IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 14th March 2008, 16:05
enigma_r enigma_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране

искам да попитам,някоя от вас има ли пробелми с цикъла,след като е пила супер слим
Отговори с цитат
  #62  
Стар 14th March 2008, 20:43
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

За какви точно проблеми говориш? Та да знам какво да очаквам...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 15th March 2008, 20:38
neobrazovana neobrazovana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Ами аз съм пила хапчетата 4 дни ...незнам дали това се отразява на цикъла ми,но ми закъснява вече с 4 5 дни!При вас какво е положението???
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15th March 2008, 22:43
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Aми не знам...на мен този месец ми закаснява бая,но не е свързано с хапчетата (или с бременност) най-вероятно от притеснения,та не мога да дам точно мнение по въпроса,но смятам че влияние оказват не самите хапчета,а по-строгата диета (ако си се подложила на такава).
Отговори с цитат
  #65  
Стар 16th March 2008, 13:47
mm3 mm3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Чувала съм и на други познати цикъла да закъснява след като са пили хапчета.Тези хапчета не са ли същите като китайските ЛидаДаудаухуа.Гледам,че и те са насъщия принцип.На мен утре ще ми донесат ама сега се чудя кои от двата вида да пия.Лида или тези.Моля ако някой има информация имат ли двата вида някаква разлика.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 16th March 2008, 14:20
enigma_r enigma_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране

не искам да всявам паника,но пия хапчетата вече 31 дни.доволна съм от резултата,защтото свалих 11 кг. без никакви усилия.единствения проблем ми беше закъснение на цикъла от около седмица.но сега всичко е наред-дойде)))))))))не знам обацхе дали се дължи на хапчетата или на пренапрежение,но все пак бъдете подготвени!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th March 2008, 13:21
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Свалянето на 11кг за 1 месец не е никак здравословно! Според специалистите, повече от 4кг/месец си е опасно за здравето! Така че внимавайте какво пиете и как ви се отразява. Щом стигате до закъснение на цикъла,сещате ли как си разстройвате организма? Има и по-щадящи начини,които да свалят по-бавно,но пък е по-добре за здравето.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18th March 2008, 14:46
4o4eto 4o4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране 4o4eto

Как сте момичета? Може ли да Ви посъветвам нещо? Пийте ги хапчетата но поне през ден и направете малко усилия , че като ги спреме, какво ще правиме?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18th March 2008, 21:29
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Вече ги пия от 5 дни и се чувствам страхотно!!! пие ми се повече вода ДА,не ми се спи много ДА,но пък съм пълна с енергия и определено има ефект.Не знам колко съм смъкнала,защото не съм се теглила,но виждам разлика във дрехите си и те никога не ме лъжат.Ще поизчакам още малко и тогава ще се притегля. За тези които се чудят за хапчетата а другите,които вече ги пият от повече време да кажат какви са резултатите.Ще съм благодарна!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 19th March 2008, 18:58
benyxaxa benyxaxa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
По подразбиране относно:супер слим

моля да ми дадете телефон за връзка за "супер слим " на цена 40 лв
за да мога да поръчам и аз?благодаря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.