IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 19th March 2008, 19:21
pukan4e pukan4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до pukan4e
По подразбиране

такаааа про4етох цялата тема, първо само за редуктила ще вметна, 4е съдържа съставка, на която най-разбираемото определение е - вид амфетамин, който поради някаква случайност е забранен в щатите.
а относно "билковите" хапчета, които не се продават в аптеките, с които не се пие алкохол, получава се енергия, отслабва се супер бързо, ожаднява се, водят до липса на апетит и ви обливат топли и студени вълни, мога само да кажа на тези, които ги пият, да отидат при хирург да им присади поне някакъв мозък....
Отговори с цитат
  #72  
Стар 19th March 2008, 19:50
neobrazovana neobrazovana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Добре че ги спрях на време...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 19th March 2008, 23:54
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Аз също смятам че не са 100% полезни тези хапчета,но при кои хапчета е така...помагат за едно, а вредят на друго и все пак смятам че е по-важно ползата да е по-голяма от колкото вредата. Да вземем например ТАБЕКС-помагат за да се спре тютюнопушенето,но дали не вредят някъде другаде по тялото ни?! А затлъстяването?!Дали не е същия враг на организма както и пушенето?!Не вярвам че има някой в този форум който да се самозалъгва че тези таблетки са безвредни,но смятам че ако помагат по предназначение,значи не са толкова вредни.Всяко нещо с което се злоупотребява пречи-дори витамините.Така че ако не се прекалява с диетите (от хапчетат не се отслабва,а по-скоро от гладната диета която ти позволяват да направиш) няма да има проблем.Естествено че здравето е преди всичко и всеки сам решава за себеси.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 20th March 2008, 00:53
pukan4e pukan4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до pukan4e
По подразбиране

обаче от странични ефекти до странични ефекти има огромна разлика, а ако някой не ме е разбрал, намеквам за така наречените амфетамини, колкото и широко понятие да е това няма значение...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 20th March 2008, 08:00
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

За различните лекарства се използват различни съставки,ако са в достатъчно умерени количества не вредят койзнае колко.За повечето видове лекарства се използва и змийска отрова,но никой не тръби СПРЕТЕ не ги пийте ще пострадате от отровата на змията!!!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 20th March 2008, 13:22
jelence jelence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 3
По подразбиране

При мен почти няма странични ефекти освен подтиснатия апетит, което си е съвсем търсен ефект на продукта Жаждата беше голяма само първите няколко дни. обаче силното действие не може да се дължи само на билкови и плодови екстракти. Има си и активни съставки, но ме съмнява някоя от тях дори бегло да наподобява вид амфетамин.
колкото до забраната за алкохол - не ми се струва никак скандално. Но не мисля че е нормално да се отслабва толкова драстично и в същото време да не ви свърта, да се потитеи да ви пресъхва устата и да треперите. Такива странични ефекти са меко казано плашещи, а и не се споменават от производителя. Тъй като вносителите са различни и никой не може да ти каже твоите хапчета от коя от всички фирми са произведени, съществува немалката вероятност да говорим за хапчета с различен състав. В америка се изкарват доста пари от продажбата на капсули с разни примеси които не искам и да знам какви са. Не е изключено при някои от бг дистрибуторите да са попаднали капсули с нечисто съдържание, просто гаранция няма. Затова наистина внимавайте. Аз лично не бих рискувала да си закупя втора опаковка и ги пия на почивки.

Въпрос: ако отворите капсулката какъв цвят е прахчето вътре?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 20th March 2008, 14:24
4o4eto 4o4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране 4o4eto

Да Ви кажа, аз почти винаги когато ми се наложи да пия лекарства не си ги купувам всичките или изобщо не си ги купувам. Не ми е приятно да ги пия, а по-важното за това мое решение е, че съм чувала от устата на лекар, че медикаментите не лекуват, успокояват нещата временно, по-скоро това си било чист бизнес
Отговори с цитат
  #78  
Стар 21st March 2008, 16:57
Ally Ally не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Вие луди ли сте?!!!!!!! Ясно е, че това е реклама! Да свалиш 6 кг за 18 дни си е убийства! Кой знае какво си е направило на стомахатовамомиче, ако изобщо нещо е свалило, де! Аз съм почти сигурна, че това е реклама
Отговори с цитат
  #79  
Стар 22nd March 2008, 00:58
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Аз пия и алкохол и въпреки това хапчетата не ми пречат.Доволна съм!Колкото до рекламата и аз смятах че е такава,но като поразгледах мненията се замислих и прецених че ако е просто реклама няма да има толкова доволни.Но всеки си знае...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 22nd March 2008, 19:49
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране Re: neli_yotova

Цитирай:
Първоначално написано от puhkavelka
ефекта е че сам с 28 кг по малко с две опаковки,незнам какво ще става но се чуствам страхотно за сега,по наптам незнам ,пих една опаковка и почивах 2 месеца ,после пих още една и сега почивам пак, ще си взема и трета ,но нея ще е пия през ден защото препоръчват да не се спират изведъж.
Това всичко което казваш е много хубаво!!!
Само не се заблуждавайте, че е безвредно, щом нещо такова има толкова странични и бързи ефекги има нещо което е не е както трябва....
Ти си прец.енила, че килограмите са по- вредни от хапчето........въпрос на избор..........
Щом нямаш волята да отслабнеш като не ядеш толкова много и спортуваш, твой избор............
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:26.