IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th June 2007, 20:55
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Я чети тук за него, точка 3
http://www.nenasilikona.com/letter.php
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th June 2007, 21:03
mariaishot mariaishot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariaishot
По подразбиране

Благодаря ти много. Да, аз съм чувала за това, но резултатите при моя позната, която е "тунинговал" са чудни и затова се насочих към него, още ;повече след това, което прочетох, че е направил с една спортистка, олимпийска шампионка, която е биле в стая, където е гръмнала газова инсталация... Хм, хм, дали пък няма да се насоча към друг хирург?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th June 2007, 14:27
timi timi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

много бре, айде 2000 или 2500 максимум, но 3700??? той трябва да ти гарантира 100% успех за тая цена. не го знам колко е добър, но ми се виждат прекалено много пари, а и ако наистина има малко работа по твоя нос - още повече
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th June 2007, 17:04
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А защо не си търсите хирурзи с публикувани ценоразписи . Всеки си има сайт . След като оттам не си получил необходимата информация / дори и финансова / - ми какво правиш при него ? Не зная дали д-р Охеда е име или ми е затвърдено от форума , говоря по принцип . Хирургът трябва да е открит във всяко едно отношение . Да си знае таксите и да се интересува от работата си . / Поне да не показва , че го интересува финансовия момент / .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th June 2007, 17:32
pink_pink pink_pink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 16
По подразбиране

доста е.Може поне наположина да ти бъде предложена ,имам приятелака и тя бе6е
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th April 2008, 15:06
lusyhristova lusyhristova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: LONDON
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез AIM до lusyhristova
По подразбиране

zdraveite i az shte si pravia korektsia na nosa zapisah se za operatsia prez ianuari i parvata vazmojna data koiato mojeha da mi dadat beshe 30.04.Januari tsenite biaha ot poriadaka na ?1100-?1450.A sega sa ?1450-?1850 malko sam obarkana i ne znam na men kakva suma shte mi vzemat ako niakoi ima otgovor na vaprosa mi neka mi pishe.BLAGODARIA
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th April 2008, 16:48
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Правилно ли разбрах Ходила си януари, а са ти насрочили дата чак за април. Кой е този зает доктор. Аз съм на консултация другата седмица при Джамбазов. Да не ми каже да ида за операция по Нова година
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th April 2008, 18:15
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

ами масово са по този начин заети повечето доктори.Аз например декември бях в сф и исках да отида на консултация!!!! при Ильо Стоянов и ми казаха,че е свободен чак през март!!!!! И това е за консултация само!А при Николай Георгиев бях на консултация и той също записваше операции от януари чак за през май-юни,всичко му беше запълнено на човека...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th April 2008, 18:25
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
ами масово са по този начин заети повечето доктори.Аз например декември бях в сф и исках да отида на консултация!!!! при Ильо Стоянов и ми казаха,че е свободен чак през март!!!!! И това е за консултация само!А при Николай Георгиев бях на консултация и той също записваше операции от януари чак за през май-юни,всичко му беше запълнено на човека...
лелеееее ама сериозно ли е чак толкова препълнено... егати всички са хукнали да се разкрасяват в днешно време то ако е така аз да взема като ида на консултация направо да се записвам за операция, то докато дойде датата ще съм събрала и парите и куража и всичко хаха
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th April 2008, 00:15
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Хубаво ме караше мама да уча медицина едно време . Една специализацийка по пластична хирургия и после цял живот-милионер. Ама аз-тъпа тиква
Шегувам се разбира се. Все пак по това колко е зает даден лекар може да се съди за компетентността му. Така че може да е за добро такова чакане.
Замислям се тая "Пълна промяна" даде голям тласък на пластичната хирургия у нас. Хората масово се юрнаха да се разкрасяват. Оня ден половинката ми за говори за липосукция на бузите-щели да му се оформят скулите Направо паднах
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: леваринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:48.