IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th April 2008, 00:15
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

добре дошла! Наистина нослето има какво да се работи,но не е фрапиращо и си мисля,че няма да се чувстваш зле аз имах изправяне на носна преграда(която се доизкриви до степен,в която затруднява дишането),махане на гърбица и скъсяване.Болка няма да усетиш,гаранция,най-много да го усещаш като главоболие 1-2 дни.Така че кураж и давай смело към мечтата за хубаво носле!И без друго си си хубаво момиче!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th April 2008, 09:14
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Dумите на теди обнадеждават и мен, защото и аз имам доста материал за работа. На доктора ще му се развихри фантазията
Доскоро исках чип, сега се замислям за прав, стеснен. Много ми харесва носът на Анджелина Джили. Но доколкото знам не може да отидеш със снимка и да кажеш , че искаш такъв нос за себе си.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th April 2008, 13:41
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Здравей добре дошла и от мен наистина си много сладка и не смятам нослето ти за грозно но да ако се пооправи ще станеш страхотна ..Аз съм правена от доц.Джамбазов и съм много доволна ако решиш стискам палци където и да отидеш ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th April 2008, 14:49
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

здравейте отново на всички Наистина много благодаря за милите отговори и за куража който ми вдъхнахте Определено вече всякакви съмнения дали да се оперирам или не изчезнаха и съм твърдо решена да го направя. Обадих се да си запиша час за първата консултация за да може доктора по-подробно и все пак от професионална гледна точка да ми обясни за какво иде реч. Тук като гледам доста добри неща се чуват за доц. Джамбазов и си мисля евентуално и него да посетя за да може все пак да имам база за сравнение. Не че знам по какво ще ги сравнявам де
Цитирай:
Доскоро исках чип, сега се замислям за прав, стеснен. Много ми харесва носът на Анджелина Джили. Но доколкото знам не може да отидеш със снимка и да кажеш , че искаш такъв нос за себе си.
да ти кажа честно и на мен много ми харесва нейния нос, ама някакси ме е страх да отида и да кажа искам точно ей такъв нос като нейния, понеже дори и доктора да е перфектен и носа ми да стане едно към едно с нейния аз все пак не съм Анджелина Джоли и крайния резултат на мойто лице може да не е толкова впечатляващ и да има изненадаааа
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th April 2008, 15:22
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Ще цитирам своя милост:
Цитирай:
Първоначално написано от didka_
Дежурният отговор (и съвсем не лишен от основания) е, че всяко лице е индивидуално и носът трябва строго да се съобрази с него - с пропорции, форма и така нататък, сещаш се. Аз не съм пробвала това със снимката, но моята съкилийничка занесла снимка на носа на дъщеря си с молба да стане като нейния и докторът, още преди да я види, казал: не, няма как да сравняваме нейния нос с твоето лице.
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th April 2008, 15:32
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

еми да и аз това имам впредвид, защото като гледаш снимката ти я приемаш като едно цяло, смисъл не носа изолиран сам по себе си, ами в комбинация с очите устата и изобщо чертите на лицето... Никва гаранция няма, че нечий чужд нос ще ти стои добре на твоето лице... Аз по-скоро се придържам към тактиката гледайки моя си нос да определя какво точно не харесвам в него и това да се корегира...Не знам дали това е по-правилно ама то ще се види хаха
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th April 2008, 15:40
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Ахахх, естествено, че е по-правилно...
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th April 2008, 16:42
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Да прави сте, но все пак как да насочим доктора към това което харесваме. Останала съм с впечатлението, че докторите правят или чипи нослета с леко вирнато връхче или изцяло прави. В случаите когато има гърбица почти винаги правят чипи нослета. Аз искам просто да му загатна какво искам- не чип , но не и прав строг нос. При Анджи най-много ми харесва това, че нослето и е съчетание от двете.
http://pic.clip4e.com/0/0/0/7/7/8/0/f.jpg
http://i109.piczo.com/view/2/a/m/c/m...55_80661_5.jpg
Много ми се иска такъв вариант, но да видим какво ще каже докторът
А инач за перфектен се смята носът на тази мацка
http://www.plastikanosa.ru/ideal-noses
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th April 2008, 18:21
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Мисля че чара на Анджелина е в съчетанието на много много много красиви и магнетични черти от лицето и,а не точно на нослето,което като се замислиш не е нищо особено,малко право,тясно носле а като се огледам около мен,има доста хора със същите нослета,които не ми правят впечатление(не такова!)....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th April 2008, 18:28
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Ох да се надяваме, че тогава добрият чичо д-р почти художник ще има правилната визия за нашите нослета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: акоможемалкопомощзамояклюн
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.