IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 26th October 2008, 13:15
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

много як аватар
направо не искам да се сещам защото ми текват сълзите, ама ще разкажа набързо...в петък вечерта бях в едно заведение, танцувахме си, нищо кой знае какво, по едно време дойде един дето не съм сигурна дали изобщо го познавам и за да ми се обади реши да ми стисне носа така с два пръста между показалеца и средния и така да го разлюлее наляво надясно не знам как да го обясня дано да сте ме разбрали... при което носа ми каза пук пук пук зверски ме заболя и резултата е очеваден....
Отговори с цитат
  #112  
Стар 26th October 2008, 13:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fizzy
...и за да ми се обади реши да ми стисне носа така с два пръста между показалеца и средния и така да го разлюлее наляво надясно не знам как да го обясня дано да сте ме разбрали... при което носа ми каза пук пук пук зверски ме заболя и резултата е очеваден....
Не мога да повярвам ...баси нелепата ситуация... Аз бих му разбила неговия!!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 26th October 2008, 13:18
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

много гадно!!! аз се спуках да го пазя, толкова много ми харесваше, направо не мога да повярвам какво ми се случи утре ще ида при доктора, да видим какво ще каже...
Отговори с цитат
  #114  
Стар 26th October 2008, 13:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fizzy
много гадно!!! аз се спуках да го пазя, толкова много ми харесваше, направо не мога да повярвам какво ми се случи утре ще ида при доктора, да видим какво ще каже...
Незнам какво да кажа... квото и да кажа ще звучи глупаво, но... надявам се да не е сериозно поражението и да го намести док успешно
Отговори с цитат
  #115  
Стар 26th October 2008, 13:20
fifinka88 fifinka88 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 165
По подразбиране

ужас и сега какво ще правиш аз ако съм ще го съсипя тоя как така ще ти правии
Отговори с цитат
  #116  
Стар 26th October 2008, 13:29
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

аз бях пияна, то случката се разигра към 5 сутринта, ама изтрезнях на секундата, толкова ме заболя... направо не можах да отреагирам, бях в шок и изобщо нищо не му направих или казах на тоя, а после като се осъзнах него го нямаше, а 5 човека седяха около мен и ми говореха един през друг дали съм добре... беше ме страх да се погледна в огледалото не исках да знам кво ми е направил в крайна сметка носът ми все едно до някъде върви прав а надолу се изкривява, не е фрапиращо, но се вижда като се загледаш, по-гадното е, че сега не ми е еднакъв от двете страни, от ляво като се гледа в полупрофил ми е като с гърбица защото имам едно хлътване... ох не знам, много се депресирах
Отговори с цитат
  #117  
Стар 26th October 2008, 14:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fizzy
аз бях пияна, то случката се разигра към 5 сутринта, ама изтрезнях на секундата, толкова ме заболя... направо не можах да отреагирам, бях в шок и изобщо нищо не му направих или казах на тоя, а после като се осъзнах него го нямаше, а 5 човека седяха около мен и ми говореха един през друг дали съм добре... беше ме страх да се погледна в огледалото не исках да знам кво ми е направил в крайна сметка носът ми все едно до някъде върви прав а надолу се изкривява, не е фрапиращо, но се вижда като се загледаш, по-гадното е, че сега не ми е еднакъв от двете страни, от ляво като се гледа в полупрофил ми е като с гърбица защото имам едно хлътване... ох не знам, много се депресирах
Боже.......... съчувствам ти..........
Отговори с цитат
  #118  
Стар 26th October 2008, 14:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ужас!
Сигурно е поправимо, но направо нямам думи! Бе кой прави такова нещо на жена за "Здрасти"! Тоя е луд някакъв!
Отивай при доктора и виж какво ще правите . . . Лелеее
Отговори с цитат
  #119  
Стар 26th October 2008, 15:12
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от fizzy
...и за да ми се обади реши да ми стисне носа така с два пръста между показалеца и средния и така да го разлюлее наляво надясно не знам как да го обясня дано да сте ме разбрали... при което носа ми каза пук пук пук зверски ме заболя и резултата е очеваден....
Не мога да повярвам ...баси нелепата ситуация... Аз бих му разбила неговия!!
Нямам думи...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 26th October 2008, 15:24
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

И аз се притеснявам как след време ще си пазя нослето от хората,които не знаят,че ми е правена операция.И тази случка определено е страшно нелепа.Дано нещата да се оправят.Успех на fizzy
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стискайтемипалцимоятдендойде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:09.