IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd July 2005, 17:16
elenа_3
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране За EuroLine кредитни карти!

Вълнува ме въпроса за кредитните, карти защото аз имам няколко и ги ползвам доста често. Напоследък установих че сякаш с EuroLine пазарувам най- много. Интересува ме дали има и фитнес клубове, които да работят с кредитни карти и по- специално с ЕuroLine??Би било много удобно!И изобщо вие какво мислите за кредитните карти у нас???Добра ли ни е системата, защото общо взето на мен в началото ми беше малко трудно да свикна... дали при всички е така или .....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd July 2005, 17:44
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

ами Елена, мен ако питаш в Българоя доста малко хора използват кредирни карти като платежно средтсво, по обясними причини....аз лично нямам опит с български такива...иначе мисля, 4е е добра идея да се изпозват - удобни са, не носиш cash в себе си и т.н.....само дето средно-статистическия българин не се нуждае от тази екстра, така да се каже...
Що се отнася до това къде можеш да ги използваш..мммм...не мисля че са много местата в България...може би след като влезем ЕС...тогава ще е друго нещо..ама и това не се знае...със сигурност няма да се повиши особено много стандарта на живот дори и тогава, за след време не се знае.......
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th July 2005, 17:13
kurtni kurtni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Kazanlak
Мнения: 27
По подразбиране

Магазините работят повече с Euroline не съм чувала още да работят фитнес зали с кредитни карти. За да работят с Euroline трябва да имат пост към бтк (т.е. домашен телефон) ...
Просто не вярвам скоро време да има такава зала... Там сумите, които се плащат не са големи и може би това е една от причините...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th July 2005, 16:56
Kiti
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране За Euroline кредитни карти

Аз ползвам Юролайн от половин година и съм пазарувала с нея какво ли не. Направила съм си една много стройна система, с която картата работи перфектно Жалко, че все още не е възможно да ходя с нея на фитнес, но пък да знаете каква ски екипировка си купих зимата. Хубавото е, че можеш да ползваш картата както за покупка на по-скъпи неща, така и за най-обикновен харчилък. Е, после всичко се връща, както се пее в една песен
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th July 2005, 17:44
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

..здравейте...видях 4е има явно хора които ползват тези Euroline карти....ще ми кажете ли как и от къде се издават и т.н...колко трябва да ти е лимита и такива неща....бих ползвала и аз..просто не знаех 4е са толкова разпространени...не се опитвах да се правя на интерестна...просто наистина не знаех...благодаря предварително
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th July 2005, 16:06
kurtni kurtni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Kazanlak
Мнения: 27
По подразбиране

Има хора които са представители на Euroline за издаване на кредитна карта и можеш да си подадеш документите. Другия вариант по който можеш да я получиш е като отидеш в някой магазин който работи с тях и си куипх нещо на лизинг... те ти я дават щеш не щеш ) струва 25лв и си я взимаш от банката. При покупка на лизинг те ти определят лимита... те ти го определят в зависимост от заплатата ти и от осигуровките Ако имаш още въпроси питай :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th July 2005, 08:35
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Здравейте!
Аз от една година ползвам ТРАНСКАРТ на Евробанк (http://www.transcard.bg). В Пловдив може да се плаща с нея в над 250 търговски обекта (а в страната са много повече), включително и спортен център "Тотал спорт". Наистина е голямо удобство ползването на кредитни карти, но за съжаление това е малко популярен метод на разплащане в България. Аз гледам и моите колеги, предпочитат да теглят заеми с нечовешки лихви, отколкото да ползват кредитни карти. Например картата, която аз ползвам след плащане с нея има 45 дена гратисен период, а след това 1.5% лихва. Последно си купих мобилен телефон, който ако бях купила на лизинг щях да платя 14% оскъпяване, докато с кредитната карта ползвам и 2% отстъпка в магазина, от който си го купих.
Пазаруването с кредитна карта (а може от нея да се теглят и суми в брой) си има своите предимства, но няма да ви отгечавам с повече приказки. Който се интересува може да посети сайта, който написах по-горе.
От мен хубав ден на всички! 8)
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th September 2005, 09:24
elena_3
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз пък съм доволна от EuroLine и по принцип от продуктите на Пощенска банка.Освен, че вече постоянно ползвам EuroLine смятам сега да си извадя и зелена Американ Експерес кредитна карта, защото условията ми се струват много добри- плащаш само годишна такса от 50 лв без никакви други и имаш супер много отстъпки при пазаруване в различни магазини, които работят с АмЕкс
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th November 2005, 20:53
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

За кредитните карти в България мога да кажа само че са безумно скъпи (откъм лихва и такси) в сравнение с тези на запад, а да не говорим че нямат никакви потребителски гаранции и защита. Тоест, ако ти откраднат картата и ти навъртят 1000 лева сметка, в повечето случаи банката ще ти вземе мазна такса за да се отвори арбитражна процедура.

Иначе, има една нова интернет страница където можете да сравнявате финансови продукти - като всички кредитни карти в момента на БГ пазара и много потребителски заеми. Адреса е www.moitepari.bg . На мен лично ми беше много интересно, тъй като професионално се занимавам с такива неща, но в Америка. (тук пазара за кредитни карти е толкова наситен, че банките за да те привлекат като клиент ти дават пари и какви ли не подаръци, само за да ползваш техният продукт...)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th November 2005, 21:58
neli
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

използвам пет вида карти на различни банки и мога да кажа че най изгодна в момента е стоковата карта на дск банк с проста лихва от 9%
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаEuroLineкредитникарти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:33.