IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2005, 16:44
маги
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране СТРИИ....

Здравейте,значи аз съм на 18 години,висока сум 170см и тежа 55кг,танцувам супер многоимам стрии на дупето и пробвах с козметични кремове и глупости да ги махна,но както предполагам ви е ясно...ефекта го няма а и да го има е супер минимален,кажете какво да правя? Според мен се появиха от рязкото отслабване и напълняване и обратното,мно не съм сигура,че това е причината,вие как мсилите,каква е причината и как да премахна тези белези?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd February 2005, 12:37
Mimcho Mimcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Sofia
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mimcho Изпратете съобщение чрез MSN до Mimcho
По подразбиране

100 % e svurzano s varirane na tegloto...naj-veche s riazko napulniavane. Az imam mnogo strii i mislia, che se poiaviha kato biah 8mi klas (napulniah s 10 kg)...Za suzalenie mislia, che strii ne mogat da se mahnat. Pone zasega ne sum chuvala za neshto, koeto moze da gi zalichi. Tia kremcheta i mazila sa po-skoro protiv poiavata na novi i v tozi sluchaj sum pochti sigurna, che pomagat, no inache...sorry ama mislia, che nishto ne moze da se napravi po problema
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd February 2005, 13:22
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Съсредоточи се над фитнеса. Ако дупето ти е перфектно няма и да обърна внимание на стриите
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2005, 11:53
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

i az imam mnogo strii, po4ti po cqloto tqlo, no skoro predpolagam 4e 6te izmislqt novi metodi v kozmeti4nite saloni. kozmeti4kata na edna priqtelka prilaga nqkakvi po-efikasni krem4eta i aparaturi. uj ima efekt no trqbva da iz4aka6 o6te malko da ponapredne tehnikata ))
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd May 2005, 21:21
beri beri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез MSN до beri
По подразбиране

az imax strii po rucete ama te mi se mahnaxa sami!!!! sega ne se zabelaqzvat osven ako ne se vgleda6 mnooooooooooooogoooo. nz kak stana no mnogo se radvam 4e ve4e gi nqma ujasno e ne moje6 da nosi6 kusi rukavi. dano i pri teb da se maxnat ot sam sebesi)))
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd May 2005, 13:48
tanq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

solariuma sa6to pomaga za premahvaneto im zna4itelno
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СТРИИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:43.