IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 24th April 2008, 13:55
Dena Dena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

kroexist, можеш ли да кажеш повече за този продукт? Аз се отказах, няма да поръчвам Съпер- слим, реших че здравето ми е най- важно!
__________________
Moята игра: http://www.mondocuisto.com/?r=63277
Отговори с цитат
  #132  
Стар 24th April 2008, 14:08
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Еми продукта е много добър и няма странични ефекти. Както знаеш глада е функця на сигналите пуснати към мозъка от стомахът. В 90% от случаите ако работиш в натоварена среда с много стрес си склонна да наддадеш излишно тегло и причината се крие в Кортизола, хормон оттделящ се при внезапната поява на стрес. Това забавя метаболизма и причинява качването на ненужни килограни. SUPPRESSOR-ът действа в две мног фундаментални насоки ако сте решили да комбинирате диета и хранителни добавки. Първо подтиска чувството на глад и второ подтиска продукцията на Кортизол, така че да не се получава забавяне на метаболизма. Ако имаш други въпроси пиши...
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #133  
Стар 27th April 2008, 10:32
p0wergirl p0wergirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! До сега съм изпила една опаковка от Superslim и съм много доволна. Свалих 8 килограма, които доста ми личат. Сега следвам схемата и един месец трябва да ги пия през ден. След това трябва да се направи почивка един месец . За страничните ефекти какво да ви кажа - имам доста енергия, което е добре, защото от началото на тази седмица започнах да спортувам ( 1 седмично аеробика, 1 -тае-бо и 1 път седмично пилатес, започнах и интензивен курс с антицелулитни препарати ) нямам проблеми с прекомерно потене, бързо се наспивам, а попринцип съм голяма поспаланка . Изключително важно е да се пие много вода и никакъв алкохол. В началото не пиех достатъчно вода . Сега изпивам минимално по 1.5 л. на ден, като избягвам газирани напитки и натурални сокове, които са пълни с консерванти . Важно е да се отбележи, че чашката кафе не се брой за изпита течност, затова не я прибавайте към дневната дажба от течности. . След празниците обещавам да си пусна едни кръвни изследвания и ще кажа дали има нещо притеснително в тях.
P.S Ако някой си е правил изследвания вече нека да споделя резултатите с мен, може и на лична
Отговори с цитат
  #134  
Стар 28th April 2008, 19:48
p0wergirl p0wergirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

mush2rush ти колко килца си? Дай-малко повече информация за това което твърдиш, защото от линка не става много ясно дали са същите хапчета. С подобно име можеш да намериш милиони варианти. Не защитавам хапчетата, но мисля че трябва да има повече информация в защита.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 29th April 2008, 06:45
intense intense не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, вече две седмици взимам Супер слим. Като за отчет до момента съм -8кг. И при мен я има жаждата, но за разлика от вас не чувствам тази енергия, имаше я първите дни, спях по 3 часа на нощ, но сега си спя нормално.
Направо издивях, като прочетох на какви цени ги купувате, мен здраво ме наовариха, платих ги на 160лв Идва ми да му извия врата на тоя дето ми ги продаде Но, аз съм си за Както и да е ....
Не вярвах, че ще намеря нещо в нета за тях, особено, като се има предвид незнайният им произход.
Искам и аз да помоля за телефон на цените, които цитирате.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 29th April 2008, 10:45
4o4eto 4o4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Това, което пише mush2rush сигурно е вярно, защото вече ми мина през главата и сега давам пари за лекарства.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 4th May 2008, 19:18
asix asix не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,МОЛЯ някой да ми напише телефона на който да си поръчам супер слим за 40 лв.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 5th May 2008, 09:55
NVIDIA NVIDIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: SOFIA
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до NVIDIA
По подразбиране

Здравеите,доста четох за SUPER SLIM и мисля че има ефект МНОГО МОЛЯ АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТЕЛЕФОН НА КОИТО МОГА ДА СИ ГИ ПОРЬЧАМ НА ЦЕНА ОТ 40лв.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ!!!!!!
Отговори с цитат
  #139  
Стар 5th May 2008, 10:46
NVIDIA NVIDIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: SOFIA
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до NVIDIA
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dtra
Благодаря на всички, които ми изпратиха тел.
До края на седмицата няма да съм в София, но другата ще го поръчам и ще съобща какви са посигнатите резултати!
МОЛЯ ВИ ДАИТЕ ТЕЛЕФОНЧЕ НА КОЕТО ДА СИ ПОРЪЧАМ И АЗ???БЛАГОДАРЯ БИ ПРЕДЖАРИТЕЛНО
Отговори с цитат
  #140  
Стар 5th May 2008, 19:13
izzzzi izzzzi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране telefon

0885200536
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:59.