IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th August 2010, 10:33
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Пини, не съм философа, който бих искал да бъда. Просто тази тема ме интересува, като напълно нормален, хетеросексуален мъж!

Относно питанката ти. Гледах скоро видео, на което с апарат третираха по-тъмно оцветената зона при някои, между бузите на дупето.

Трябва да се поинтересуваш в някой козметичен център. Как премахват напълно тъмните кръгове около очите например. Мисля че кожата и на двете места е достатъчно деликатна. Е, може би като процедура е по скъпа, но не мисля че е непредлагана услуга.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #52  
Стар 4th August 2010, 10:33
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Ако партньора ви ви обича истински и уважава мнението и личноста ви, то той ще приеме и не само, ще съдейства на всяко ваше желание за промяна, която ще ви накара да имате добро самочувствие.

Без значение дали ще зискате да запазите формата и размера на "прасковката" си или ще желаете да я промените.

Момичета, жена ми след раждането беше обезобразена отдолу! По най брутален начин. С общи усилия възстановихме положението. И сега пак е красива и привлекателна.

А тук става въпрос все пак за лека, козметична интервенция. Когато е младо момиче, в тийнейджърска възраст съм бил винаги против да се избързва, но когато става дума за зряла жена, никой няма право да се произнася за рентабилноста на решенията и.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #53  
Стар 9th August 2010, 18:24
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране hill clinic

Направих си корекция в hill clinic преди почти 1 месец.Струваше ми 4000 лв.Казаха, че няма да боли- болеше,казаха,че няма да кърви-една седмица кървеше...В клиниката са много мили и обстановката е приятна,но устната ми започна да се разкъсва...операцията беше неуспешна,дадох всички пари на семейството си за тази операция,а сега отново страдам.Не направиха това ,за кото се уговорихме, не отговарят директно на въпросите- казват че си знаят работата...Моят проблем беше по сложен от лабиопластиката. Процедурата я направиха уж с лазер и това било причината за високата цена...
Сега ми предлагат още една операция -сас скалпел(а преди това ми обясняваха че е недопустимо такава операция да се извършва без лазер)
Незнам как ще събера сили за още една операция.Дали ще е безплатна или пак ще искат луди пари.Незнам дали да им се доверя отново,но имам ли избор нещата не могат да останат така както са.Тъканите които зашиха една за друга не зарастнаха,още не са ми паднали конците, а кожата ми се къса.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 9th August 2010, 18:30
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

о господи, а аз си мислех че това било лека интервенция ! В никакъв случаы не трябва да ти струва и стотинка втората операция. Посъветваы се с адвокат ако се опитат да те крънкат
Отговори с цитат
  #55  
Стар 9th August 2010, 18:53
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Не мга да ги съде подписах договор,не го прочетох(не ми дадоха възможност) сигурна съм,че вътре пише, че ги освобойдавам от отговорност!
Искам само да изглейда нормално и да не ме боли
Отговори с цитат
  #56  
Стар 9th August 2010, 18:55
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ти копие от договора получи ли?
Аз на твое място пак бих се посъветвала с адвокат. Не само че трябва да ти направят втората операция, ами трябва и да ти платят за страданията, които са ти причинили ( плюс разноските за адвокат естествено)
Отговори с цитат
  #57  
Стар 9th August 2010, 19:01
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

След няколко дни съм на втора следоперативна консултация. Ще видя какво ще ми кажат.Не искам да се заяждам с тях, защото знам, че нищо хубаво няма да излезе и ще ме отрежат напълно. Ще пиша после какво са ми предложили на консултацията. Мила дай ми съвет,ако ми предложът безплатна корекция да се навия ли?Това значи да прежиевея болкато отново и да се надявам този път тъканите да зарастнат.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 9th August 2010, 19:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ако сега положението е нетърпимо, непременно трябва да направиш корекция. Накараы добре да ти разяснят
1) каква е причината за сегашното ти състояние
2) какви са шансовете да те "поправят" с корекцията
3) какви рискове крие втората интервенция

а иначе ако има шанс, раните да зарастнат от самосебе си, не бих се подлагала на втора операция.
Аз обаче не разбрах ти по козметични или по здравословни причини се оперира? И ако са здравословни, защо касата не е поела поне част от разходите
Отговори с цитат
  #59  
Стар 9th August 2010, 19:20
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Преди години ми направиха ужасна лабиопластика-изрчязаха ми почти всичко-целя препуциум,едната уста изцяло и другата беше 1-2 милиметра.Кожа ми беше останала само отдолу до входа на влагалището. Това доведе до много проблеми,все ме болеше клитора ,защото главичката се туркаше в бикините ми,пречеха ми панталони с ръб,болеше ме при полов акт...
направих си преди 5 месеца някъде корекция за образуване на препуциум-кожата не зарастна само ми направиха много белези и прейивях ужасна болка.СЕГА ТРЕТА ОПЕРАЦИЯ ПРИ НАЙ-ДОБРИТЕ И КОЖАТА НА ЗАРАСТНА.Отидох там главно заради здравословни причини,за да не ме боли клиторчето вече,но те ми предложиха и да направят устни от тази койа която ми беше останала.Казаха ми тази висока цена и влойих всички спестявания на родителите си.
Сега трябва да се подложа на 4-та операция....това е ад
Ако можех да върна времето назад, никога нямаше да се подлойа на това,имах нуйда от корекция,но по добре с огромни срамни устни отколкото този дискомфорт и тези разкъсвания.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 9th August 2010, 19:23
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Забравих да добавя,че след първата операция постоянно имах инфекции,години наред все габички и какво ли не
Незнам точно какви рискове крие четвъртата операция...но маи трябва да ги поема
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лабиопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:35.