IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 28th October 2008, 19:25
fifinka88 fifinka88 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 165
По подразбиране

мила извиняваи но защо ще ти го инжектират този кортикостероид ???и кои лекар...??
Отговори с цитат
  #82  
Стар 4th December 2008, 15:49
Аватара на нощно елфче
нощно елфче нощно елфче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 7
По подразбиране

здравейте ето че и моята операция мина и благодаря на всички за всичко което са писали! Въпреки всички мнения за различни доктори аз се спрях на д-р Димирър Кристоф (с "Ф" накрая, ) ..който попринцип ако не се лъжа оперира в Германия, където е и учил...таа наистина всичко мина прекрасно, като се има предвид, че ми поравя гърбица, ноздри, връхче..ии изкривена стена (не можех да дишам добре) ..таа много работа е било , 5 часа беше операцията. Беше в петък ии сега няколко дни след това се възстановявам ии въобще нищо не ме е боляло О_o колкото и да не ми се вярва..само вчера ми махаха превръзки, сплинтове и такива неща и имам малка раничка отпред ноо сега се борим и тя да мине ... рано е да се каже как ми е нослето, но за сега съм страшно доволна от всичко..ии мога да кажа че доктор Кристов е страшно мил внимателен ии..просто съм много щастлива че той ми прави операцията!
..леле ама то много дълго стана моето писание...ее а искам да попитам, тъй като ми беше превързано нослето нагоре (връхчето) за да се оправи кожата на мястото си..и сега след като махнаха превръзките е леко вирнато нагоре..някой има ли идея за колко дни горе-долу ще поспадне надолу, в смисъл да не е толкова вирнато
благодаря на всички още веднъж!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 4th December 2008, 16:42
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

елфче, би ли пуснала снимки, ако ти е удобно? ще ми се да видя как работи този доктор. нямам впечатления от него.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 5th December 2008, 14:29
Аватара на нощно елфче
нощно елфче нощно елфче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 7
По подразбиране

разбирасе, че ще пусна ^^ няма проблем, но нека е след няколко дни, когато се оправи тази раничка отпред и вече е съвсем наред...за сега си седя вкъщи ии само чакам да мога да излизам (и да ходя на училище... понеже съм 12 клас)
Отговори с цитат
  #85  
Стар 2nd January 2009, 11:14
arnka arnka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Varna
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета!За много години!Здраве,късмет и любов на всички!
Дайте ми съвет при кого да отида - д-р Заякова или Недев...или някой друг.Чух добри отзиви за д-р Джамбазов в Пловдив.Носът ми е със сравнително добра форма,може би трябва само леко да се скъси.Струва ми се лека,но и доста деликатна операция,така че ще бъда доволна на всякаква информация.може разбира се и на лична.благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 12th January 2009, 18:55
edimi edimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здарвейте момичета,
Аз така и до сега не се оперирах, но от септември миналата година до сега посетих няколко доктора: Кирова в София, Заякова във Варна, Недев във Варна и Златев във ВМА в София. Колебая се между Златев и Недев. Моля за отзиви от оперирали се при някой от двамата....Доста противоречиви неща чета...Благодаря Ви.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 15th October 2009, 14:57
naxnax naxnax не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте!
Днес е 6-ти ден от моята ринопластика, и лицето ми в анфас изглежда много странно, дали от подутиа нос, не зная?! Моля ви кажете ми кога започвате да заприличвате на нормален човек, т.е. след кои ден, полудявам вече

Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 15th October 2009, 16:56
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ще спадне, спокойно! Всичко зависи от това какво точно са ти правили и организъм! Но ще се оправи! Може би 10-14 дни трябва да минат. После ще продължи да спада още много време, но ще си забелязваш само ти, че е подут! Така че- търпение! Всичко ще е наред!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 16th October 2009, 00:23
naxnax naxnax не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Valq, благодаря ти за успокоението. Претеснявам се, защото в горната част ми е доста широк и подут и не мога да си го преставя как ще спадне, дано да стане хубав, че сега е странен в анфас, даже съм смешна! Твоята ринопластика кога е била?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 16th October 2009, 08:26
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Моята беше ноември, но не излезе сполучлива! И сега мисля да направя още един опит! Дано този път да се получи! Колкото за нослето- няма да се плашиш- и моя беше много широк към очите и приличах на мутант от някой филм за научна фантастика. Но после си спада. Но отнема време! Хубавото е, че просто няма как да не спадне! Така, че не ти остава нищо друго, освен да чакаш! Сигурна съм, че ще се получи добре при теб!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.