IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 19th August 2013, 16:13
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Хайде да се отчета след първата си консултация във Варна - Заякова каза задължително 3 в 1 - обиране на кожа, повдигане /за мое учудване препоръча около 350 cc/ и коригиране на асиметрията. При това всичко в една операция - изглежда ми дооста трудно, но се надявам да има добра преценка за нещата.
Голяма част от настоящите ми гърди е само кожа и каза, че след като я изреже, ако сложи по-малък кубик, нямало да остана доволна от резултата. Вярвам й, защото съм чела, че се придържала към естествената визия...
Това, което много ми притесни е, че разрезът за обиране на кожа ще бъде тип <котва> при който белезите са доста неприятни. Тук имаше момичета с подобни корекции, ако не се лъжа Нелка... Може ли да ми изпратите снимки на лични, моляяя...
Аз живея в Сф., - кого бихте препоръчали, като се има предвид степента на сложност в моя случай. Връщам се през септември и до краяна месеца ми се иска да съм взела ревение при кого ще се оперирам. Самата операция планирам за октомври, ако котка не ми мине пътя, естествено....
Не знаех за този метод , до колкото знам Нелката е слагала първо имплантите и след 6 месеца (мисля беше) е правила повдигане , за пръв път чувам за такава методика 3в1
Отговори с цитат
  #772  
Стар 19th August 2013, 17:37
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Лелеее , че аз си ходя без сутиени , ужас ... не съм знаела ...
Случайно на някакъв щендер мернах Андреа по цици на една корица - смЕЕЕх голям.
Все едно не са Ильови творения, едни такива ръбати, особено дясната.
Доколкото чух от сестрите при престоя си, въпросната изобщо не понасяла сутиени по себе си, кво остава да спи с тях...

Последно редактирано от Бижу : 19th August 2013 на 17:40
Отговори с цитат
  #773  
Стар 19th August 2013, 17:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Хайде да се отчета след първата си консултация във Варна - Заякова каза задължително 3 в 1 - обиране на кожа, повдигане /за мое учудване препоръча около 350 cc/ и коригиране на асиметрията. При това всичко в една операция - изглежда ми дооста трудно, но се надявам да има добра преценка за нещата.
Голяма част от настоящите ми гърди е само кожа и каза, че след като я изреже, ако сложи по-малък кубик, нямало да остана доволна от резултата. Вярвам й, защото съм чела, че се придържала към естествената визия...
Това, което много ми притесни е, че разрезът за обиране на кожа ще бъде тип <котва> при който белезите са доста неприятни. Тук имаше момичета с подобни корекции, ако не се лъжа Нелка... Може ли да ми изпратите снимки на лични, моляяя...
Аз живея в Сф., - кого бихте препоръчали, като се има предвид степента на сложност в моя случай. Връщам се през септември и до краяна месеца ми се иска да съм взела ревение при кого ще се оперирам. Самата операция планирам за октомври, ако котка не ми мине пътя, естествено....
В София твоя доктор е Ильо Стоянов. Но той този тип операции май ги прави на два пъти без оскъпяване. Разбира се, трябва да направиш консултация с него.
Отговори с цитат
  #774  
Стар 19th August 2013, 18:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
От мазане с кремчета белега може да хлътне, защото кремчетата по принцип са за хора, които образуват келоидни (т.е. релефни и удебелени) белези. Според мен мажете с нещо регенериращо, като пантогел например. Има и един крем с екстракт от охлюви уж - Белекс - пиша "уж", защото не е скъп; но пък иначе се продава в аптеките само.
Инче взех си днеска този крем Белекс, но не за белезите от операцията, а за пигментните ми петна по лицето. А по принцип да ви попитам, въпреки че пак оспамвам темата, закъсах го от към пигментни петна. Преди верем ги сдобих от хормонален проблем и си ми остана от тогава едно голямо на челото. Но лятото, въпреки че се мажа с фактор 50+ пак си ми се появяват по цялото лице като лунички. Проучвам химичен пилинг за есента. Но има ли нещо, като процедура или козметика, която да знаете да действа.
Отговори с цитат
  #775  
Стар 19th August 2013, 18:05
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Случайно на някакъв щендер мернах Андреа по цици на една корица - смЕЕЕх голям.
Все едно не са Ильови творения, едни такива ръбати, особено дясната.
Доколкото чух от сестрите при престоя си, въпросната изобщо не понасяла сутиени по себе си, кво остава да спи с тях...
Аз спя със ... обаче ми е голям кеф през деня да си перкам без ...
Отговори с цитат
  #776  
Стар 20th August 2013, 08:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Инче взех си днеска този крем Белекс, но не за белезите от операцията, а за пигментните ми петна по лицето. А по принцип да ви попитам, въпреки че пак оспамвам темата, закъсах го от към пигментни петна. Преди верем ги сдобих от хормонален проблем и си ми остана от тогава едно голямо на челото. Но лятото, въпреки че се мажа с фактор 50+ пак си ми се появяват по цялото лице като лунички. Проучвам химичен пилинг за есента. Но има ли нещо, като процедура или козметика, която да знаете да действа.
Това с пигментациите е доста гадно. И аз имам по лицето, но да си призная, че само на морето си мажа лицето със слънцезащитен продукт. А пък от пролетта си се разхождам редовно по слънцето ... както и да е.
Шоки, имай предвид, че трябва да се мажеш 2-3 месеца по 2 пъти дневно (дано си упорита и редовна) и тогава вече ще ни кажеш мнение и резултат. Че белекса е ново и още нямаме отзиви, но много го хвалят. Успех.
Отговори с цитат
  #777  
Стар 20th August 2013, 08:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Това с пигментациите е доста гадно. И аз имам по лицето, но да си призная, че само на морето си мажа лицето със слънцезащитен продукт. А пък от пролетта си се разхождам редовно по слънцето ... както и да е.
Шоки, имай предвид, че трябва да се мажеш 2-3 месеца по 2 пъти дневно (дано си упорита и редовна) и тогава вече ще ни кажеш мнение и резултат. Че белекса е ново и още нямаме отзиви, но много го хвалят. Успех.
Ще се мажа Инче, въобще не е скъп така че мога спокойно да се мажа и повече време. Благодаря ти за инфото. Ти си много ценен източник за информация.
Отговори с цитат
  #778  
Стар 20th August 2013, 08:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Ще се мажа Инче, въобще не е скъп така че мога спокойно да се мажа и повече време. Благодаря ти за инфото. Ти си много ценен източник за информация.
Те това е професионалното изкривяване ... Благодаря ти, Шоки.
Отговори с цитат
  #779  
Стар 20th August 2013, 08:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Случайно на някакъв щендер мернах Андреа по цици на една корица - смЕЕЕх голям.
Все едно не са Ильови творения, едни такива ръбати, особено дясната.
Доколкото чух от сестрите при престоя си, въпросната изобщо не понасяла сутиени по себе си, кво остава да спи с тях...
Да,така се случва,ако не се пазят.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #780  
Стар 20th August 2013, 10:34
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Момичета, и аз мисля да си мажа белега с този Белекс, мисля че поне няма да ми навреди.
Шоки, от аптека ли си го купи или си го поръча?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:15.