IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd September 2005, 18:07
marissa marissa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 6
По подразбиране Кой иска да е богат и известен...?

Предполагам всеки...но замисляли ли сте се как можете да го постигнете(а и не само с България 8) )напоследък с една приятелка доста често взехме да си задаваме този въпрос.още сме малки,но пък си мечтаем... .вие как мислите,имате ли някакви качества,които могат да ви направят богати и известни.примерно аз мога да пея(не,че се хваля де ),но пък не ми се занимава с това...искам да ставам актриса,въпреки,че там не ме бива чак толкова...вие как мислите,споделете мнение. и има ли някакъв шанс да се постигне този успех в чужбина
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd September 2005, 19:53
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

а ти замисляш ли се що за човек си? какво си постигнала и с цената на какво. с какво си допринесла за нешо и как си помогнала. какво целиш и как ще стигнеш до там. и дали смисъла на живота ти е да станеш богата и известна или тва е просто алчност ?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th September 2005, 08:05
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

На вашите години е нещо естествено да си мечтаете и няма да е нормално,ако мечтаете да сте бедни и незабележими.Само че грешите,ако си мислите,че само с пеене и кино може да го постигнете.Не че те отказвам,но шансовете не са големи и искат много жертви,които след години да не можете да платите.Има известни,но не богати хора;има много хора,които са богати,но не известни..зависи от личните ви качества и до къде сте готови да стигнете в името на целта.Какви качества...ами те за различните професии са различни,но ако си незаинтересован,немотивир н,некомуникативен,необраз ван(накратко тъп,противен и гаден ),като цяло ще е трудно да успееш.Поговорете си и с родителите,те определено ви познават по-добре от нас
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th September 2005, 20:25
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Според мен хората, които са много богати и известни не са щастливи. Те са погълнати от мисълта как да направят повече пари и с какво да се покажат пред хората.
Аз искам да стана адвокат, но не искам да съм много богата.Искам да имам достатъчно пари, за да издържам семейството си. А дали искам да съм известна? Незнам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th September 2005, 11:56
мери
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране отговор

Хайде, де, всеки иска да е богат и ако може-известен. Който казва, че не иска ми се струва, че не си вярва, че може да го постигне.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th September 2005, 18:07
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами то и Васил и Георги Илиеви,и мн.др.бяха богати,но кратка беше радостта им-ако изобщо е радостно да живееш с чувството,че си постоянно преследвано животно.Много е важно как си спечелил парите си.Когато това е благодарение на умението и способностите ти,се чувстваш щастлив,пълноценен,уверен, едно спокойно самочувствие.В обратния случай си комплексар,който умира от ужас,че утре може да го разкарат и да умре от глад.Но определено не може да се твърди,че богатите са вечно нещастни,а бедните сияят от щастие.Нещата са относителни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th September 2005, 09:34
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

аз определено не държа да съм известен..... не държа и да съм много богат, просто искам да имам достатъчно пари в живота, така че да не си казвам "Ще се лишавам от [храна] за да мога да си купя...." или "Днес няма да излизам за дискотеката, за да имам пари утре да си купя колана който си харесах вчера" . Предполагам че повечето ще ме подкрепите....
Каква според вас трябва да е месечната ви заплата за да живеете спокойно, и да не се случва това което дадох като пример по-горе ??
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th September 2005, 11:18
Д-р Кожодеров Д-р Кожодеров не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _root
Каква според вас трябва да е месечната ви заплата за да живеете спокойно, и да не се случва това което дадох като пример по-горе ??
хех парите никога не стигат, това е общото за хората. колкото и пари да имаш винаги ще искаш примерно да си купиш нещо ново или да направиш нещо различно. Това важи за всички хора, но също така е и добре защото води до въртенето на парите.
__________________
'интелигентна, красива, възпитана, русокоса над 22 години' - щом е така, пратете лично съобщение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th September 2005, 13:24
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Е, не е съвсем така....Всъщност, май всички ние предпочитаме да сме богати, ама не и известни (вж. по-горе цитираните братя Илиеви)....

А на въпроса за месечните доходи, необходими, за да не се ограничаваш - ако нямаш деца, 1500 лв. са ОК. Ако имаш повече от едно дете - 3-4 бона...Уплаших ли ви?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th September 2005, 00:03
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране valeto

Ееееее, кой не иска да е богат, ама май предпочитанията са да не си известен, за да не ти се врат хорските носове в личниа живот.
А за доходите - те никога не са достатъчни, а при хората с деца, както е и при мен, съвсем не стигат!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койискадабогатизвестен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.