IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 16th April 2008, 22:44
rapuncelle2680 rapuncelle2680 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране Споделено

Здравейте,

Следя редовно форума и наистина се радвам за все по-големите успехи на "престрашилите се" да пробват Супер Слим.
Искам да споделя с вас нещо много важно, е, поне за мен - днес свалих 30-ият си килограм. За мен това е невероятно постижение.
Но другото още по-невероятно постижение е - НЯМА YO-YO ЕФЕКТ!
Вече изпробвах дали, ако хапвам неконтролирано, ще върна част от килограмите.
Е, мили дами, Еврика - СПРАВИХМЕ СЕ С ЙО-ЙО ЕФЕКТА!
Желая успех на всички. Пишете ми, ако имате желание.
Още веднъж - УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 17th April 2008, 10:28
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Споделено

Цитирай:
Първоначално написано от rapuncelle2680
Вече изпробвах дали, ако хапвам неконтролирано, ще върна част от килограмите.
колко дни яде неконтролирано, без да пиеш хапчето, пък не качи нищо?
Отговори с цитат
  #123  
Стар 17th April 2008, 14:15
4o4eto 4o4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране Re: Споделено

Откакто прочетох твойте отзиви, следя много стриктно какво пишеш и стигам до извода, че подвеждаш всички, които се опитват да разберат нещо важно по темата. Не е възможно всичкото това да е истина. Кога успя да изпиеш три опаковки, да ходиш на лекар и той да установи, че всичко е наред. Беше написала че 2 месеца поред сваляш по 25 кг т.е. 50 кг, а не общо 25 кг, сега пък след третата опаковка си свалила 30 кг и както си тръгнала след още 2 месеца ще бъдеш една сянка.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 19th April 2008, 16:58
jovito jovito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

аз също поръчах хапчетата и вече втори ден ги пия и наистина съм свалила 1.5 кг сигурно понеже нямам никакав апетит и не ям нищо макар че едва ли може да се изкара дълго така. нямам никакви странични ефекти надявам се така да остане искам да кажа, че това за липсата на йо-йо ефект са глупости. Декември бях пила 5 хапчета и килограмите, които свалих си ги върнах. но пък си ядях пак нормално Извода е, че не може да се свалят и запазят килограми без лишения както и да го погледнеш.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 20th April 2008, 07:52
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Mnenie

Цитирай:
Първоначално написано от rapuncelle2680
Преди 3 месеца т.е. в началото на 2008 г. аз бях с внушителните килограми 120......Взех ги и започнах да ги пия редовно. Е, сега съм 70 кг!!!!! И това не е шега. Първият месец свалих 25 кг, почивах 1 месец и отново започнах, като свалих още 25 кг с вторият курс хапчета.
след 20 дни...
Цитирай:
Първоначално написано от rapuncelle2680
... днес свалих 30-ият си килограм...
ок, ама в крайна сметка колко свали?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 20th April 2008, 11:13
jane_115 jane_115 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 4
По подразбиране

И аз да се включа с мнение.Пия хапчетата от 7 дни и съм свалила 2,5 кг. и съм н аседмото небе от щастие.Пробвала съм какво ли не и единствено с една диета успях да сваля малко килограми,но беше много трудно.Сега се чувствам прекрасно единствения страничен ефект е че постоянно се прозявам,а не ми се спи.Има и хубаво действие че ми дава много енергия и от малко сън се наспивам и това е супер защото преди и 12 часа сън пак не ми стигаха а сега 7 са ми предостатъчни.Искам само да попитам от къде разбрахте че се пият 1 месец и после 1 месец почивка?
Отговори с цитат
  #127  
Стар 21st April 2008, 12:28
mimiki mimiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте пак!
чета тук мненията и въпросите ви и ми е доста забавно и интересно и приятно.
аз също ги пиех и в началото преди да ги взема бях доста скептична. за месец и нещо съм свалила около 8-9 кг като това е различно защото пия много течности и зависи кога съм се мерила. Все още не съм убедена доколко не вредят на здравето, но пък за сметка на това е много приятно когато ти казват хората " Ама ти си се стопила, много добре изглеждаш, сега си както преи" и т.н. Държа да отбележа че бях 55кг и след като се ожених и забременях стигнах тамън 75, след което върнах до 67-71 като имаше едно непрекъснато качване и сваляне.
след третата седмица обаче свалянето на кг е много по-бавно отколкото в началото (за тези, които сега ги пият-ще видите че ще свалите поне 4-5 кг през първите 10 дни. Сега не взимам всеки ден хаповете, но и апетитът ми не е така убит като в началото. Все пак мога да кажа че съм доволна откъм резултатите
Отговори с цитат
  #128  
Стар 22nd April 2008, 20:32
Nayia Nayia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

И аз искам да помоля за телефон за поръчка.
Благодря
Отговори с цитат
  #129  
Стар 23rd April 2008, 13:56
4o4eto 4o4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Препоръчвам на всички най доброжелателно, след като спрат с употребата на препарата да си направят изследвания, но по - подробни. Ще се въздържа от коментари, защото всеки е индивидуален. Наложи ми се да правя изследвания, даже с влизане в болница и понеже знам как ме разнищиха Ви го препоръчвам. Иначе не отричам, че се отслабва, но е важно с цената на какво. Лично аз къде с нежелание за ядене, къде с неспазване на никакви диети стоя с 9 кг по - малко, откакто ги пих и сега съм 72 кг.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 23rd April 2008, 15:07
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Еми ако става въпрос за такъв продукт то на EST продукта Suppressor е много по подходящ защото подтиска чувството на глад при диета. Не предизвиква чувство на жажда и главоболие, а и не е лекарствено средство. Всичко е игра с мозъка и сигналите които му изпраща стомахът.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.