IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 11th August 2010, 08:25
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

в случая щом ме не става въпрос за първа интервенция, лесно могат да се измъкнат от отговорност дори и без договор. Според мен трябва да се оперираш в чужбина. И освен това, понеже тук става въпрос за оперция по медицински показания ( щом те боли!), здравната каса трябва да поеме тези разноски ( ако се докаже че в България няма кой да извърши интервенцията). Не се отчайвай, а си търси правата!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th August 2010, 08:05
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Крейзигърл,
аз също съм пациент на тази клиника, всички, с които досега съм контактувала там ми изглеждат много почтени, и се надявам наистина да са.

Пожелавам ти всичко да мине гладко и да изглеждаш и се чувстваш добре.

Моля те, сподели какво се е случило после.

Моля те, кажи ми и кой те е оперирал, аз четох за д-р Калчев много хубави неща, но самата аз от около половин година се колебая и съм нерешителна по този въпрос...

А къде са те "рязали" преди това? Ползвам тази дума, защото като ти четох поста друго не ми дойде на ум...

Пожелавам ти бързо възстановяване и здраве
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th August 2010, 17:27
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
А къде са те "рязали" преди това? Ползвам тази дума, защото като ти четох поста друго не ми дойде на ум... Crying or Very sad
и аз попиатх същото, но все още отговор няма...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15th August 2010, 18:04
jujuju jujuju не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също мислех да си правя такава операция,бях на консултация в хил клиник и от там ми обявиха цена над 2000 евро.при мен се налага и оголване или забелване на клитора или нещо подобно беше.Абе явно си трябва повечко работа, за да е добър резултата , но въпреки това цената ми се видя висока.И пак сам готова да събера парите , но когато чета какво се случва малко се плаша.А искам това от около 10 години,проблема е че ме е страх нещо да не се обърка.Имате ли представа къде в бг са наи добрите хирурзи в тази област ,ако не са в хил клиник, то къде са.Искам тази операция да ми се случи до месец .Даите ми съвет.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 16th August 2010, 00:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

съветвам те в никакъв случай да не ти се пипа кожата около клитора !!! в противен случай вероятността после да ти се случи същото като при другата съфорумка, а именно - да не е покрит изобщо или достатъчно и в резултат на това - да останеш не само сексуално осакатена, но и да имаш ежедневен дискомфорт е реална !!! ако искаш поправка - то се насочи само към лабиопластика !! ако искаш съвет къде - пиши на лични, ще ти дам 2-3 имена !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 17th August 2010, 17:54
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Оперираха ме Др. Банчева- гинеколог и Др. Калчев уролог. Предполагам че наистина щяха да се справят добре ако ставаше въпрос за обикновенна лабиопластика,тя не е толкова сложна...дори е съвсем проста процедура. Хубаво е да се направи с лазер за да няма белези(при мен са отвратителни),наистина тези хирурзи вдъхват доверие и едва ли има по- добри в бг. Казвам само че при мен нещата минаха много кофти, и не искат да си признаят че не са се справили добре. Все ми казват как, ако съм била отишла първо при тях какво хубаво щели да го направят, но за мен това е без значение, аз сега съм в определено състояние и искам адекватно оперативно лечение за да ми помогнат.Отностно,цената...4 000 лв са прекалено много пари и то само за някои от нещата които правят,исках да ми увеличат големите срамни устни,но ми казаха че ще ми излезе поне още 2000 лв отгоре така, че се отказах.

Консултирах се с Др. Банчева миналата седмица, сега тази седмица ще се видя и с Др Калчев и ще насрочим дата на операцията.Тя ще буде безплатна(то оставаше и да не е, надявам се да не ми сервират още една стабилна сума накрая)
Този проблем ме тормози от дете искам вече да съм добре,нямам сили да се боря вече, понякога сякаш нищо друго няма значение,само това как е отдолу...има толкова красиви бикини, а аз не мога да ги нося,боли ме при определени движения, сядам като пенсионерка,не мога да водя нормален полов и социален живот и искам да изгледам добре.
Първата ми операция е в стз(не искам да коментирам при кого) Втората е при Др. Патишанов- Най- глупавия хирург, когото съм срещала, и третата е в хил клиник,сега четвъртта пак ще е там.
Стискайте палци другата седмица вероятно пак съм под ножа.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th August 2010, 20:42
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Лично от мене - Успех Дано всичко протече както го желаеш
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18th August 2010, 15:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
и едва ли има по- добри в бг
... ...продължавам да въздишам и цъкам .......и освен наистина да ти пожелая най вече КЪСМЕТ, друго не виждам и аз с какво мога да ти помогна ! Така че успех и от мен !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18th August 2010, 19:37
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Благодаря за подкрепата!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 18th August 2010, 20:50
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и аз ти стискам палци
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лабиопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:24.