IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 3rd September 2013, 10:00
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Най комфортно се чувствам с триумфа но няма как да го нося за излизане
Дааа,но стои страхотно на поло плълно прилепнало по тялото
Отговори с цитат
  #822  
Стар 3rd September 2013, 14:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
От скоро започнах да нося сутиени с банели , че и подплънки
нали все ми малеят и се чудя от къде да ги понадигна , посъбера та да изглеждат по големи ... обаче ме болят гърдите от банелите , създават ми дискомфорт , а си представям да спя с това чудо , по добре не си прави експерименти Дес
И аз съм така! Никога преди операцията не съм носила сутиени с толкова дебели подплънки, а сега нося! Мъка, мъка....
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #823  
Стар 3rd September 2013, 15:33
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
И аз съм така! Никога преди операцията не съм носила сутиени с толкова дебели подплънки, а сега нося! Мъка, мъка....
Това с размера на гърдите и устните си е някава болест , все ми малеят
имам чувството , че и 700 кубика да си сложа пак ще ми малеят , чудя се как се лекува тва нямам мирен ден ...

Последно редактирано от tyning : 3rd September 2013 на 15:39
Отговори с цитат
  #824  
Стар 3rd September 2013, 15:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Към Лидка и Тунинг - момичета с най-добри намерения ви го казвам, не искам да ме разберете погрешно. И двете явно имате някакъв друг психологически проблем, някаква неудовлетвореност ви гони и тя определено не е свързана с външния ви вид. И двете изглеждате много добре и гърдите ви са ГОЛЕМИ. колокот и по-големи да сложите, ако не излекувате това неудовлетворение се няма да сте доволни. Ако сложите по-големи гърди или пък устни ще станете абсолютно изкуствени гротески. То си е ваша работа де, тялото си е ваше, но ако искате безпристрастне страничен поглед еми вслушайте се в думите ми. Просто ще излезете от красивото и ще навлезете в кифленското и чалгарското.
Целувам ви и двете и ако не ви харесвах нямаше да си позволя да пиша това.
Отговори с цитат
  #825  
Стар 3rd September 2013, 18:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

То и аз да им кажа, че изглеждат страхотно, което си е истина, съм наясно, че това трудно ще повлияе на нечие решение и по добре, защото не искам да влияя на никой. На тунинг гърдите са и трепач и съм сигурен, че е харесвана жена, но тя поне е откровена и си казва, че това с размера и е като мания. Дано обаче по големият размер да не е за сметката на формата, която сега е много хубава.

Пфуу ся си мисля ако ида във фитнес залата и една такава жена с много големи бомби, вземе да се мота по уредите, много хора няма да могат да си направят качествена тренировка, щото е много важна концентрацията
Отговори с цитат
  #826  
Стар 3rd September 2013, 18:05
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Това с размера на гърдите и устните си е някава болест , все ми малеят
имам чувството , че и 700 кубика да си сложа пак ще ми малеят , чудя се как се лекува тва нямам мирен ден ...
И при мен е така...
Толкова малки ми се струват...или сбърках профила...или имах прекалено големи очаквания
Отговори с цитат
  #827  
Стар 4th September 2013, 10:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
И при мен е така...
Толкова малки ми се струват...или сбърках профила...или имах прекалено големи очаквания
Все едно чета себе си преди втората мамопластика при Стоянов.Не се лекува,защото не е болест,а просто нямате удовлетвореност от резултата.Всеки си има вкус,а като гледам ние трите сме максималистки
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #828  
Стар 4th September 2013, 11:21
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Всеки си има вкус,а като гледам ние трите сме максималистки
Тежко бреме е да си максималист , колкото и добре да се получи дадено нещо , без значение , какво е то , си казваш - можеше да стане и по добре ..липсва удовлетворение
Отговори с цитат
  #829  
Стар 4th September 2013, 12:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Тежко бреме е да си максималист , колкото и добре да се получи дадено нещо , без значение , какво е то , си казваш - можеше да стане и по добре ..липсва удовлетворение
Повярвай,че ако бяха толкова големи колкото искаш,сега нямаше да се води тази дискусия.Аз си седнах на гъза с 520к.,защото постигнах размера и резултата,който исках Да си максималист може да е по-трудно,но определено си заслужава Не съм от примиримите души,а напротив
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #830  
Стар 4th September 2013, 13:34
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте момичета за няколко дни изчетох целият ви форум и искам да ви изкажа благодарност за това че толкова ми помогнахте с целия стрес, който ми се беше образувал до преди това. Аз от няколко години искам да се подложа на операция за увеличаване на бюста и вече окончателно се престраших. Имам две записани консултаци, едната на 12ти при Енчев в София и на 16ти при Стоянов. Но четейки ви, мисля че се спрях на И.С. Пак ще отида и при двамата да им чуя мнението, но го усещам, че клоня към Стоянов и няма да сбъркам. Единственият по-голям проблем, който имам е че приятелят ми изобщо е против да си пипам гърдите и не мога да ви опиша, колко разговори, колко пъти се опитвах да обясна как се чувствам, а той дори йаза, че имам проблеми, който са за психолог, като не виждам колко хубави гърди имам(гърдите са ми стегнати, но малки, иначе аз съм висока 167 и съм 45кг). Не ми е грозно или никой мъж не ме върнал заради това хахаха, но аз винаги съм искала да нося по женствени дрехи и да не се съобразявам с това че вс ми виси, а няма да ви обяснявам какъв ад и депресия е като влезна в магазин за бельо ( сигурна съм, че много от вас ще ме разберете). До сега нямам красиво, вс се съобразява с това да е с големи подплънки и от към фирми и модели съм ограничена. И накрая нещо се пречупи в мен след това лято и заяви сериозно, че ноември ( надявам се има свободен час) ще насроча операцията. И ще се вслушам в лекаря си за кубиците и че няма да слагам много големи. Благодаря ви още веднъж. Трудно е без подкрепа от любимия човек и като той постоянно ми обяснява, че накрая ще са грозни и няма да ми харесват, а връщане назад нямало.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.