нещо не и е кеф.
Ето пряко сравнение на въпросните правила:

"точка 15 (точка 4 от новия им форум)" ( http://cosmobubi.com/ )

Тялото http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=930
Цитирай:
15. Тълкуването на правилата се извършва от админа. Той интерпретира всяка конкретна ситуация.

Решенията му могат да бъдат коментирани от потребителите в рамките на културният тон. Потребителите могат да му дават съвети и препоръки с културен и добронамерен тон. Но след взимане на окончателното решение то не може да бъде оспорвано и трябва да бъде прието.

Неприемането на решение на админа представлява отказ да се спазва реда и правилата във форума и автоматично е предпоставка за напускане на форума.

"Бубите" http://cosmobubi.com/viewtopic.php?f=13&t=238
Цитирай:
БАН ще получи всеки потребител, който:

4. Недоволства публично от модераторите или админите на форума (на който не му харесва в нашия форум ---> да не влиза в него) :snooty: ;
Не разбирам защо човек да не си промени мнението ако види нови факти?
  #117  
Стар 25th March 2010, 11:26
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Щоту е затворен за информация и предубеден, май 30-ти път я казвам тая дума
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #118  
Стар 25th March 2010, 11:27
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Абе аз не разбирам желанието ви от два дена да дискутирате тая тема,
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #119  
Стар 25th March 2010, 11:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

п.с. Много приказки съм чела на децата си, та за това се сетих за още една за малката мишка, дето спасила силния лъв: Силният лъв и малката мишка
А понякога защитаваме и некоректни каузи само за да защитим приятни назе хора със силата си ..
  #120  
Стар 25th March 2010, 11:56
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от "polimonka
колко са жалки слабите хора
Язе ли батсе/кака ?
Язе дето га бЕх маалко по-млад ядох дървото от Лоьофи ? (Бан-а си е бан - никога не е без нищо!)

Знаеш ли защо? - щото не ми пука, че някой хора не ми се кефят(и им казвам, че не ми пука...тук-там малко по-остро)...то чак от време на време и аз не си се кефя...ама човештинка...характер...един с благ, друг с НЕдраг

Дали съм мишок...еба ли го...само времето ще покаже - имам още време пред себе си...галиБа ... ама то и това не е сигурно...карам доста, пия много...тухли падат...ей такива ми ти работи...затова съм и такъв - дреме ми, че ше накривя шапката на някого...той и без това утре ще се гътне...ше му мине дето се казва все някога...ше го забрави... (обаче най-важнотое, че никога не го правя просто ей-така!Винаги е имало причина!)

Има обаче и друго - рядко ще ме чуеш да давам определения за някой, който "познавам" само от драсканиците му...ти защо го правиш?

Да съм мишок, да съм мишок...колко да съм мишок, след като гледам често да ръмжа (сори-такава ми е работата)

Язе батсе/кака ... нямам спортна фигура...абе, ставам, ама чак спортна няам
Язе, батсе/кака гледам да не ме тъпчат...щото полудявам като го усетя...и тогава хората ми се сърдят по мнооого дълго време...
Стига с Язе.....в сексуално теми...кво да пиша - като ми се чука-чукам, като не ми се чука...си правя квото си искам!
В сексуалните - чета и се хиля на глас...смеха е здрааааве

Гледам да не ги "кова", че едно медицинско и съм до там (чист съм кАт сълзичка...и аз не знам как стана така )

Та в тоя ред на мисли...що стоя тогава тука?...баси...загубих си мисълта - щях да те питам и друго, ама ... прост народ...кво да правиш...

Като заключение...мишка, пишка...все ми е тая - глава си имам, акъл си имам (уж - не е доказано още )-айде да не ми казваш какъв съм, що съм бил взел/не взел такава/онакава позиция...кво ти трябват хорски работи на тебе...точно пък мойте...

Тва...толкова не съм писал от ... и аз не знам от кога...таа женица ... даскалицата ми по български ако види що нещо съм изписал...мале, мале...
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумнастачканапусналифорумазнакнапротест
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:03.