IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd August 2008, 14:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз за това му завидях - за залата в 6. Аз всяка сутрин в толкова ставам, за да тренирам, но имам мини-зала в къщи. Зимата разботя в провинцията и никъде не мога да намеря зала, която да отваря преди 9ч, а на мен тогава ми започва работния ден и свършва в ехеее.... някога вечерта, когат трябва да играя със сина си
Обаче аз сутрин тренирам на гладно, з'то целта ми е друга - женска
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th August 2008, 11:52
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Ранна тренировка....

Цитирай:
Първоначално написано от flameon
Значи въпроса ми е следният....сега ще съм 12 клас и като цяло ще съм много зает,тренирам карате карам шофиорски курсове ходя на курсове и училище....но искам да продължа с тренировките,та въпроса ми е дали една ранна тренировка от сорта на 6 6 и 30 сутринта би имала добър ефект за организма ми,в смисъл когато организма ми още не се е разбудил толкова дали ще има същият ефект примерно като една следобедна тренировка,защото знам,че ранните тренировки са много по-добри отколото вечерните и следобедните,за съжаление обаче залата отваря в 6 ,което не ми позволява да правя тренировка по-дълга от 45 минути..та дали би имало проблем да правя тези ранни тренировки за толкова малко време 3-4 пъти седмично
Няма абсолютно никакъв проблем да тренираш рано, тренировка от 45 мин. е добре .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th December 2008, 11:08
Аватара на uuuy
uuuy uuuy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Varna
Мнения: 5
По подразбиране

От личен опит знам че ранната тренировка е най-добра. Доста години ходих в 6.30 на плуване и ми помогна много. Пък и 45 минути тренировка е перфектно, тъкмо нема да се побутваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Раннатренировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:34.