IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th December 2008, 09:51
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Thomi, устните ти са прекрасни.Само за усмивки и целувки...
Желая ти само хубави емоции и много предпразнично настроение!!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th December 2008, 23:12
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Момичета днес на работа влезе една клиентка с правени устни ,много ми харесаха и не се стърпях да я питам .. Каза ми ,че се е правила при д-р Кориан в клиника "Ел Масри" (става дима за Бургас) с някакъв френски филър за 8 месеца мисля беше но не му знаеше с точност името .. питах я кога и е поставян филъра и тя каза ,че през август ..а устната и беше доста подутичка с една ампула горе и съвсем малко долу .. цената била 400лв +20лв за обезболяващо ... доста по евтино от другаде .. значи има филъри който наистина са хубави имам предвид временни филъри .. уф не знам ама се зарадвах много като ми каза от кога е боцната и има пак устни и то да си личат ..и бяха доста добре моделирани в профил бе беше като пате ... сега съм се навила за лятото да слагам при него като се надявам и да не вдигне цената .. ама и да я вдигне пусти мерак ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th December 2008, 23:12
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Момичета днес на работа влезе една клиентка с правени устни ,много ми харесаха и не се стърпях да я питам .. Каза ми ,че се е правила при д-р Кориан в клиника "Ел Масри" (става дума за Бургас) с някакъв френски филър за 8 месеца мисля беше но не му знаеше с точност името .. питах я кога и е поставян филъра и тя каза ,че през август ..а устната и беше доста подутичка с една ампула горе и съвсем малко долу .. цената била 400лв +20лв за обезболяващо ... доста по евтино от другаде .. значи има филъри който наистина са хубави имам предвид временни филъри .. уф не знам ама се зарадвах много като ми каза от кога е боцната и има пак устни и то да си личат ..и бяха доста добре моделирани в профил бе беше като пате ... сега съм се навила за лятото да слагам при него като се надявам и да не вдигне цената .. ама и да я вдигне пусти мерак ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th December 2008, 23:29
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Кейс, не искам да съм скептик, ама тя дори не знае с какво са й напълнили устата. Та не знам, това че още стои не е гаранция, че е нещо хубаво ( в смисъл не се знае колко е безопасно) Жалко, че им е толкова постен сайта, нищо конкретно не пише.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th December 2008, 07:51
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Еми ,да не знам защо някои хора не се интересуват какво им се инжектира ,защото преди като бях питала Силвия от биг брадър още като водеше "Какво искат жените " по жтв с какво са и правили устните ,че вече толкова време 9 месеца почти не бяха мръднали и тя ми отговори ,че не знае името на филъра само каза ,че бил за 12месеца .. Тази ,жена я питах да не е силикон и тя ми отговори ,че силикон поставяли само в Сф . ама и то си личеше ,че не е силикон в профил не беше като пате и при говор стоеше естествено устната не като на Иванина от бб4 (сетих се за нея сега ) ..ами не знам аз смятам да рискувам ще събирам и още инфо де ама така се зарадвах вчера ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th December 2008, 12:34
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Ако разбереш какво е, пиши
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th December 2008, 13:03
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

тази истерия за големи устни не мога и не мога да я разбера
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th December 2008, 14:46
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
тази истерия за големи устни не мога и не мога да я разбера
въпрос на личен вкус аз харесвам големи устни и мога да се радвам на естествени такива :P
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th December 2008, 14:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Цитирай:
Първоначално написано от karamela
тази истерия за големи устни не мога и не мога да я разбера
въпрос на личен вкус аз харесвам големи устни и мога да се радвам на естествени такива :P
Тя също си има такива - огромни и сочни.... Затова не я разбира
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th December 2008, 15:09
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

ако сложа ярко 4ервило се вижда само една уста...и това ако е секси
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: устнитенавашитемечти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.