IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 16th October 2008, 19:11
ninacvetanova13 ninacvetanova13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Стига момичета ,всички тези странични ефекти са плод на вашето внушение,чуствам се перфектно,а самочуствието-найстина съм жена и то каква,а съм на 40....
Отговори с цитат
  #192  
Стар 21st October 2008, 11:56
deisy deisy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

момичета аз свалих след 6 хапчета - 3 кг. и то първо в областа на корема , направо ми олекнаха панталоните , после ги спрях ,така и не изпих повече от 6 . Това беше някъде през август - сега 2 месеца по късно - аз съм с 3 кг отгоре -т.е това което свалих плюс 3. Незнам дали е от лекарствата , но сега ги започнах пак защото не се трае.Иначе изтръпването и световъртежа си го имам.Сега мисля да направя курс от 15 дни.Иначе съм на път да ги преведат от китай и да ми кажат има ли ги там, и въобще какво е положението.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 28th October 2008, 23:52
marichka marichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: karlovo
Мнения: 13
По подразбиране

Мили дами,отдавна не бях влизала във форума,за тези които не са го прочели целия-аз съм момичето,което получи изменение в едната клапа на сърцето,вследствие приема на "чудотворните и неповторими по рода си SUPER SLIM".Случи се преди около половин година,за щастие вече съм добре.Но сега чета вашите изказвания и се чудя защо тези капсули все още не са забранени напълно и хората могат да си ги набавят отнякъде.Разбирам че всеки има право да избира как да си разваля здравето,всеки си има глава на раменете,но понякога не я ползваме по правилния начин.Радвам се за 40-годишната госпожа,която се чувства перфектно,но струва ли си да си екпериментираме здравето при положение че има и други начини за отслабване-фитнес например???????Ефикасно,здрав ословно,много по евтино...Искам да ви призная че не само си възвърнах предишното тегло за тези 5месеца от спирането на таблетките,ами съм отгоре с 3 кг,за сега.Исках да се възстановя малко мисля че вече съм готова да се пробвам с упражнения,движение и фитнес.Казвам късмет на всички,без значение по какъв начин са решили да се борят с килограмите,но моля ви хора НЕ РАЗБИВАИТЕ С ЛЕКА РЪКА,ТОВА,КОЕТО НИ Е ДАДЕНО ОТ ПЪРВИЯ НИ ДЕН НА ТОЗИ СВЯТ---ЗДРАВЕТО,ЗАЩОТО САМО КОГАТО ГО ИЗГУБИМ ОЦЕНЯВАМЕ КОЛКО МНОГО СМЕ ИМАЛИ!
Отговори с цитат
  #194  
Стар 29th October 2008, 10:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

а как разбраха, че това изменение на клапата е именно в резултат на приема на въпросните хапчета?
Отговори с цитат
  #195  
Стар 3rd November 2008, 11:32
STEIISI1 STEIISI1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране стеииси

Привет на вси4ки пиа супр слим ве4е 1 месец от сриада по4вам втора опаковка ,спиа си иам си си4ко ми е ок . Само 4е ми се слу4и не6то странно когато ги по4нах биах писала скаипа си и исках ниакои дами даде тел. за враска зада си пора4ам една жена ме намери по скаипа и ми наговори такива страхотии 4е ако биах с по лабилна психика 6тиах сигорно дасе ошашава)) по4на дами обиасниава как ги пила по4ти два месеца имала кви ли не проблеми казами как циал месец небила спала ( ОМГ) ( КАК СТАВА ТВА НЕЗНАМ ) )) била полудиала неговорела вобште неискала да говори с никои седиала си само в кашти и разни такижа ужасии дави кажа видиах иа на камерата нормална жена си беше зашто и трябваше да ми наговори такива ужасии незнам иавно видиа 4е неи се вразвам особено и пове4е немие писала ) тва е засега от мен )
Отговори с цитат
  #196  
Стар 11th November 2008, 13:51
marichka marichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: karlovo
Мнения: 13
По подразбиране

