IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th December 2007, 14:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

MariaVassileva, никой не отрича таланта на Лили Иванова.И не я плюя, а критикувам поведението й последните години, както съм критикувал и поведението на всяка една публична надута личност.Дали е Лили Иванова или Весела Бонева, за мен няма значение!Важното е да останеш с някакъв респект и към тези, които те слушат, защото изпълнителита са никой без публиката си!
и не бъди сигурна, че не съм направил и една хилядна от това, което са направили цитираните изпълнители.Това, че не знаеш не значи, че не съм.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th December 2007, 15:15
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

о.к., Reason - аз се подразних от ограничението да пускаме песни, които са на въпросните изпълнители. казваш:
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
самата песен не ми е проблем
ами никой тук не те товари с поведението на които и да било групи или певци. просто пускаме музичка (малко като тебе) може би ти ги асоциираш едното с другото и ти става гадно. в случай, че пак ти прилошее от някоя подобна песен веднага си пусни това, което на тебе ти харесва, или ако е във форума просто го подмини по-бързо, за да не задържаш вниманието си върху него

peace
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th December 2007, 16:42
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ето ти една песен на Лили Иванова, само че малко в ремикс:
http://www.vbox7.com/play:e61953cc

Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th December 2007, 16:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

а, мерси-колкото може, толкова пее ...... изпълнителя
предпочитам ето това участие
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28th December 2007, 17:30
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране


Кичка Бодурова - Докога
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th December 2007, 18:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Пея За Всички Приятели
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th December 2007, 21:33
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Всичко е хубаво,когато е с мярка.Може да си направил велики неща,но едно недостойно поведение на сцената или твое изказване е достатъчно да развали всичко.Като приказката с казана вкусна манджа и една лъжица...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 29th December 2007, 22:58
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Незнам как вие разбирате музиката, но аз определено не мога да си разваля мнението за един испълнител по тава какво е казал или направил докато е давал интервю или е бил в леглото с еди си кой си. Аз оценявам музиката по музиката, песента може да ми хареса или да не ми хареса само и единствено заради самата песен, а не защото ме дразни Лили Иванова например и от там и песента която испълнява....
Reason искам да ти кажа че Лили Иванова има защо да е надута, защото аман от такива като нас българите и в часност теб, които си мислят че не падат по- долу от Лили Иванова и че с малко повече късмет и ти можеш да си на нейно мяста- не е така! Това да не уважаваш ОГРОМНИЯ успех на една икона в световен план е обидно за Българщината.....
Най ми е болно когато хората злобеят или не разбират и не оценяват колко трудно и с колко труд, талант и воля хората постигат своите успехи.....
Мислиш ли че на Лила Иванова например и е лесно близо 70 години да слуша от знайни и незнайни хора всякакви квалификации по нейн адреси каква ли не пумия от думи....Защото на бай Пешо от 3-тия етаж му е най- лесно да си седи в панелката в Люлин и да си говори ли говори за тея дето ги дават по телевизора, и да обяснява на съседите си как едно време е написал 3 песни срещал се е на живо с Лилито. И на Лилито и било най- добре, защото и той едно време е имал възможността да стане каго нея- звезда като нея ама той не е поискал иначе това е най- лесното нещо на този свят!!!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 29th December 2007, 23:11
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Мили,не съм съгласна с теб.Не може да си отишъл на концерт,да си уважил този изпълнител,а той да излезе и да започне да псува публиката,а в частност и теб или да се разкрачва на сцената и да си показва бельото.Не мисля,че ще стоиш и ще се прехласваш само щото музиката му била хубава.Е, не знам за теб,но аз съм честолюбив човек и това би ме обидило и определено ще си тръгна.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th December 2007, 23:30
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Ама хора темичката беше за песни. Да казваме кои са ни любими, а не кои мразим. Ако искате ще направим и за тези които мразим, като с темата за рекламите. Аз от тука си слушам музика, защото обичам много старите БГ парчета, но на много от тях не знам имената, щото съм на 18 и тези песни не са били популярни никога през моя живот и няма откъде да ги знам. Аз също не харесвам поведението на Лили Иванова и песента "Ветрове" много ме дразни, но мисля, че не тука е мястото да обсъждаме това. Айде да си продължим с парчетата и да забравим всичко до тука.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вечнозеленибългарскипесни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:59.