IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2481  
Стар 30th October 2008, 16:44
fifinka88 fifinka88 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 165
По подразбиране

как да не може витамини....на мен от клиниката ми изписаха точно витамини които трябваше да пия 1 сед преди операцията
  #2482  
Стар 30th October 2008, 16:45
fifinka88 fifinka88 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 165
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fifinka88
как да не може витамини....на мен от клиниката ми изписаха точно витамини които трябваше да почна да пия 1 сед преди операцията
  #2483  
Стар 30th October 2008, 16:50
tuty1 tuty1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: ПАЗАРДЖИК
Мнения: 75
По подразбиране

Момичета относно витамин С питах специално доцента дали мога да го пиа и отговорът му беше Да .
Не трябва да се пие аспирин ,аналгини,парацетамоли и тем подобни.
Аз също бях болна болеше ме гърлото ,а операцията ми е чак на20.11,но си направих компрес с ракия и черен пипер вечерта и на сутрента и помен от болното гърло нямаше/малко е гадно ,но помага/
  #2484  
Стар 30th October 2008, 16:59
vikito444 vikito444 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Значи ще си правя компреси с ракия
ОФФ дано се оправя!
  #2485  
Стар 30th October 2008, 17:26
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

За вит. С не знам, но витамин Е в американските сайтове изрично пише да не се пие преди операция. Идея нямам защо.
  #2486  
Стар 31st October 2008, 22:07
Semiramida Semiramida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Здравей, Nikoll!

Ако само си го бутнала както казваш едва ли си разместила (още повече счупила) нещо. Утре сутринта задължително се обади на доцента и се консултирай с него. Но мисля, че ако наистина само леко си го докоснала няма да има нищо сериозно. Все пак това е гипс и не може да се счупи с леко докосване, нали така?

Пожелавам ти всичко да е наред!!! Пиши как си.
  #2487  
Стар 1st November 2008, 09:58
vikito444 vikito444 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте ,
говорих с доктора и той каза,че само аспирин и лекарства съдържащи аспирин не се пият!Иначе парацетамол и капки за нос може.
  #2488  
Стар 1st November 2008, 10:45
nikoll nikoll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Semiramida
Здравей, Nikoll!

Ако само си го бутнала както казваш едва ли си разместила (още повече счупила) нещо. Утре сутринта задължително се обади на доцента и се консултирай с него. Но мисля, че ако наистина само леко си го докоснала няма да има нищо сериозно. Все пак това е гипс и не може да се счупи с леко докосване, нали така?

Пожелавам ти всичко да е наред!!! Пиши как си.

Semiramida, blagofarq ti za podkrepata. Men me pritesnqvashe da ne sym izmestila nqkak nastrani cqloto nosle i da zarastne nakrivo.Pitah docenta toi kaza che ne bi trqbvalo da ima problem. I
nache sym dobre pochivam si zashtoto oshte mi e otpadnalo ama pone nai tejkoto mina. Ako moga da sym ot pomosh na nqkogo sys info za operaciqta nasreshta sym.
  #2489  
Стар 1st November 2008, 16:38
Semiramida Semiramida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 12
По подразбиране Ринопластика

Nikoll, как се чувстваш сега? Боли ли те главата, нослето, имаш ли синини, кръвоизливчета в очите?

Средата на ноември и на мен ми предстои операция. Ето защо всяка допълнителна информация ще ми бъде от полза - упойката, как си се чувствала след това, има ли нещо специфично, което трябва да се носи в болницата, как беше при махането на тампоните, как стоят нещата с евентуален придружител, изобщо всичко, което можеш да се сетиш и разбира се да имаш време и търпение да опишеш

Благодаря ти!
  #2490  
Стар 1st November 2008, 23:23
nikoll nikoll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 26
По подразбиране Re: Ринопластика

Цитирай:
Първоначално написано от Semiramida
Nikoll, как се чувстваш сега? Боли ли те главата, нослето, имаш ли синини, кръвоизливчета в очите?

Средата на ноември и на мен ми предстои операция. Ето защо всяка допълнителна информация ще ми бъде от полза - упойката, как си се чувствала след това, има ли нещо специфично, което трябва да се носи в болницата, как беше при махането на тампоните, как стоят нещата с евентуален придружител, изобщо всичко, което можеш да се сетиш и разбира се да имаш време и търпение да опишеш

Благодаря ти!
Semiramida, pisah ti na lichni
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:10.