IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 10th April 2009, 14:05
milen4ety666 milen4ety666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 2
По подразбиране :)

Съжалявам,че и аз ще върна тази стара тема,но реших,че е по-добър вариант пред това да правя нова.Моят проблем е следният - имам сериозни белези на стъпалата от изгаряне с вряла лайка.За съжаление белезите са доста стари,може би от 20 години (в момента съм на 22).На левия крак не са толкова видими,но на десния се виждат доста.Причината е че месеци наред като са ме водили в Пирогов да ми сменят превръзките са ми сваляли и кожата,тя е изтъняла и сега на десния крак са ми леко повдигнати пръстите.Дали някой има представа как да се справя с белезите?Някакви мазила или вече ми е късно?Или примерно хирургическа намеса?
Отговори с цитат
  #92  
Стар 10th April 2009, 14:08
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

М......... за толкова стари белези.........крем няма да те оправи... Лазерните процедури са по-добрият вариян..Ама те пък са си скъпо удоволствие.....и пак на 100% няма да изчезнат........
Отговори с цитат
  #93  
Стар 10th April 2009, 14:11
milen4ety666 milen4ety666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 2
По подразбиране :)

Аз съм сигурна,че няма да изчезнат напълно ... Все пак е минало доста време.Но колкото и да се заличат,пак ще е супер.Някаква идея за цените?
Отговори с цитат
  #94  
Стар 21st April 2009, 14:38
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Maзала съм си и белези и шевове с този продукт.Мога да кажа,че един белег от доста сериозно изгаряне ми изчезна напълно,но комбинирах и с Мас Вишневски,което доста трудно се намира и по-добре да имаш познат лекар,който да те снабди с него.Иначе Контратубекс-а помага ,но не изцяло да ги заличи.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 15th May 2009, 19:25
MAR MAR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте на всички
някой знае ли дали ДЕРМАТИКС помага за белези от акне(говорим за останали червени петна от стискани пъпки)
Отговори с цитат
  #96  
Стар 15th May 2009, 20:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Maзала съм си и белези и шевове с този продукт.Мога да кажа,че един белег от доста сериозно изгаряне ми изчезна напълно,но комбинирах и с Мас Вишневски,което доста трудно се намира и по-добре да имаш познат лекар,който да те снабди с него.Иначе Контратубекс-а помага ,но не изцяло да ги заличи.
мас вишневски се ползва при пресни рани....няма нищо общо с белези на 20 години.. за белези на 20 години е възможно нещо да се направи само с хирургична намеса и тярбва внимателно да се прецени дали ефектът,които е възможен като постижение, си заслужава..защото няма начин да се направи така,че този белег да изчезне безследно...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 20th July 2009, 01:09
Аватара на Charlize
Charlize Charlize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Дерматикс помага за почти всякакви белези,включително и за белези от акне.Има сайт на бг потърси в гугъл
__________________
Ако искаш да разсмееш Бог-разкажи му за плановете си!!!
Отговори с цитат
  #98  
Стар 11th September 2009, 14:54
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
А някой ползвал ли е лепенките Цика-кеър? Изписвали се от лекарите от Клиниката по изгаряния към "Пирогов" и от аптеката ми казаха,че им се възлагали по-големи надежди,отколкото на кремчето Зерадерм Аз си купих от малките-една лепенка струва 61 лв.
Честно казано малко са ми странни

П.П.Имам чувството,че съм си залепила силиконови презрамки на белезите
Уникални са.Ползвах такива след секцио.Само след няколко месеца белега ми стана като драскотинка.От 3 метра не се забелязва.Трябва да се погледне от близо за да се види че има белег.Толкова е светъл,толкова бързо зарастна и изчезна на 90% че не повярвах.
Верно че не са евтини лентите,но са страхотни.Аз постоянствах.Сутрин и вечер ги махах,миех и пак слагах.Не пропусках и ден.Около 3-4 месеца така и...резулататът беше потресаващ.Тъничък е като косъм и едвам се вижда
Препоръчвам ги горещо!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 13th September 2009, 11:42
expres expres не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране Здравейте

Здравейте, прочетох 4 страници с коментари и не видях нито един конкретен отговор с какво по-точно може да се премахне белег.
Таа... аз съм на 21 години преди около 3 месеца ме одариха със стакло през лицето. Срязаха ми носа точно между очите и ми цепнаха главата, сега имам 2 прекреасни за гледане белези. На челото е голям около 3см и нее никак красив...а на носа е нещо като голяма пъпка... Таа мисълта ми е ако някой е ходил на лазерно премахване или ако някой е получил добър ефект от някакъв друг метод за премахване, ще се радвам много да сподели с мен как, къде и колко евентуално пари ще трябва да си приготвя за процедурата. Благодаря предварително !
__________________
Важно е какво чувстваш важно е какво мислиш
а най важно е това което чувстваш да го мислиш!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 13th September 2009, 12:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Здравейте

Цитирай:
Първоначално написано от expres
Здравейте, прочетох 4 страници с коментари и не видях нито един конкретен отговор с какво по-точно може да се премахне белег.
Може би защото такъв метод все още не е измислен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контратубекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:49.