Ами bimbi,разбраха след хиляди изследвания и кардиограми.При положение че не съм имала проблеми със сърцето или някакви други,питаха ме дали не съм взимала някакви таблетки и когато разбраха за тези,никой от лекарите не се изненада за състоянието ми.Беше ми изнесена лекция за тези хапчета и тогава разбрах че е имало хиляди други като мен след приема им,а за нещастие е имало и много смъртни случаи,затова са били забранени и затова сега ги няма в аптеките,някой да си е задавал този въпрос?????????При някои хора организма реагира много бързо на таблетките,както в моя случай,само за около месец,а при други последствията могат да доидат и след година или повече,но е сигурно че рано или късно те се появяват.Не искам да плаша никой,само казвам истината,пък който иска да вярва.Аз знам през какво преминах,просто се опитвам да предпазя други,а всеки сам решава дали ще се вслуша.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 11th November 2008, 15:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

хиляди като теб, че и смъртни случаи...защо никъде нищо не пише за подобни случаи? а и все си мисля, че за да се увреди клапа на сърцето, трябва малко повече време...не че много разбирам де, нямам медицинско образование
всъщност как се установява това изменение, с рентгенова снимка, кардиограма, или...? /сори ако ми е тъп въпроса, ама освен за раждане, за друго не съм припарвала покрай болница/
Отговори с цитат
  #198  
Стар 12th November 2008, 23:20
marichka marichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: karlovo
Мнения: 13
По подразбиране

Според мен е най-добре да кажеш "пази Боже",ako си решила да ги пиеш-късмет ти желая.Радвам се че не ти се е налагало да ходиш по болници,дано да не ти се налага и за напред.Незнам какво ми намекваш,и не знам дали знаеш доколко и как може да навреди неправилна комбинация от несъвместими медикаменти,а тук(в Супер Слим)дори не са медикаменти,говорим за наркотични вещества(надявам се си прочела целия форум),всеизвестно е,че всички средства за отслабване от рода на Супер Слим съдържат опиати,наркотици и какви ли още не съставки,които да подтискат глада и да катализират метаболизма!Подробно можеш да потърсиш инфо в английски и френски сайтове,където този и подобни препарати са проучени много добре и резултатите са в техен ущърб!Дори без да си вземал нещо от рода на опиати,още при 1-я прием не ти е нужен опит да разбереш,че си като надрусан,не като а си си надрусан и не знаеш къде си,а сърцето е органа който се натоварва най-много.Така че прави си изводи......
Отговори с цитат
  #199  
Стар 13th November 2008, 15:12
4o4eto 4o4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране 4о4ето

Отдавна не бях влизала във форума и днес реших да видя как се развиват нещата тук. Оказва се, че все още има наивни жени, които дори не си правят труда преди да започнат употребата на препарата да прочетат мненията на такива, които са го ползвали. Аз също мога да кажа, че пострадах от тях, вече съм го споменала тук /във форума/, че влязах в болница дори. За клапи на сърцето не знам, но този пулс 120, който получих тогава и не можах да го нормализирам близо месец с хапчета вероятно беше отражение от препарата. Да не говориме, че по същото време ходех и сега продължавам да ходя по 3 пъти в седмицата на народни танци и въпреки натоварването повече от70 пулс не съм имала. Аз не пия алкохол, но в болницата ме питаха, защото съм имала петна на ч.дроб. Така, че решението си е Ваше мили дами. Всички искаме да изглеждаме добре, но не е редно с цената на всичко. Все пак един живот живеем.
Накрая искам да изразя възмущението си от тези, които освен, че не пишат само на кирилица но и на латиница в една дума, но и пишат както говорят /на жаргон/, направо е отчайващо. Това обаче не е тема за този форум.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 13th November 2008, 21:31
marichka marichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: karlovo
Мнения: 13
По подразбиране

Ами явно че всеки получава удара в слабото си място,аз нямам петна на черния дроб.Надявам се че вече си добре(Чочето имам впредвид).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:31.