IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th September 2005, 15:46
Kobra Kobra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 6
По подразбиране

аз не 6та 6от секи богат които вида се го псувам
__________________
zapalianko
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th September 2005, 14:08
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

оф малко ще сложа офтопик, ама от 4 дни не съм влизал, и сега като дойдох виждам че във форума, са навлезли некви комплексари .... което не ми харесва.

Иначе SweetShark...честно казано не ме плашиш аз съм на същото мнение, за да живее само 1човек са му достатъчно 1500...а за сем... 2500-3000 така е.... и не само ние сме на това мнение....говорил съм си по тази тема и с други хора и според тях сумата от 1500-2000 е нужна за да живее човек добре и да не се оплаква
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th September 2005, 23:16
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kobra
аз не 6та 6от секи богат които вида се го псувам

неможе никои да ме убеди че примерно еди кои си неиска да бади богат живеем в времена в които света се варти около парите а и самият живот си е такав едно састизание почнеш ли веднаж сас успехите ти харесва надяваш се за още и ставаш богат после се гордееш че другите хора не са постигнали това което ти си успял било то с честен труд или с далавери а нямам нищу против богатите хора както те си имат дом така и ние не спим на открито те имат коли аз сащо не ходя пеш сигорно ги псуваш щотото им завиждаш от какво ти сащо имаш здраве имаш каде да спиш какво да ядеш а сигорно си по щастлив от тях има една комшиика която е прикована за инвалиден стол от мн време ми казва "нека нищу да нямаш ама здрав да си" за това не мисля че е правилно да се делим на бедни и богати и на средна класа всички сме еднакви и сички живеем в един свят всички дишаме един ваздух а за славата до нея пожелавам на всеки човек да се докосне за мен това е наи ценото което някои може да постигне слава!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th September 2005, 02:17
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ЗДРАВЕТО е далеч преди богатството,а иначе това което го пишете за 1500 лв,не е мерило.Горивото за личният ми автомобил е около 1500 лв. на месец при днешните цени,така че за всеки 1500-те лв. са различни.
Според мен за да стане човек богат и известен първо трябва да му помогнат родителите - да го възпитат добре.След това да бъде отличник в училище,да завърши престижен университет,да има достатъчен финансов ресурс,за да не бъде зависим от това дали ще си намери работа.Този финансов ресурс пак идва от семейството,така че нещата се градят постепенно.След това комуникацията с хората е много важна и това което говори човек също е много важно.Трябва винаги да говори вярни неща,защото думите му се възприемат понякога доста сериозно.И разбира се почтеността трябва да е на лице.Скандалните лица в нашето ежедневие са от сорта днес ги има утре ги няма,а почтеността е вечна.Вероятно това са част от целите които трябва да гоним за да сме богати и известни и заедно с това щастливи
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th September 2005, 10:42
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Горивото за личният ми автомобил е около 1500 лв. на месец при днешните цени,така че за всеки 1500-те лв. са различни.
Сигурно живееш в София,но всеки ден ходиш на работа в Бургас Или пък живееш извън България. Иначе с всичко останало,което пишеш съм съгласен,но това е в идеалния случай.В реалния живот това се сбъдва за много малко хора.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th September 2005, 10:49
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

1500лв гориво за месец леко не ми се иска да вярвам да не караш трактор
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th September 2005, 12:20
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

от нещата написани от анонимния си правя извод че е на 19-20, сравнително интелигентно, но все още доста неопитно момче, което се е размечтало.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd September 2005, 02:04
vepal vepal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Rudozem
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до vepal
По подразбиране

И в къщи се оплакваха ,че за две коли вече сметката надхвърля 1200 лв .Така че не се учудвайте ,ако човека кара кола над 8 цилиндъра 800 литра гориво на месец не са нищо особено.Една проста сметка: среден разход 20л. на 100км => 1500 лв /2лв = 750 л.бензин ,
750л / 20л = 35,5л (разход на 100 км) х 100км = 3550 км за 1 месец.Може и да е вярно,но това е за висок клас автомбил.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd September 2005, 12:45
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

За да отпаднат всякакви съмнения по въпроса защо Госта харчи по 1500 лв. за гориво е най-добре да ни каже каква кола кара - например ако е някоя стара Волга или американска, те харчат по 25 - 30 л/100 км. Или просто човека пътува из цяла България.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd September 2005, 21:13
vepal vepal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Rudozem
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до vepal
По подразбиране

Едно време на дядо ладата харчеше 14/100 Нещо беше яко бъг-ясала.
Американските коли по мое мнение най -много харчат,защото там им са сравнително евтини горивата,може би наполовина по- ниски цени отколкото в България .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койискадабогатизвестен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:00.