IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th October 2009, 21:26
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
че най добри са Джамбазов и Цветков
Ако говориш за Цветков от ВМА, по-добре недей .
От него има доста съсипани съдби.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 31st October 2009, 20:24
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране Re: Мислете !

Цитирай:
Първоначално написано от buratino
Разбрах,че тук при него идват за ринопластики хора от цяла България.
Само тук искам да те поправя - от цяла България и света
Зачети се и ще видиш колко много сме прекосили граници и океана за да се оперираме при Джамбазов

На авторката на темата пожелавам успех.
Погледни и темата за снимки, там ще видиш "преди" и "след"
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd November 2009, 09:49
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
на мен не ми е направило такова впечатление, защото обикновено тези които си оправят гърбичките, си оправят и върха и ноздрите и си стесняват самия нос. Даже според мен още по-добре че нямаш гърбичка, щото може би няма да ти го чупят. Но не знам, не съм експерт въобще, тук има момичета, коит са с по 3-4 ринопластики и много са чели и четат. На като гледам ти добре си се насочила към Джамбазов. Аз например от целия форум стигнах до извода, че най добри са Джамбазов и Цветков. Но ще видя и ще се убедя дали съм права като си направя моята операция
ЦВЕТКОВ- НЕ!!! По-добър резултат ще получиш ако без огледало сама си направиш ринопластиката, отколкото ако отидеш при този човек! Не е добър, взема много скъпо, и освен това, както някой беше писал- проявява прекалено много творчество и прави каквото той иска, а не каквото ти! Така че- по-добре си остани с настоящото носле, отколкото да ходиш при него!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd November 2009, 00:48
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Аз не съм доволна от операцията си при доцента,имаше и още 1 момиче,което не е,но вече достатъчно съм писала в други теми за това
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18th November 2009, 11:59
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране Дело срещу Джамбазов !

1.http://prikachi.com/files/1170784X.jpg

2.http://prikachi.com/files/1170786f.jpg

3.http://prikachi.com/files/1170787a.jpg

4.http://prikachi.com/files/1170788Y.jpg

5.http://prikachi.com/files/1170789p.jpg

6.http://prikachi.com/files/1170791I.jpg

7.http://prikachi.com/files/1170792h.jpg


снимки 1 и 2 са преди операцията

вижда се изкривяване от ляво на дясно по средата на носа от травма

само това помолих доцента да корегира , дори изрично го помолих да не ми пили от носа и предпочитам да счупи костите,да ги изправи/зашото имах предложения от други лекари само леко да изпилят носа оттук-оттам и този дефект да не личи/, но не и да ми намаля от носа,аз така си го харесвах


на останалите снимки се вижда на какво прилича носа след намесата на Джамбазов

3.изкривяването по средата на носа от ляаво на дясно не е корегирано,просто личи по-малко,защото цялата дясна половина на носа е отсечена/изпилана и липсва
Освен това имам и нов проблем - върха на носа е езкривен на ляво,а по-рано си беше по средата
4.вижда се как е изкривил и двете кости на носа силно на дясно и от дясната си страна почти нямам кост,а само хрущял и кожа
освен това целия нос е смамален,зашото излиза на 1,5-2 см от бузите
5.вижда се как един мъжки нос е изпилен като моливче,сега носа ми е дебел наистина около 0,5 см.
6 и 7.вижда се на какво приличам в профил от двете страни,по-рано поне нямаше такава разлика
Като допълнителна екстра - сега вече имам и проблем и с дишането - трудно,не достига достатъчно въздух,когато се диша само през носа !!!

Както казах,когато разбрах на какво приличам и се обадих на Джамбазов за среща-отговорът беше,че много е зает, да си запиша час в центъра.
Според него операцията била перфектна , всичко бил направил както трябва,останалото било въпрос на вкус - едни обличали червени ризи , други зелени ......
след не по-малко от 6 месеца от операцията можел да ме види и ако може ще ми помогне с нещо/с други думи може да изпили и останалото/
Според мен или изобщо не е рабрал какво искам или изобщо не е бил в час докато е оперирал, просто е видял по-голям нос и е пилил,за да се каже,че е напраил нещо,да ми прибере парите и да доиде следващия!!!!

Така,че бъдете внимателни,после никой няма да ви звезди от небето !

А аз мисля,че повече такива безобразия не трябва да продължават и още по-малко ние да ги толерираме !

Доста от хората не знаят как и какво да правят в такива случаи,
аз лично сериозно обмислям и най-вероятно ще заведа дело срещу Джамбазов.
По-късно ще дам съвет на всички недоволни и пострадали,
защото ако има повече такива дела,едва ли некадърниците ще се заемат с това и ще искат пари за това, а тези които го работят ще са доста по-отговорни и внимателни към работата и към пациентите !
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th January 2010, 16:01
a_b_c86_ a_b_c86_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 10
По подразбиране

лелеее аз мислех да си правя операцията пти него,дано да не се е развалил като хирург
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th January 2010, 16:04
a_b_c86_ a_b_c86_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 10
По подразбиране

само че не можем да видим снимките
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th January 2010, 17:39
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Не се притеснявай,няма да съжаляваш,ако избереш доцента.Съмнявам се че някой друг би те оперирал по успешно от него.Прекрасен човек и професионалист е!Всеки лекар може да сгреши,но едно е ако на 100 човека има един "сгрешен",а друго е един да е добре,а 99-вет да са зле,нали?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th February 2010, 22:32
Аватара на vipche
vipche vipche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Аз съм разочарована с такава надежда тръгнах.Нослето си беше ок исках само лека корекция,а сега несъразмерен просто....... няма да коментирам .Сега обмислям второ рино,за да ми прилича нослето на носле............ Не искам нищо да казвам,не съдя никой... има хора,който са доволни ,а също съм виждала и много красива нослета на Джамбазов.Всичко е до късмет,а аз го нямах !
__________________
Миналото се е свършило,бъдещето не се знае дали ще дойде,а настоящето е единствения гарант да следваме красотата на мечтите си !!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th February 2010, 00:21
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

vipche,много неприятно,че не се харесваш. На теб всъщност какви корекции са ти правили по нослето ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.