IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 9th March 2008, 21:29
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Аз също смятам да започна да ги пия.преди годин съм пила мазиндол и бях много доволна. Много се радвам че изкочиха хапчета които приличат на тях.Щом имат същия ефект предполагам че съдържат същата съставка сибутрамин,която я има и в мазиндола и редуктила. Всащност ако някой има в наличност мазиндол,да ми пише защото много искам пак да ги пия,а няма кой да ми ги изпише. Благодаря ви предварително!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 11th March 2008, 12:02
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране аз хубаво ще ги почвам,ама не мога да си ги поръчам:(

Искам да започна да пия тези таблетки,а ми казаха че ги нямало в наличност ако някой може да ми помогне и да ми каже къде да ги поръчам на др място ще съм му много задължена.МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 12th March 2008, 10:01
mimiki mimiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Ако някой има повече опит с таблетките, моля да ми каже дали е нормално след първата седмица да има застой в свалянето на килата. Защото аз от около два дни не съм мръднала
Отговори с цитат
  #54  
Стар 12th March 2008, 11:03
4o4eto 4o4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране 4o4eto

Колко си свалила досега и когато се храниш какво ядеш? Пие се много вода, а алкохол и газирано нито капка. Но при всяка диета първата седмица е с много свалянето, после започваи да сваляш по 500-700 гр на ден.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 12th March 2008, 14:28
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране БЛАГОДАРЯ!!!

Благодаря ви че ми пратихте телефона.Днес си ги поръчах и от утре ще ги пия!!!УРА
Отговори с цитат
  #56  
Стар 12th March 2008, 14:31
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Ще пиша пак какъв е ефекта им и дали ми действат. като гледам бая хора са доволни.Надявам се да ми помогнат.Имам и въпрос: като смъкнете килограми и спрете да ги пиете,лесно ли се качват после? Спазвате ли някаква строга диета след края на приема?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th March 2008, 16:04
mimiki mimiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Свалила съм 3кг и нещо, почти не ям. Но ако 500гр на ден е бавно сваляне, то аз много бих се радвала така бавничко да си свалям
Отговори с цитат
  #58  
Стар 13th March 2008, 16:16
Ally Ally не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 38
По подразбиране

според мен по-добре е да сме дебели, отколкото дапием нещо, което можеда навреди на здравето ни. А и не ми се вижда много здравословно да се свалят 6 кг. за 18 дни - май толкова каза момичето,че е свалило.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th March 2008, 20:56
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Аз смятам че да си пълен е адски нездравословно и се отразява не само на здравето (физически) а и психически. Наднорменото тегло е един от бичовете на 21век и според мен трябва хората по всякакъв начин да се борят с него!За съжаление повечето хора нямат достатъчна воля сами да спрат да ядат и приемат медикаменти (което показва че искат да се справят с проблема),а има и такива които просто продължават да си ядат и да се самозалъгват че това е по-полезно от диети и хапчета.Аз от днес пия тези хапчета и вече съм доволна.Апетита ми рязко спадна и смятам че ще има добър резултат. Така че мили дами не се чудете и депресирайте,ами пробвайте нещо ново.Това не е реклама на хапчетата-след седмица може и да направя такава ако си заслужават
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14th March 2008, 11:27
mm3 mm3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и аз чувам от познати хубави отзиви за тези хапчета и искам да Ви помоля за тел. от където да ги поръчам.Както и да ме насочите някъде да прочета повече информация за хапчетата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:13.