IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 24th March 2010, 09:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

сега разбирам какво искаш да кажеш. Това предполага, че форумът е частна собстевеност на администратора ( аз това не го бях схванала до момента).
  #52  
Стар 24th March 2010, 09:49
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

не ми харесва тълкуването, ако смятам пини (примерно) за пределно зле и не й го кажа директно да го наричаме толерантност
а ако не се пъча на админа значи търпя да бъда мачкан
Търпиме си го админа, вие как го търпяхте две години и повече ?
имал съм пререкания с него, имам си и мнение, и кво? Както вече казах за 70 % от потребителите тука (визирам Общи) имам по-лошо мнение
И още неам ЛС.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #53  
Стар 24th March 2010, 09:50
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Piny:

Ако приемем форума за една фирма, тя има собственик, има и изпълнителен директор по българските закони, който се разпорежда в пълна степен с дейността на фирмата. Ако в нашия случай собственикът е една друга фирма, то изпълнителният директор кой е според теб?
Дори да приемем, че администратора притежава едно пълномощно да се разпорежда с 99,9% от акциите за неопределено време, пак няма да сгрешим.

И чиято и да е частната собственост, едва ли е твоя, така че не е от значение дали е на админ, на модератор или на бай Иван, щом не е твоя Просто е на някой друг.

Толкова е просто и ясно.

Нещо, което май не ти споменах - по закона за интелектуалната собственост (това е и написано като кликнеш най-долу) всичко, което се съдържа на тази страница, е собственост на инвестор. Тоест - никнейма ти, постовете ти, снимката ти. И по логиката на частната собственост всеки частник може да се разпорежда с имуществото си, следователно и с твоя никнейм. Дали ще го изтрие, промени, дали ще го добави в бан листа или ще го оцвети в друг цвят - не можеш да имаш каквито и да е претенции.

И дали ще го направи конкретния собственик или лицето, което го представлява, също не те засяга и не можеш да имаш каквито и да е претенции.

Ако така не ти стане ясно защо си в грешка... Не знам всъщност какво ще стане, защото е нелогично да не го разбереш.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #54  
Стар 24th March 2010, 09:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тц тц тц - животът в България наистина ти се отразява много скотски на начина на мислене... замисли се за емиграция, сериозно ти говоря тук. Не е необходимо да ми отговаряш, освен ако не искаш да имаш последната дума в този спор. Така или иначе това беше последният ми пост в този форум.
Благодаря на всички за добре прекараното време!
  #55  
Стар 24th March 2010, 09:58
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

добре че поживя в Австрия за да поумнееш
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #56  
Стар 24th March 2010, 09:59
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Та така, ти какво ЛИЧНО предприе по случая, много ми е любопитно?
Челна стойка. Всъщност, реално погледнато до сега не е имало проблем да се дискутира коя тема какво, как и защо. Но изведнъж ти, Стрейндж го съзря там, където го няма и повлече хора след тебе...
Нужна ти е война и форума изглежда ти е подходящо място за това.

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Бг мама организира протест срещу правителството заради ГМО, тук няма протест срещу Льофи заради държанието му.
Льофи=ГМО!? А стига бе
Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Тъй че правете си квото искате, проблемите са си ваши. Щом се кефите на подобен админ и го толерирате, ще си го поемате.
Като са си наши ти на доброволни начала искаш да помогнеш... жалко Стрейндж, в една тема беше казала, че преди си държала всичко да стане както ти го искаш, но после си била осъзнала, че не бивало тъй да се месиш в живота на ближния си. Наистина ли си го осъзнала? И какво да поемаме?

Piny, кажи ми - теб лично някой тук във форума унижил ли те е нещо, с нещо ограничил ли те е? Мисля, че си много добре приета.
  #57  
Стар 24th March 2010, 10:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Piny:

Ти от къде знаеш къде живея? И това никак не е спор, далечко си е от него.
И не ме интересуват неща от сорта дали последния пост ще е мой На теб животът във форума ти се е отразил много странно.

Трябва да започнеш да различаваш "начин на мислене" от "тълкуване на текстове" и в случая "тълкуване на закони" , което простичко правя. А тези неща се тълкуват само по този начин, освен ако не се появи някой идиот да ги тълкува по друг.

И аз се радвам, че ще намериш по-приятна форумна среда за живот, щом тук не ти харесва, това е прекрасно решение И е единственото. Защото няма да променяме форумната среда, за да ти харесва на теб, на останалите може да не им харесва твоя начин на мислене.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #58  
Стар 24th March 2010, 10:06
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
само че това е форум- и няма отношение служител и шеф. Всеки опит да ни бъде наложено такова отношение е подигравка с нас.
Тц.
Не си права.
И тук както и в живот си има правила!
Пренебрегването им води до наказания! (дали рано, дали късно...води!)

Форума не е частна собственост, но си има стопанин! (всъщност тук е пъдар!)
Въпросния ИМА ПРАВО да взема решения, касаещи развитието на форума!
Пък било то и драстични!!

Знам, че много добре ме разбра какво имах предвид с примера - друг е въпроса, че реши да изместиш центъра на това, което искам да кажа в своя полза.
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
  #59  
Стар 24th March 2010, 10:14
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
И още неам ЛС.
Дискирминиран ли се чувстваш
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #60  
Стар 24th March 2010, 10:17
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

до момента не, но сега след като ми напомнии ....
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумнастачканапусналифорумазнакнапротест
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:25.