IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 30th January 2009, 11:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Анита66, не съм привърженик на големите "бомби", но в твоя случай мисля, че е по-добре да избереш 380сс. Висока си и 320 сподер мен ще ти се губят. Не мисля, че марката имплант има значение в този случай, освен ако Арион не са с много по-различен профил, проекция и т.н. Имаще форумка madelina, но нейните са анатомични Арион. Можеш да видиш снимките и в темата със снимки. Там ще видиш и други снимки на много по-дребни от теб момичета с малки кубици (300-350) и ще прецениш горе-долу.
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 30th January 2009, 13:42
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

"Всички казват обратното........ Wink" съгласна съм
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 1st February 2009, 13:11
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Анита, аз съм с 405 и се ядосвам на блузите си, че ги скриват в много от случаите
Всичко идва от там, че като сме сложили импланти очакваме гърдите ни да са водещото в облеклото и визията ни, а като видим в огледалото, че всичко е дори доста умерено и има леко разочарование.

Макар че много от приятелките ми ми казват, че са ми големи, аз изобщо не ги намирам за такива. Избери 380, защото височината ти позволява, за сравнение аз съм 168см.
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 1st February 2009, 15:43
анита69 анита69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Благодаря ти.Аз вече реших 330,обадих се вече,може и да съжалявам,но така реших.Страх ме беше че ще ми тежат.Сега вече мисля и чакам операцията.Чесно казано малко ме е страх.
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 1st February 2009, 16:35
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от анита69
Благодаря ти.Аз вече реших 330,обадих се вече,може и да съжалявам,но така реших.Страх ме беше че ще ми тежат.Сега вече мисля и чакам операцията.Чесно казано малко ме е страх.
Мисля че ще съжаляваш Не тежат имплантите въобще,аз съм с 395сс и няма никаква тежест.Другите момичета ще го потвърдят.
Пожелавам ти късмет и много успешна операция!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 1st February 2009, 16:50
fifinka88 fifinka88 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 165
По подразбиране

момичета утре е моята операция и много ме е страх вече едвам издържам незнам как ще спя тази вечер от притеснение,много ли боли след това
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 1st February 2009, 17:19
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fifinka88
момичета утре е моята операция и много ме е страх вече едвам издържам незнам как ще спя тази вечер от притеснение,много ли боли след това
Не се притеснявай, тази болка отминава бързо, стига всичко да е наред.
Желая ти късмет и не се тревожи , а вдигни горе главата.
Все пак сама си избрала тази операция...сега напред.
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 1st February 2009, 17:22
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fifinka88
момичета утре е моята операция и много ме е страх вече едвам издържам незнам как ще спя тази вечер от притеснение,много ли боли след това
Миличка мисли само позитивно!Не се страхувай,ще мине и ще отмине и после ще се радваш на новите си Колкото си по позитивна толкова по добре
За болката не му мисли сега.При всеки е различно.
Колко кубика и какви кръгли или анатомични ще слагаш?
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 1st February 2009, 23:56
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Анита, не го мисли толкова. Така или иначе след няколко годинки ще се наложи подмяна и тогава щеш нещеш ще се наложи да сложиш по-големи. Аз също съм с 330 cc ПИП, само че надмускулно и въпреки че съм най-висока от всички момичета които са с пластика тук, не съжалявам. Док се смя че аз съм била единствената дето не настоявала за по-големи, даже искала по-малки. 330 на мен ми харесват много като размер.Когато съм с повечко дрехи не се забелязват, но и на мен целта ми не е била да си личи от 100 километра и само там да ме гледат. Зависи каква визия търсиш. Успех от мен
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 2nd February 2009, 03:47
fifinka88 fifinka88 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 165
По подразбиране

PiP 365 cc кръгли,направо сън не ме хваща,нямам търпение да стане 7 часа и да тръгнем за софия а като знам че чак в 4 ми е операцията.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:49.